škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia indirim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DRİLL;500424
en uygun yanlış olur biraz :) anadolu yakası daha agresif.

Ne kadar fiyat cekiyorlar anadolu yakasinda ...ozaydinlar da en iyi fiyat garantisi var ;-)

Çevrimdışı DRİLL

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:)özaydın dan aldıgınız her rakamın altına rakam alırım anadolu yakasından.
Alıntı yapılan: fatih çatal;500444
Ne kadar fiyat cekiyorlar anadolu yakasinda ...ozaydinlar da en iyi fiyat garantisi var ;-)

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DRİLL;500454
:)özaydın dan aldıgınız her rakamın altına rakam alırım anadolu yakasından.

İyi o zaman ordan alirsiniz ;-)

Çevrimdışı aslan07

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar Isvicrede Ocak ve Subat aylarinda arabalarini teslim alanlar %15 geri ödeme aliyor Euro Ocak ayinda deger kaybina ugradigi icin Türkiyede bu yönde bir uygulama  yapiliyormu? cünkü ben Arabami 2014 kasim ayinda siparis yaptim Ocak ayinda teslim aldim ve bu %15 indirimden yararlandim daha önce sözlesme yapmama ragmen.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aslan07;500732
Arkadaslar Isvicrede Ocak ve Subat aylarinda arabalarini teslim alanlar %15 geri ödeme aliyor Euro Ocak ayinda deger kaybina ugradigi icin Türkiyede bu yönde bir uygulama  yapiliyormu? cünkü ben Arabami 2014 kasim ayinda siparis yaptim Ocak ayinda teslim aldim ve bu %15 indirimden yararlandim daha önce sözlesme yapmama ragmen.

Türkiye'de olmaz öyle şeyler. değer kaybından para iadesi alan hiç duymadım. bizde indirim değil bindirim yapılır. çok zengin memleketiz çookkkk.

Çevrimdışı Atletico

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Öyle iadelerin olacağını sanmıyorum ben de. Ama mevcut araç satışlarında mutlaka indirime gidilmelidir. Malum euro nun durumu ortada. İndirim şart! Sesimizi duy Skoda, indirim istiyoruz!

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ya arkadaşlar bırakın indirimi nisanın ortasında teslim alacağım aracın fiyatına bindirim olursa diye yusuf yusuf durumdayım :)

Çevrimdışı porqetorka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
istanbul avekten aldım bende aracımı 2.200 lira indirim yaptılar.bi görüşün derim

Çevrimdışı fatih çatal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: porqetorka;501695
istanbul avekten aldım bende aracımı 2.200 lira indirim yaptılar.bi görüşün derim[/QUOTE

hayirli olsun ne aldiniz kaça geldi?

Çevrimdışı porqetorka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi dsg octavia elegance 65700'e anlaştık en son. şubat ayında teslim aldım

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Alıntı yapılan: vatan38mekan06;500877
Ya arkadaşlar bırakın indirimi nisanın ortasında teslim alacağım aracın fiyatına bindirim olursa diye yusuf yusuf durumdayım :)

Kapora verdikten sonra fiyat garantisi olur, zam gelse bile etkilenmemeniz lazım.
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;501829
Kapora verdikten sonra fiyat garantisi olur, zam gelse bile etkilenmemeniz lazım.

Bildiğim kadarıyla öyle çalışmıyorlar. Ben aracımı alırken kapora vermiştim, o zaman satış temsilcisi bana araç teslimine kadar zam yada indirim gelirse fiyata yansıyacağını söylemişti. Nihayetinde ben kapora verdikten 3 gün sonra liste fiyatına 600 TL indirim olmuştu, aynı indirimi anlaştığımız rakama da uygulamıştık. Ama zam gelseydi onu da yansıtacaklardı.

Çevrimdışı vatan38mekan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrtkn;501829

Ben sizin dediğinizi yapan hiçbir bayi duymadım. Skodanın fiyat listesinin altında bile özel siparişlerde ithal edildiği tarihteki fiyatın geçerli olacağı yazıyor. Bkz. fiyat listesinin olduğu sayfanın 7. maddesinin son cümlesi :)