škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a7 Ufak Aksesuarlar :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben de uyguladım yapışkanları pek ıyı degıl bunların ben yapıstırdım ama atarmı bılmem fakat yenı uygulamalarımda 3m ın yapıstırıcınıs kullanıcam ısıtarak ozaman sanırım hıc cıkmaz.Bu arada atarsa nasıl temızlerız boya uzerındekı yapışkanlarını

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kablan12;521182
ben de uyguladım yapışkanları pek ıyı degıl bunların ben yapıstırdım ama atarmı bılmem fakat yenı uygulamalarımda 3m ın yapıstırıcınıs kullanıcam ısıtarak ozaman sanırım hıc cıkmaz.Bu arada atarsa nasıl temızlerız boya uzerındekı yapışkanlarını

Elinle çıkartabilirsin kolay çıkıyor 3m bantı ısıtarak yapıştır çıkma sorunu yaşamazsın daha

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
iz kalmadan tamamen temızlemek ıcn ne yapmak lazım

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kablan12;521200
iz kalmadan tamamen temızlemek ıcn ne yapmak lazım

iz kalma yapmıyor diyorum ya ben öyle sorun yaşamadım 3m band bütün olarak cıkıyor zaten

Çevrimdışı Safak0363

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;521127
U tipi ince yerler için güzel olur bence kıvırmak zor değil çok kolay halledebilirsin ama yapıştırırken ısıtarak yapıştır çıkma sorunu yaşamazsın.

http://www.hepsiburada.com/transformacion-3-metre-x-15-mm-nikelaj-dekoratif-cita-16a050-p-OTM16A050

Ürünün markası bu Ön çıtada 13 mm arka bagaj altında 25 mm difizör görünümünde ise üst taraf 15 mm alt taraf 9 mm

Verdiğiniz link üZerinden sipariş vereceğim ön çıta için söylediğiniz 13 mm Transfprmacion nikelaj sitede görünmüyor..?
Diğerlerini sepete ekledim sadece ön cam çıtası için olan kaldı.. Başka ölülerde veya marka ürünü olur mu?

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Safak0363;521893
Verdiğiniz link üZerinden sipariş vereceğim ön çıta için söylediğiniz 13 mm Transfprmacion nikelaj sitede görünmüyor..?
Diğerlerini sepete ekledim sadece ön cam çıtası için olan kaldı.. Başka ölülerde veya marka ürünü olur mu?

başka marka olur farketmez bence ama ölçüsü için bişe diyemem 1-2 mm farketmez belki ama en iyisi sen metre ile ön çıtanın bulunduğu yeri ölçmen :ok:

Çevrimdışı aytuggungor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;521127
U tipi ince yerler için güzel olur bence kıvırmak zor değil çok kolay halledebilirsin ama yapıştırırken ısıtarak yapıştır çıkma sorunu yaşamazsın.

http://www.hepsiburada.com/transformacion-3-metre-x-15-mm-nikelaj-dekoratif-cita-16a050-p-OTM16A050

Ürünün markası bu Ön çıtada 13 mm arka bagaj altında 25 mm difizör görünümünde ise üst taraf 15 mm alt taraf 9 mm

Malesef 13mm bulamadığım için 15mm sipariş ettim ön çıta için.

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aytuggungor;521983
Malesef 13mm bulamadığım için 15mm sipariş ettim ön çıta için.

İnşallah olur ama nikelaj çoğu aksesuarcıda var bi baksaydın keşke

Çevrimdışı Safak0363

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: inanomer;521902
başka marka olur farketmez bence ama ölçüsü için bişe diyemem 1-2 mm farketmez belki ama en iyisi sen metre ile ön çıtanın bulunduğu yeri ölçmen :ok:

innomer kardeşim hepsiburada.com dan verdiğim siparişler geldi. ön panjur çıtası için mecburen 15mm sipariş verdim.Uyacağını düşünüyorum ancak Nikelajın et kalınlığı bana biraz kalın geldi ön çıtaya montaj yaparken elimle eğip oturtmam zor gibi.. Nikelajın ön çıtaya U şeklinde eğmek için (zarar vermeden) nasıl bir Aparat kullandın?
Ayrıca arka difürüröz üst kısmına  montaj yaparken kes- birleştir mi yaptın yoksa kavis mi verdin? Bu işlemi nasıl yaptın...
 Kendi üzerindeki çift taraflı bandı ısıtarak yapıştırılsak sağlam olduğunu söylemiştin bu işlemi hem bant hem yüzey içinmi yapalım?..
Montaj yapabilmem için ivedi cevap bekliyorum:dede:

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Safak0363;522572
innomer kardeşim hepsiburada.com dan verdiğim siparişler geldi. ön panjur çıtası için mecburen 15mm sipariş verdim.Uyacağını düşünüyorum ancak Nikelajın et kalınlığı bana biraz kalın geldi ön çıtaya montaj yaparken elimle eğip oturtmam zor gibi.. Nikelajın ön çıtaya U şeklinde eğmek için (zarar vermeden) nasıl bir Aparat kullandın?
Ayrıca arka difürüröz üst kısmına  montaj yaparken kes- birleştir mi yaptın yoksa kavis mi verdin? Bu işlemi nasıl yaptın...
 Kendi üzerindeki çift taraflı bandı ısıtarak yapıştırılsak sağlam olduğunu söylemiştin bu işlemi hem bant hem yüzey içinmi yapalım?..
Montaj yapabilmem için ivedi cevap bekliyorum:dede:

25 mm kalın nikelaj bile elle eğiliyor 15 mm zor olmaz iki yerden eğme yapcan zaten u şeklinde derken inşallah üstleri eğmeden bahsetmiyon. Arka difiizörün üst kısmı bütün elle biraz büketek oturtmayı dene ama açmaması için bantı çıkar ısıtarak yapıştır nikelaja sonra tekrar ısıt arabaya yapıştır sorun yaşamazsın o zaman

Çevrimdışı maguaturk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hocam merhaba. nacizhane bi önerim olcak. arabanın plakasının etrafındaki siyah cizgileri sil derim bence. çok şık oluyor.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maguaturk;523326
hocam merhaba. nacizhane bi önerim olcak. arabanın plakasının etrafındaki siyah cizgileri sil derim bence. çok şık oluyor.

ben o siyahı tinerle sileyim dedim. çok zor oluyor. kolay bir yöntem var mı?

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: maguaturk;523326

Önerin için teşekkür ederim ama ben öyle seviyorum ;)

Çevrimdışı inanomer

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;523454
ben o siyahı tinerle sileyim dedim. çok zor oluyor. kolay bir yöntem var mı?

Plakayı öyle yaptırmak daha mantıklı kenarlıkları olmadan

Çevrimdışı Mehmet53

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam,

Resimlerde ki çizgiler tamamen nikelaf şeritlerin eğilip bükülmesiyle araca yapıstırılması sonucumu bu görüntüyü verdi ?

Modacar kayışdağından gidip alalım 50 tl ye o zaman.

Bunun dışında.
Araç arka egsoz uçları milodec veya superskoda dışında servislerde yok . Efe tuning diye bir yer fiberglass yapmakta ve boyatıyorsunuz 200 tl istiyorlar. Materyal çok kötü oğuşlar showroomdaki mavi octavia onlardan orijinal değil yani.

Arkası için universal egsoz ucu var sanırım ama bulamadım. 07 plakalı bir arkdas yaptırmıstı Mercedes AMG 'nin var mı bildiğiniz bir link.