škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Stajyerlerin Elinden Çıktı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Stajyerlerin Elinden Çıktı

Projenin sonucunda ortaya eğlenceli bir pick-up otomobili  çıktı. Bu araç konsepti, yeni Fabia baz alınarak Skoda Meslek Yüksek  Okulu öğrencileri tarafından yapıldı. Skoda FUNstar isimli bu özel  otomobil üzerinde, 2 kız ve 21 erkek öğrenci 2014 yılının kasım ayından  bu yana çalışmalarını sürdürüyordu. Bu süreç boyunca fikir geliştiren,  muhtemel tasarımları bir araya getiren ve sorunları çözen öğrenciler,  ortaya eşsiz bir araç çıkardı.

Stajyerler, çalışmaları boyunca Skoda şef tasarımcısı Jozef  Kaban ve Skoda Auto üretim müdürü Michael Oeljeklaus tarafından  desteklendi. Çek üretici, bu yıl ikinci kez stajyerlerine rüya  otomobillerini yaratma fırsatı vererek, onlara eşsiz bir şans tanıdı.  Şirket bu programla birlikte öğrencilerin yaratıcılığını ve  deneyimlerini artırmayı amaçlıyor. Yeni Fabia baz alınarak yapılan Skoda FUNstar isimli pick-up modeli  eğlenceli ve şaşırtıcı bir görünüme sahip. Keskin çizgileri, çelik grisi  ve ay beyazı renkleriyle tamamlandı. Eşikler, ızgara çevresi ve arka  spoyler parlak yeşil renkle dikkat çekici hale getirildi. Aracın  etrafına yerleştirilen yeşil LED’ler çekiciliğini artırırken 18 inç  jantlar ise Octavia RS’ten alındı. 1.2 lt’lik motora sahip FUNstar,  ayrıca yedi ileri çift kavramalı vites kutusuna sahip.

Stajyerler otomobilin sadece dış tasarımına değil, iç  tasarımına da önem verdi. Spor direksiyonun yanı sıra 1400 Watt’lık ses  sistemi eşsiz bir müzik deneyimi sunuyor. Skoda’nın Stajyer Otomobil  projesi, markanın mesleki eğitiminin olan öneminin altını çiziyor. Skoda  Meslek Yüksek Okulu gençlere teknik konularda üç veya dört yıllık  eğitim programı sağlıyor. 1927 yılından beri Mlada Boleslav’da yer alan  okulda, şimdiye kadar 22 bin öğrenci eğitimini tamamladı. Skoda,  eğitimini başarılı biçimde bitiren öğrencilere ise kalıcı olarak iş  imkanı sağlıyor.

Alıntı : http://www.otohaber.com.tr/multimedya/galeri/otomobiller/stajyerlerin-elinden-cikti?albumId=79028
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya yapma abi sunu bana. Bu yil oylesine staj basvurusu yaptim skodaya. Sonra unuttum cek amcalar sagolsun ilgilenmisler geri donmusler olumlu bakiyoruz falan demisler ama ben maillerime bakmamisim. Sonra adam hani bisey demiycek misin gibisinden bi mail atmis ben yine bakmamisim.... En sonunda bu yil stajer alimlarimizi tamamladik seneye artik tarzinda mail atmislar.....

Bak anlattikca uzuluyorum

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Bunlara fabia tasarimini önceden vermisler demek ki. Bi de yemin ettirmisler demek ki :D

Alıntı yapılan: DDŞ!;513318
Ya yapma abi sunu bana. Bu yil oylesine staj basvurusu yaptim skodaya. Sonra unuttum cek amcalar sagolsun ilgilenmisler geri donmusler olumlu bakiyoruz falan demisler ama ben maillerime bakmamisim. Sonra adam hani bisey demiycek misin gibisinden bi mail atmis ben yine bakmamisim.... En sonunda bu yil stajer alimlarimizi tamamladik seneye artik tarzinda mail atmislar.....

Bak anlattikca uzuluyorum

Kacan balik buyukmus Dogukan. Bu topiğe de daha ugrama bence :rm:

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirlisi yaa bende ostimin bagrinda kendi performans sirketimi kurucam o skoda bu sefer dukkanimin onune gelicek bizim anlasmali firmamiz ol diye :p

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim meslek yüksekokulu öğrencileri bahar geldi diye boş sınıf arıyorlar, çekoslovakyasındaki de araba yapıyor işte, güzel ülkem...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;513331
Hayirlisi yaa bende ostimin bagrinda kendi performans sirketimi kurucam o skoda bu sefer dukkanimin onune gelicek bizim anlasmali firmamiz ol diye :p

Sen giriş işe, ucuz, hatta bedava iş-teknik  gücü benden...taahhüt ediyorum.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kasa 30 cm kadar uzun olurxsa daha iyi olur. Ve bu sekil aracta ihtiyac aslinda. Sade tampon sade kaput ve yan cizgileri olmadan yakinda goruruz piyasada

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Combi versiyonun uzunluğunu kullansalardı ya da roomster'dan yapsalardı çok hoş olurdu. Mantıklı bişey çıkardı ortaya..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;513554
Combi versiyonun uzunluğunu kullansalardı ya da roomster'dan yapsalardı çok hoş olurdu. Mantıklı bişey çıkardı ortaya..
Bu haliyle 1 tane Vaillant ya alır ya almaz değil mi?
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur'un elinden çıktı :hih::hih::hoh::hh::hh:

:skn::skn::kork1::kork1:

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

Çevrimdışı DDŞ