škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lada Vesta

Engin E · 35 · 12645

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hakkında bilgi yazmıyordu, tipi hoşuma gitti, işte Lada Vesta...

Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende takipteyim geldi gelecek derken bi türlü gelemedi birde kros xray diye bi modeli var ama bi türlü göremedik bi yerlerde ancak nette bol bol haber var gelirse çin malı ve bizim yerli malı reno fiat grubuna alternatif olur ve alınır da alırım da..

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
35.ooo tl den satilacak diyordu 6 ay önce ama hala gelemedi arac.

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: winstoncash;519917
Gelene kadar 45 olur o :))
Sonra birisi çıkar "45' e bunu alacağıma Polo alırım" der, sonrası da zaten standart münakaşalar.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bunu tasarlayan eminim Dacia ekibidir. Renonun daciaya bakan tasarımcısı iyi bence.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tasarım Renault modellerinden daha iyi.. Piyasa modelinde bazı detaylar olmayacaktır muhtemelen. Ve bu yüzden bu kadar güzel de görünmeyecektir. Şu halinde aslında bişey yok, krom detaylar, far içi, kapıdaki desen aynen korunursa tercih sebebi olur çoğu kişi için.
Fiyat konusunda ise; şu görünen model 45'den aşağıya gelmez. Gelirse bunu almam rapid alırım :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
görüntü hoş.Fiyatta düşük olursa iyi bir alternatif olur dacia ve çin lere
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;519924
Sonra birisi çıkar "45' e bunu alacağıma Polo alırım" der, sonrası da zaten standart münakaşalar.
Alıntı yapılan: mygokhan;519991
Tasarım Renault modellerinden daha  iyi.. Piyasa modelinde bazı detaylar olmayacaktır muhtemelen. Ve bu  yüzden bu kadar güzel de görünmeyecektir. Şu halinde aslında bişey yok,  krom detaylar, far içi, kapıdaki desen aynen korunursa tercih sebebi  olur çoğu kişi için.
Fiyat konusunda ise; şu görünen model 45'den aşağıya gelmez. Gelirse bunu almam rapid alırım :D
Biliyoz da konuşuyoz.:kiki: Gökhanım başlangıcı yaptı hayırlısı artık.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;519924

ve yok o'nu alacağıma bunu, bunu alacağıma şunu diye diye gelinen sonuçta buraya kadar varılıyor :rm: :rm: :rm:

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: FF;520079
ve yok o'nu alacağıma bunu, bunu alacağıma şunu diye diye gelinen sonuçta buraya kadar varılıyor :rm: :rm: :rm:

Bu ferrari FF mi kine?

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;520079

Rengi İbiş' in rengiynen aynı. Artı olarak İbiş daha az yakıyor.:hih::huh::hoh::hah::hh::hhh::bnn:

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vesta'nın baz modellerinin Rusya'da 6.750 USD civarında bir fiyatla satılacağı söyelniyordu.

Ben Türkiye fiyatının 35 i geçeceğini tahmin etmem. Ayrıca Sümbül'ün 53.000'e satıldığı bir ülkede Vesta, doğru fiyatlandırma politikasıyla her türlü satar.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sevemedim ladalari sevmiyorum sevemiyorum sovyetlerini. Bitek hatunlarini seviyorum o da 30yasini gecmemek kaydiyla gerisi tirtt

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;520146
Sevemedim ladalari sevmiyorum sevemiyorum sovyetlerini. Bitek hatunlarini seviyorum o da 30yasini gecmemek kaydiyla gerisi tirtt
Kötü Lada yoktur, az votka vardır.:adm: