škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Seat ibiza ambiyans ve ayak aydınlatma montajı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba. Malumunuz 2014 model ibizam var. Aldığımdan beri üzerinde ufak ufak oynamalarda bulunuyordum. Spoiler, piano black kaplamlar, egsoz ucu, iç trimlere kırmızı kaplamalar derken bayağıdır aklımda olan bu konuyu Ankara tayfamızın biricik reisi DDŞ performans Doğukan kardeşime açtım bu konuyu malzemeleri al, hayallerine inan geri kalan herşey bende sen raal ol dedi ve fitili ateşledi.

Öncelikle Ulus konya sokaktan ne olur ne olmaz diye 10 kırmızı led, 4 beyaz, 4 te yeşil mantar led aldım

Ayak aydınlatmalar için ise 2 mt şerit lef aldım ve doğruca reisin mekana geçtim.

Angrynin keyfi yerinde ibişe olacakları meraklı gözlerle seyrediyor [emoji2]

İlk önce tavan aydınlatmasını söktük.  Reis kumpas gibi aletlerle maximum özen, kusursuz işçilikle çalışarak ambiyanslar için yerleri belirledi ve delim işlemini yaptı

Daha sonra lehimlemeler ve sıcak silikonla korumaya almayı yaptı

Ve mutlu son diyebilmek çok isterdim ancak 7 de başladığımız işlemler havyanın azizliği sebebiyle tee 1.30 da bitmeyince tavandan hatları aşağı indirip geceyi noktaladık.

3 gün boyunca arabanın içi inşaat halinde heryer kablo, kablo kesikleri, elektrik bantları, yan keski gibi bilimum alet edevatla doluydu. Otoparka çektim ve halkın arasına karıştım[emoji23]

Daha sonra dün yaptığımız iftar buluşmasına müteakip komple tüm ekip Reisin mekana geçtik ve reis yine tüm hünerlerini konuşturdu.
Daha önceden aldığımız şerit ledlerin yapışmaması ve lehimlenememesi sonucu 5 li su geçirmez kare modül ledlerden satın aldık. Ayak aydınlatma için iç tavan lambasına bağlı olarak yanacak şekilde 2şer tane kullandık. Sürekli parklarla beraber yanacak olanlar için ise eskiden hazırladığımız 3 ledlik ufak şerit şed kullandık. Parkların aydınlatmasını far anahtarı içinden çektik. Konuyu daha da uzatmadan dün gece 11.30 civar ön mahalin ambiyans ve ayak aydınlatmaları tamamlandı.  
Buyrun bunlarda videolar

http://youtu.be/vSDbGz4pEXw
http://youtu.be/k1yWB-X9hYM

İlerde yine müsait bir zman bulursak arka ayak aydınlatmalar ve kapı tutacak ambiyanslarını takıcaz ve ışık paketimiz sona ericek.
Burada herkesin huzurunda Türkiyenin gururu yerli yay üreticimiz ve biricik kardeşim DDŞ performans Doğukana teşekkürlerimi sunuyorum ,ellerine sağlık [emoji2][emoji106]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle kullan kardeşim. ön tarafta klima kontrol ünitesi altına kırmızı ambians da lazım onu da bi halledelim. arkaya Allah kerim :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel iş çıkmış...helal olsun.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Elinize saglık.Eski aracıma benzer led olayları yapmıştım.Bu aracımı daha ellemedim ama zaman sıkıntım olmasa girişecegim bende
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben istanbulda temiz işçilik yapıcak biri olsa hemen yaptırırm. Tavan lambası jettanın gazete lambası gibi olmuş.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
güle güle kullanın özellikle ayakaltı guzel olmus eline saglık dogukan
-------------------------------------------------

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper :ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;523476
yanıyosun fuat aaabi :)

Farkımız tarzımıZ[emoji4]

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
''Yanıyorum ama beni yakanı da yakıcam, forumu da yakacam'' demişti Gardırop Fuat, marmara Kazım'a...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Son güncelleme mi de paylaşayım. Bayadır istediğim aklımda olan iç kapı trimlerime ledlerimş çektirdim dün. Ledler turuncu renkti ve yanınca hafif kırmızı oluyordu. Saolsun @06lkn66 Ömer kardeşimin el işçiliği ile kırmızı stop folyosuyla kapladık. Tonu rengi tam istediğim gibi oldu. Buyrun buda video
http://youtu.be/4Okvah15d9Q
[YOUTUBE]4Okvah15d9Q[/YOUTUBE]

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com