škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Klima Üfleme Izgaram Geldi Montajını Yaptım Çıkan Ortanın Sağı Sağlam.

trio · 36 · 11898

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun kaça mal oldu.sokerken nasil bir yol izlediniz benim sadece sağ yolcu tarafında olanda  1 tanesi kirikta.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2015, 23:00:52 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;510133
Hayırlı olsun kaça mal oldu.sokerken nasil bir yol izlediniz benim sadece sağ yolcu tarafında olanda  1 tanesi kirikta.

Teşekkürler

Sağ ve sol tarafından tırnağınızı ızgara ile havalandırma arasına sokup çekerseniz çıkıyor yanlar zaten tornavida iz yapabilir kesinlikle kullanmayın

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun. benimde orta sağ da bir tane kırık. aslında bu çıkanın tırnaklarını ötekiler için kullanamaz mıyız? çıkanın arkadan detaylı fotolarını yükleyebilir misiniz? değişik şeyler canlandı kafamda :))

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kırık olan yerleri çıkarmanıza gerek yok resim çekip koyacağım direk anlayacaksınız ön parçadan ayrılıyor komple kırık olanı komple çıkarıp komple sağlamı takacaksınız

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anladiim. Peki sol tarafta saglam kalanlarinda tirnaklarini kullanamaz miyiz? Kronik sorun cunku hepimizde bircok kisi faydalanmis olur durumdan becerebilirsek ;)

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben isteyen kişiye komple yeninin kutusunda vereceğim resimde göründüğü gibi

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar orta parça 250 -350 tl sıfırı sadece sağ tarafa yada sol tarafın 0 ve 2. eline 150 tl isteniyor orta 250 -350 tl bendeki malzemeye 100 tl istiyorum resimde görüldüğü gibi komple orta parça sağ tamamen sağlam solun 2 parçası eksik ama çalışmıyor yedek parça olarak kullanılabilir kargo masrafını ben karşılarım şehirdışına 16 tl tutuyor kargo parça 80 85 tl civarı bir rakama gelir isteyen irtibata geçebilir bu fiyat haricinde yedek olarak elimde tutmayı tercih ederim sonuçta ortanın sağı bozuk olan kişi 250 -350 tl yerine 80 - 90 liraya sağlam hale getirecek.

« Son Düzenleme: 26 Nisan 2015, 18:50:43 Gönderen: trio »

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.Benim aracımın sol taraf hava ızgarası bozuktu.Sabah söktüm ve fotolarını çektim. Son resimde göreceksiniz yuvalardan sadece bir tanesi sağlam kalmış.Bende bunu cnc işleme merkezimde kendim yapmayı planlıyorum.Eğer yapabilirsem sizinle paylaşacağım.
http://hizliresim.com/n7gLMN
http://hizliresim.com/PqoPlb
http://hizliresim.com/Nq4rnk

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çıkan parçadaki kanatlar tek tek verilse daha mantıklı olur, daha çok kişi yararlanır.sonuçta ihtiyacı olanın tüm kanatları kırık değil. Kanat başı 5 lira olsa herkesin işine yarar.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;511433
Çıkan parçadaki kanatlar tek tek verilse daha mantıklı olur, daha çok kişi yararlanır.sonuçta ihtiyacı olanın tüm kanatları kırık değil. Kanat başı 5 lira olsa herkesin işine yarar.

Konu sadece kanat değil . Eğer resmi incelediyseniz kanatların girdiği yuvalar kırıksa yada kopuksa işiniz daha daha zor . Ben alüminyumdan parça yapıp oraya monte edeceğim. Çizimini yaptım. Bakalım ne olacak:confused: