škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2015 Rapid spaceback 1.6 tdi elegance

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
@a_yavuz
Allah kaza bela vermesin.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı hamit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merabalar rapid 1.6 dsg disel elegance kullanıcısı olarak araç performansından ve yakıtın ekonomikliğinden çok memnunum tek problemim kontak anahtarını çıkardıktan sonra bile farlar yanıyor hatta bir gece boyunca açık kalmış bu işin bir çözümü var mıdır ?şimdiden teşekkür ederim..

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
her geçen gün çoğalıyoruz. hayırlı olsun herkeze

Çevrimdışı a_yavuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
tek problemim kontak anahtarını çıkardıktan sonra bile farlar yanıyor hatta bir gece boyunca açık kalmış bu işin bir çözümü var mıdır ?şimdiden teşekkür ederim..[/QUOTE]

Evet ben de denedim, farlar açık kalıyor. Far açık kontak kapalıyken çıkan ikaz sesine çok dikkat etmek gerekiyor bu durumda.

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonradan takılan DLR gündüz ledlerinden kullanırsanız gündüzleri normal farları açmaya gerek kalmayacağı için bu sorun olmayacaktır, ben bu şekilde kullanıyorum,akşam normal farları açık bırakma ihtimali de çok düşük olduğu için böyle bir sorun henüz yaşamadım.

Çevrimdışı hamit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yavuz bey aslında eşim unutuyor o yüzden ikaz sesi sanırım pek etkili olmuyor

Çevrimdışı hamit

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
QUOTE=egeadam;506836]sonradan takılan DLR gündüz ledlerinden kullanırsanız gündüzleri normal farları açmaya gerek kalmayacağı için bu sorun olmayacaktır, ben bu şekilde kullanıyorum,akşam normal farları açık bırakma ihtimali de çok düşük olduğu için böyle bir sorun henüz yaşamadım.[/QUOTE]

ege bey dlr gündüz ledi olayını birazdaha açıklayabilir misiniz?

Çevrimdışı ABDULLAH IŞIK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben aracımı teslim aldım style plus paket ve artı olarak da yağmur ve far sensörü de var.bu siyah alaşım cantlar ve cam tavan aracın olmazsa olmazı bence.  bir bakan dönüp bir daha bakıyor :D herkese tavsiye ederim performansı da oldukça tatmin ediyor ve piyasadaki fiyat performans olarak  alınabilecek bence en mantıklı araç diyebilirim.

Çevrimdışı mstfkndmr

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ABDULLAH IŞIK;507753
ben aracımı teslim aldım style plus paket ve artı olarak da yağmur ve far sensörü de var.bu siyah alaşım cantlar ve cam tavan aracın olmazsa olmazı bence.  bir bakan dönüp bir daha bakıyor :D herkese tavsiye ederim performansı da oldukça tatmin ediyor ve piyasadaki fiyat performans olarak  alınabilecek bence en mantıklı araç diyebilirim.

Abdullah bey hayırlı olsun Bende bu ay sonu almayı düşünüyorum. Cam tavan ayrıca far ve yağmur sensörü ekletmek istiyorum. Ne kadara aldınız diye sorsam ayıp etmem umarım

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.piramitinşaatyapimarket.com
selamlar,rapid spacback 1.2 ipariş ettim,ama opsiyonlarla aracın elegenstan hiç bi farı kalmadı ,yarış mavisi çelik jant ön kol dayama köşe aydınlatmalı sis far v.s v.s yaptırdım...ama ben aracı test sürüşü yaparken 1.6 dsg bi araç vardı motor sesini içeri çok vermiyodu.dün bi 2. el 2014 model 1.2 mpı motor yani benim aldıgım aracın aynısına bindim ve motor sesini aşırı içeri verdigini gördüm,ve resmen araba gelmeden arabadan sogudum,.sizce o arbadamı sorun vardı hepsimi böyle ,ki eger böleyse sıkıntıı :((

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamit;506884
QUOTE=egeadam;506836]sonradan takılan DLR gündüz ledlerinden kullanırsanız gündüzleri normal farları açmaya gerek kalmayacağı için bu sorun olmayacaktır, ben bu şekilde kullanıyorum,akşam normal farları açık bırakma ihtimali de çok düşük olduğu için böyle bir sorun henüz yaşamadım.

ege bey dlr gündüz ledi olayını birazdaha açıklayabilir misiniz?[/QUOTE]

Çevrimdışı ümit Aziz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ABDULLAH IŞIK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam ben style plus paket artı yağmur ve far sensörünü 64500e aldım.siyah alaşım cantlar uzatılmış arka bagaj camı cam tavan işte karartılmış stoplar falan filan oluyo style plusta.

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Spacebackteki 2015 indirimi işe yaramış. eotodergi şubat ayı satış rakamlarına göre:
rapid sedan: 107(her ay bu civarda geziyor rakam)
rapid sb: 180
Toplam rapid : 287 yapar.
octi: 671
superb: 404
BEnce rapid için çok çok iyi rakamlar.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2015, 23:33:42 Gönderen: bluevelvet »

Çevrimdışı sesver

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
selamlar. spaceback elegance dsg style+dinamik paket için bayiden 65500tl fiyat aldım. sizce nasıl fiyat? lazer beyaz renk bir de.