škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Sabahları gelen ses

fb1907 · 85 · 18988

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
merhabalar arkadasım, aracta tam olarak sorun neydı? aracım dsg 1.6 tdı eskıden olmayan ama son zamanlada arrtıgını dusundgum sabahları sallantı yapar sekılde clısan bır motora sahıp olmaa basladım normal olmadıgını dusunuyorum sızde durum neyıd?

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Videolarını yükleyeyim atacağım ama şunu diyeyim senin sorunun la alakalı 2010 tsi düpeb arabam vardı motorları farklı ama seninkine benzer sorum vardı sıcak havalarda arabayı çalıştırınca rolanti baya yüksek oluyor ve arabanın motoru titreme yapıyordu sanki mili saniye gaz kesip vermişsin gibi aracı 1,5 yıl kullandım ve sattım alan arkadaş ta hala burada bir sorun olmadı seninki de buna benziyor benim sorum sabah çalıştırınca gelen ses debriyaja basınca geçiyordu birazdan videolarını atacağım zamanım olursa.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb1907;507253
Videolarını yükleyeyim atacağım ama şunu diyeyim senin sorunun la alakalı 2010 tsi düpeb arabam vardı motorları farklı ama seninkine benzer sorum vardı sıcak havalarda arabayı çalıştırınca rolanti baya yüksek oluyor ve arabanın motoru titreme yapıyordu sanki mili saniye gaz kesip vermişsin gibi aracı 1,5 yıl kullandım ve sattım alan arkadaş ta hala burada bir sorun olmadı seninki de buna benziyor benim sorum sabah çalıştırınca gelen ses debriyaja basınca geçiyordu birazdan videolarını atacağım zamanım olursa.

ARACINIZ 1.2 Mİ 1.4 TSİ mi

Çevrimdışı kablan12

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
evet sızın sorununuz bıraz farklı sanırım, dızel motorun tıtremesı sogukta normal fakat ben tıtremeden zıyade vuruntu yapar gıbı hafıf hafıf bır sesın gelmesı gecen servıse goturdum sprey sıktılar kayısa gecer dedı ama maalesef gecmedı. Bu tur bır problem yasayan ve cozume kavusturan arkadas var mı?

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracımın sorunu altta vereceğim videoda ses biraz az dikkat edince duyuluyor tlf ile ancak çeke bildim. Debriyaja basınca ses gidiyor zaten.

[YOUTUBE]p-kaLaLyrJc[/YOUTUBE]

https://youtu.be/p-kaLaLyrJc

B altta vereceğimde teslim aldıktan sonra karşılaştığım sorun. Beni çileden çıkaran bu oldu aslında.

[YOUTUBE]y1m9GSjwhB0[/YOUTUBE]

https://youtu.be/y1m9GSjwhB0

Bu alttaki resimlerde paçalığı takarken eğdikleri çamurluk altı.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Toptan geçmiş olsun diyeyim artık. Paçalığı takarken çamurluğa zarar vermek de ayrı bir maharet olsa gerek.
Bir de yanlış anlamadıysa Yüce konuyla oumlu yönde ilgilenmiş, bu da sevindirici.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: um1t;507274
Çok geçmiş olsun, Videolar açılmıyor bide :(

Bizim burada youtube vs. kapalı olduğundan ancak cep tlfonundan yükledim oradaki linkleri attım ben cepten izliyorum ama sitede gözükmüyorsa ne yazık ki şu an ayarlayamayacağım.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb1907;508203
Videoları düzenledim...

ilk videodaki ses gayet duyuluyor. pata pata yapıyor resmen şanzıman.
ikincideki 4 ten 5 geçiştekine ise inanamadım. bu adamlar bir şeyi düzelttiklerinde (veya en azından düzelttiklerini sandıklarında) keşfe çıkmazlar mı?

çamurluktakine ne diyorlar peki? teslim tutanağı gibi birşey düzenleyip belirtseydin bari...

gelmiş geçmiş olsun.

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yuh yaa. Allah sabır versin size. O şekilde arabayı nasıl teslim ederler aklım almıyor. Tekrardan geşmiş olsun

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çamurluğu düzeltmişler boyayı çatlatmadan vitesi de düzelttiler 3 gün sonra tekrar bir ses geldi bu seferde bu seferde sanki fan çalışırken şırşır ses verir ya onun gibi ona da baktım ki debriyaja basınca geçiyor anladım baskı balata dan sonra gidip iş emrini aldım 1 hafta daha bekleyeyim bir daha açtırmak istemiyorum buraya ses kesilmezse tarabzona götüreyim diye ses kesildi şimdilik bir sorun yok. Ama distrübütör hemen olaya el koymuş kızmışlar ben yandım bari başkalarını yakmasınlar.

Çevrimdışı yedeksan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sizinki gerçekten büyük şansızlıkmış. bence ısrarcı olun eminim değişim veya çözüm bulunacaktır

Çevrimdışı fb1907

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün itibari ile tekrar aynı sesle beraber başka seslerde gelmeye başladı şuan serviste aracım distürbütörle görüşülecek arabadan iyice soğumaya başladım gül gibi arabayı mahvedecekler.