škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kazalı araç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı thevahsi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sabah işe gelirken cliO marka bir araç kaza yapmış aydos yolunda kaldırımda takla atmış polisi aradım belki araç çalıntıdır diye genelde çalıntı araçlar pendik aydos un oralarda bulunuyor diye, polise dedimki böyle böyle kaza yapan bir araç var bırakıp gitmişler dünden beri duruyor orda açık adres vermemi söyledi dedimki okadar bilmiyorum yolda gördüm siz bakın çalıntı ise ben adresi bulurum navinavigasyondan poliste dediki çalıntı olsa nedegişecek adres olmadan işlem yapmıyoruz beyfendi dedi kapattı demekki araçlarımız çalınsada adamlar iplemiyor o filmlerde çıkıyorlar ya hemen ilgileniyorlar felan külliyen yalan adam takmadı bile...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim apartmanın elektrik panosunda çalışma yapmışlar, belli, kaçak kullanım tarzı birşeyler, benim sayaca da yakın, yani benim kablolara da birşey yapmış olsalar ben de aynı işlemden sorumlu olurum...
aradım EnerjiSA'yı, durumu anlattım, mahalle, cadde, apartman numarası tamam,
-''beyefendi, adınız, adresiniz, şikayet konusu sayacın sahibinin adı, soyadı???'''
-''kardeşim, ne yapacaksın adımı?sana panonun adresini verdim, gel tespitini yap, gereken neyse, kimse sen hallet''
- ''sayaç sahibinin adı??''
-''ben muhbir miyim? ona benim adımı verirsen, o da gelip 2 kurşun sıksa bana ne olacak?''
-  .....

Hâla gelecekler....vatandaş tam 3,5 aydır bedavadan elektrik kullanıyor...

yani sağlam bişey kalmadı memlekette, gelecek kış 1 m3 bile doğalgaz alırsam ne olayım, tamamını elektrikle ısıtacam evin...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ulkemizde burokrasi tam bir iskence haline gelmis durumda. Kardesim oralarda biyerde araba var iste git bak ilgilen isin ne ya? Ama yok polisinde gorev tanimi degisti herhalde.. Polisi aradiginizda basik araba var yarisiyolar deseniz hemen dolusurlardi oraya ama.. Ya da filmli araba var bisuru ceza kesersiniz dediginizde hemen gelirlerdi.

Zannediyor musunuz ki hicbir ekip otosu gormedi sizden once o arabayi? Hicbirisi ilgilenmek istememistir.

Polisin ugramasini istemediginiz biyer varsa arayin adresini verin kavga var diyin oldur Allah gelmiyorlar ne hikmetse :D

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@thevahsi

Adam tam bir pislik çıktı rıza baba
tamam olay yerine yakınız, geliyoruz..

falan bunlar yalanmış demek ki :)

@Engin E.

artık kaçağı iplemiyorlar, nasıl olsa senden benden tokatlıyorlar kayıp-kaçak bedeli diye. niye adamla muhatap olsunlar ki?
sömest tatilinde 2 hafta evde yoktuk 80 lira gelmiş elektrik, Allah bilir ne katıyorlar o faturalara

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;501945
Bizim apartmanın elektrik panosunda çalışma yapmışlar, belli, kaçak kullanım tarzı birşeyler, benim sayaca da yakın, yani benim kablolara da birşey yapmış olsalar ben de aynı işlemden sorumlu olurum...
aradım EnerjiSA'yı, durumu anlattım, mahalle, cadde, apartman numarası tamam,
-''beyefendi, adınız, adresiniz, şikayet konusu sayacın sahibinin adı, soyadı???'''
-''kardeşim, ne yapacaksın adımı?sana panonun adresini verdim, gel tespitini yap, gereken neyse, kimse sen hallet''
- ''sayaç sahibinin adı??''
-''ben muhbir miyim? ona benim adımı verirsen, o da gelip 2 kurşun sıksa bana ne olacak?''
-  .....

Hâla gelecekler....vatandaş tam 3,5 aydır bedavadan elektrik kullanıyor...

yani sağlam bişey kalmadı memlekette, gelecek kış 1 m3 bile doğalgaz alırsam ne olayım, tamamını elektrikle ısıtacam evin...
Olur mu abi? Hak var.  Sen görevini yapmışsın.  Yapmayan onun cezasını çeker.  Senin saatle ilgili sorun varsa muhakkak çöz..

Çevrimdışı thevahsi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arabaya bakıcam halen ordamı diye belkide içinde adam da vardır hiç bakmak aklıma gelmedi biraz ıssız bi yer eleman ölmüştür belkide allah muhafaza