škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia3 aksesuar ve modifiye

Anatolia · 756 · 215738

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;521456
şimdi görünmesi lazım..

http://imgur.com/VB2yaPR

http://i.imgur.com/GBohbGs.jpg

Hey Maşallah Rabbim kazadan beladan saklasın güzel olmuş abi eline emeğine sağlık :ok:

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;521472
Hey Maşallah Rabbim kazadan beladan saklasın güzel olmuş abi eline emeğine sağlık :ok:

Teşekkür ederim Allah cümlemizi kazadan beladan korusun.

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;521506
Teşekkür ederim Allah cümlemizi kazadan beladan korusun.

Amin inşallah :)

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;521472
ya plakaları bende öyle yaptırmak istiyorum ama yüzüme gözüme bulaştırırım diye kurcalamadım bana kim yardımcı olabiliri?

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;521530
ya plakaları bende öyle yaptırmak istiyorum ama yüzüme gözüme bulaştırırım diye kurcalamadım bana kim yardımcı olabiliri?

kardeş ben sadece çift taraflı silikon bant kullandım ve bantları dikey olarak güzelce  temizlenmiş plakanın arkasına uygula daha sonra palakaları yapıştıracağın bölgeyi de iyice temizlemiş ol toz, nem, su falan olmasın iyice kuru olsun. ben kenarlara bir birine yakın 2 sıra atıım aralara  II  I  I  I  II
Dikey yapıştırki su ve toz beklemeden akıp gitsin ...

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;521530

Abi istanbuldasın zaten eğer yakınsan bir ara gel hallederiz takma kafana malzemeyi al gel yeter :) sadece 3m bant al bahustan kırmızı olanlardan 2 takım gel kardeşin yapar sana :) Arka tarafta dübel gibi birşeyler var çünkü yaparken onlar uğraştırıyor biraz şimdi yaptığım için benim araca tecrübe var artık :)

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: suleyman90;521652
Abi istanbuldasın zaten eğer yakınsan bir ara gel hallederiz takma kafana malzemeyi al gel yeter :) sadece 3m bant al bahustan kırmızı olanlardan 2 takım gel kardeşin yapar sana :) Arka tarafta dübel gibi birşeyler var çünkü yaparken onlar uğraştırıyor biraz şimdi yaptığım için benim araca tecrübe var artık :)
tamam kardeşim ilk fırsatta yanındayım hallederiz plaka işini

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Anatolia;522032
tamam kardeşim ilk fırsatta yanındayım hallederiz plaka işini

Her zaman abi :)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;520294
Ben donanımım ambition olduğu için sis farı yerinde bulunan üst üste 3 kanalı krom çıta ile kaplamayı düşünüyorum. Aşağıda iki resim çizmeye çalıştım, öneriniz varmı?

1. OLABİLECEK
[/url][/IMG]

1.Seçenek daha iyi durmuş kardeşim!
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2015, 17:04:33 Gönderen: Alcanzar »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orijinal aksesuarlar icin yurt disi ile ugrasmayin. Parca kodunu alip servisteki yedek parcacinin tepesine binerseniz siparisle getiriyorlar.Eger kafalayabilirseniz haftalik siparislerin arasina sokuyor 1 haftada geliyor obur turlu 1 ayi bulabiliyor. Forumdan gokcen bu sekilde arabasina monte carlo sislerini almisti

Çevrimdışı suleyman90

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;524239
Orijinal aksesuarlar icin yurt disi ile ugrasmayin. Parca kodunu alip servisteki yedek parcacinin tepesine binerseniz siparisle getiriyorlar.Eger kafalayabilirseniz haftalik siparislerin arasina sokuyor 1 haftada geliyor obur turlu 1 ayi bulabiliyor. Forumdan gokcen bu sekilde arabasina monte carlo sislerini almisti

Kadir hocam haklısınız fakat servis aşırı pahalı satıyor.

Aynı paspaslara bana ön arka 205 Lira para istediler tek bagaj havuzuna 187 lira gibi para diyor.Ben hepsini yurtdışından 240 lira gibi bir paraya kapattım.

Nerdeyse 1 e 3 koyuyor servis parça getiriyorlar ama 2 hafta erken olucak diye de fena öpücük te konduruyorlar :)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam servisle pazarlık edin ve fiyatı yüz yüze alın derim ben. Çünkü malzeme gelmeden fiyatını bilmediklerinden iki katı fiyat çekiyorlar genelde. Bagaj Havuzu 240tl istemişlerdi 120tl ye aldım. Yurt dışına falan gerek yok. Fabia yazılı Aluminyum marşbiyel eşiklerini 350 dediler 200tl ye aldım haberiniz olsun.

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, konu başında paintte çizdiğim sis farı nikelaj çıtaları ve extra vites çevresi çıtasını yaptım, buyurun resimler

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

[/url][/IMG]

Çevrimdışı blacksea28

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çıtalar 6 mm, hepsiburada dan aldım 3 metre, kargo dahil 13,5 tl oldu. sis farı bölgesindekileri silikonla(kendi yapışkanını sökerek), vites çevresini orjinal yapışkanıyla tutturdum, çok kolay oldu ve güzel oldu bence.

Çevrimdışı ed0810

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: blacksea28;524983
çıtalar 6 mm, hepsiburada dan aldım 3 metre, kargo dahil 13,5 tl oldu. sis farı bölgesindekileri silikonla(kendi yapışkanını sökerek), vites çevresini orjinal yapışkanıyla tutturdum, çok kolay oldu ve güzel oldu bence.

Vites cevresi cok guzel olmus