škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Škoda Superb son hız nedir!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar uzun yolculuklarımın vazgeçemediğim şey hızdır,Tabiki hız kötü bişeydir ama 210 la mercedes bmw yi geçmek ayrı zevkdir,Bizim araçlarda hantal ama son hızları fena değil galiba.Araçlarınızla kaç Km/h Yaptnız.max hıza daha hızlı ulaşmak için ne yapabiliriz...

Çevrimdışı g-rider

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aracı ilk aldığımız zamanlarda denemiştik 242 km yaptı en son

son hızı arttrmak için tsi ve tdi motorlarda en kolay ve basit çözüm remap dir yani yazılım

Çevrimdışı kucless

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
https://youtu.be/mbeYO3oJpFI
2012 1,6 tdi ile düz yolda kış lastiği ile yapmıştım. Hız her seferinde 2 puan artarken 215 te 1 puan artınca limitör olduğunu düşünmüştüm. Sonra hafif rampa aşağı 230 yaptım. Onun fotosu videosu yok malesef. 242  oldukça iddialı... Son zamanlarda da hiç deneme yapmadım. Zaman zaman 170 - 180 bandına çıkıyorum ama içimde son hız denemesi yaparken bir arıza çıkacak turbo kitlenip kalacak hissi var.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2015, 09:35:30 Gönderen: kucless »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düz yolda 242 mümkün değil, peşin peşin söyleyeyim.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Düz yolda Octavia TSI DSG yi 220 den öteye geçiremedim .

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 tdi ile 242 yapan arkadaşa 2.0 tdi versek 300 yapacak heralde. İMKANSIZ.  230 da minareden atmak suretiyle mümkün stock motor ile. Düzde yaptığı max 210-215.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim fabiacik da 205 yapti kadranda bi.. Yarama parmak bastiniz. Bi buyuk turboo 1.9 sanziman falan biraz minciklarsaam 230-240 yapar herhalde :)

Çevrimdışı HakanParlar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 1.2 istanbul ankara otobaninda cok uzun suren bi egimin sonunda ikina sikila 232yi gordu ama yani motor degil iman gucuyle gordu onu. Duz yolda da max 211 gordu tdi octiyle kapisiyoduk. Dikizden kesiyodum daha dogrusu :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Eski 1.4 tsı 122 dsg 223 de nefes kesmişti.limitör var superb de de böyledir.Belki 2.0 larda ve 3.6 fsı larda farklıdır.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: HakanParlar;504343
Benim 1.2 istanbul ankara otobaninda cok uzun suren bi egimin sonunda ikina sikila 232yi gordu ama yani motor degil iman gucuyle gordu onu. Duz yolda da max 211 gordu tdi octiyle kapisiyoduk. Dikizden kesiyodum daha dogrusu :)

Sen rahat takil kardesim biz (dogan emin ben) uclu bi araya alicaz seni ;)

Çevrimdışı g-rider

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;504331
1.6 tdi ile 242 yapan arkadaşa 2.0 tdi versek 300 yapacak heralde. İMKANSIZ.  230 da minareden atmak suretiyle mümkün stock motor ile. Düzde yaptığı max 210-215.

Araç tdi değil tsi

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: g-rider;504364
Araç tdi değil tsi

1.8/2.0 tsi ise eyvallah. 1.4 ise minare kuramını tekrar devreye sokmak lazım. 1.4 tsi jetta ile stock halindeyken göremedim ki superb jettadan daha ağır.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;504341
Benim fabiacik da 205 yapti kadranda bi.. Yarama parmak bastiniz. Bi buyuk turboo 1.9 sanziman falan biraz minciklarsaam 230-240 yapar herhalde :)

Paspaslar +5 hp vermiştir zaten :D

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: g-rider;504185
aracı ilk aldığımız zamanlarda denemiştik 242 km yaptı en son

son hızı arttrmak için tsi ve tdi motorlarda en kolay ve basit çözüm remap dir yani yazılım

Arkadaş 242 KM/H Yapmış olabilir ancak,yokuş aşağı yazılımlı ve rüzgar arkadan esiyor olabilir.Normal stock uçaktan atsan 240 görmez