škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Artık bende Skodalıyım!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese merhabalar..Bugün hayatımın ilk arabasının sipariş verdim.. 2015 model 1,2 TSI Manuel / 90 HP Skoda fabia 1,2 TSİ ambition..Saygı değer arkadaşlarım ben açıkça konuşmak gerekirse arabalardan anlayan birisi değilim..Skoda hakkında küçük çaplı araştırmalarım oldu ve birkaç arabadan anlayan dostlarıma sordum.Herkesin görüşü farklı farklıydı. Ancak ben bu plaformdan bilgi almak istiyorum..Yukarıda özellklerini belirtiğim skodamı almakla hata mı yaptım..Yoksa içim rahat olsun mu diyorsunuz??

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arabadaki tek keşkeniz muhtemelen keşke style aldsaydım olur. Onun dışında yüzünüzü çoğu zman güldürecek bir araç. Hayırlı olsun[emoji2]

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
style demek bilmiyorum ama.. muhtemelen donanım diye düşünüyorum.. yukarıda belirttiğim gibi hem ilk arabam hemde ilk defa ciddi anlamda trafiğe çıkıcam..yani acemi şöförüm..Bu arada gerçekten cevap yazdığıniçin çok teşekkür ederim..aldığım araba hakkında içimi rahatlatacak birkaç şey duymam moralimi yükseltti..Bazı arkadaşlarım bu arabayı almakla hata yaptın dedi..Çok moralim bozuldu :((

Çevrimdışı yedeksan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
akadaşım öncelikle aracın hayırlı olsun.ben daha aracımı teslim almadım ama almadan önce cok araştırdım. kişiliğim itibari ile kılı kırk yarar karar veririm ve uygularım. inan bana bu paraya alabileceğin en iyi arabayı almışsın. muhtemelen sana bunu neden aldın diyenler keşke jetta  alsaydın diyorlardır. sen bunlara hiç kulak asma aracının tadını çıkar. aracının içine binip gezdikçe bana hak vereceksin. şimdiden hayırlı olsun

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Jetta al diyenler ikisinin arasındaki fiyat farkını da biliyor mu acaba???
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yedeksan;506763
akadaşım öncelikle aracın hayırlı olsun.ben daha aracımı teslim almadım ama almadan önce cok araştırdım. kişiliğim itibari ile kılı kırk yarar karar veririm ve uygularım. inan bana bu paraya alabileceğin en iyi arabayı almışsın. muhtemelen sana bunu neden aldın diyenler keşke jetta  alsaydın diyorlardır. sen bunlara hiç kulak asma aracının tadını çıkar. aracının içine binip gezdikçe bana hak vereceksin. şimdiden hayırlı olsun

wowww bu yorum harikaydı :)) aynen opel vs gibi araçlardan bahsettiler..hiç kulak asmıcam..2 ay beklicem arabamın gelmesini..:)) geldiğinde de güzel fotolarımı paylaşıcam :))

Çevrimdışı Özgür Şahin

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mesutozil.com