škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 2 VCDS Kodlama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba,

Geçen hafta sonu Maltepe - Ender Elektronikteydim. 2012 Fabia Optimal aracım için bazı özellikleri açtırdım.

-Kontak açınca göstergelerin sona gidip gelmesi, (Kesinlikle yapılmalı :D )
-Araç hareket edince kapıların otomatik kilitlenmesi ve anahtarı kontaktan çıkarınca açılması,
-Uzaktan kumanda ile kapıları kilitleyince korna çalması,
-Depoda kalan benzin üzerine kaç litre benzin alabileceği (yol bilgisayarında görünüyor)

Bu özellikler için 40tl ödedim.

Ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki adamlar olaya gayet hakim ve kendinden emin çalışıyor.

Ed: Aracımda orjinal sis farları olmasına rağmen dönüş özelliği açılamadı.
     Selektör yapınca sis farlarının da senkronize çalışması açılamadı.
     Ön sinyallerin amerikan park gibi sürekli kısık güçle yanık olması    

Bunları özellikle istiyordum ama kontrol ünitesi desteklemiyormuş.
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2015, 18:51:13 Gönderen: JrSlim »

Çevrimdışı vedat

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı araçtan bende de var, Gösterge selamlama ve ne kadar daha yakıt alınabileceği güzel özellikler :) ama corner özelliğinin açılmaması çok kötü olmuş. Sanırım Bursa'da  Vag com'dan anlayan kimse yok yoksa ilk fırsatta bir iki özelliği bende açtırmak istiyorum.
 Bu arada yanlış hatırlamıyorsam 2012 model 1,2 pololarda da corner özelliği açılmıyor ama sinyal verdiğinizde hangi sinyal yanıyorsa o taraftaki sis lambasını açabiliyorlardı. Acaba bizim araçlarda bu özellik açılabiliyor mudur?

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun .. güzel işlemler..

Korna sesi hariç.. yaptıklarına ek olarak.. Tek tıkla verilen sinyal sayısını arttırmak istiyorum bende..  Belki gaz kesiciyi de iptal edebilirim.. çok meraklı değilim kırmızı bölgede kullanmaya..  3000 devri geçtiğimiz yok zaten..belki de hiç kullanmıycam ama açık olsun istiyorum.. kullanmadığımız sürece de bir sıkıntı oluşmaz..

sitesine baktım ..40 tl sabit fiyat galiba işlem sayısına göre değişmiyor.. doğru mudur..

Çevrimdışı zfr2010

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba ;

bu özellikler bizim 1.2 classiclerde var mı acaba ? açılıyor mu acaba ?

bilgisi olan varsa bilgilerini rica ederim ...

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zaferhan;498516
Hayırlı olsun .. güzel işlemler..

Korna sesi hariç.. yaptıklarına ek olarak.. Tek tıkla verilen sinyal sayısını arttırmak istiyorum bende..  Belki gaz kesiciyi de iptal edebilirim.. çok meraklı değilim kırmızı bölgede kullanmaya..  3000 devri geçtiğimiz yok zaten..belki de hiç kullanmıycam ama açık olsun istiyorum.. kullanmadığımız sürece de bir sıkıntı oluşmaz..

sitesine baktım ..40 tl sabit fiyat galiba işlem sayısına göre değişmiyor.. doğru mudur..

Onu eklemeyi unuttuğum trafikte aklıma geldi :) Tek dokunuşta verilen sinyal sayısı 3 iken 5'e çıkardık.:ok:

İşlem sayısı farketmiyor. Cihazın bağlanması 40TL hangi kodlama yapılırsa yapılsın.

Ayrıca korna sesi normal korna gibi çıkmıyor daha az şiddetle geliyor ses. İlk etapta ben de acaba yaptırmasam mı diye düşündüm şimdi çok beğendim
« Son Düzenleme: 20 Şubat 2015, 22:56:26 Gönderen: JrSlim »

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Guzel olmus gule güle kullan. Aşamada güvenilir bir yer bulursam ben de yaptiracagim.

Çevrimdışı JrSlim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hunter;498702
Guzel olmus gule güle kullan. Aşamada güvenilir bir yer bulursam ben de yaptiracagim.

teşekkür ettim tavsiye ederim;)