škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spor Araç Tercihi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de aslında senin durumundayım şu an. Gelecek bir para var. Ama ne zaman olur belli değil.

Bir de tabii evli ve çocuklu olunca insan o parayı arabaya yatırmaya da kıyamıyor bir yandan.

Karışık işler bunlar :)

Sen en azından bekarsın, kafan rahat :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492395
Ben de aslında senin durumundayım şu an. Gelecek bir para var. Ama ne zaman olur belli değil.

Bir de tabii evli ve çocuklu olunca insan o parayı arabaya yatırmaya da kıyamıyor bir yandan.

Karışık işler bunlar :)

Sen en azından bekarsın, kafan rahat :)

Abi sen ankaraya gel bi yazılım yaptır bi kaç sene keser en azından 150 ps tdi :) bide lan özlemişim güçlü arabayı deyip direk satadabilirsin o ihtimalde var :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Emin olay sadece güçte değil yaw:)

Bende maalesef coupe hastalığı var :( Daha doğrusu biraz daha hırçın ve dikkat çekici tasarım hastalığı diyelim

Octavia hem şık hem de ağırbaşlı bir araç, orjinali 150-180hp olsa da, hırçın görünüm olmadığından yine arayışlara girerdim :)

Ama büyük ihtimal bu kaşıntıyı biraz daha ötelemek için yazılım yaptırıcam yaza doğru :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492471
Emin olay sadece güçte değil yaw:)

Bende maalesef coupe hastalığı var :( Daha doğrusu biraz daha hırçın ve dikkat çekici tasarım hastalığı diyelim

Octavia hem şık hem de ağırbaşlı bir araç, orjinali 150-180hp olsa da, hırçın görünüm olmadığından yine arayışlara girerdim :)

Ama büyük ihtimal bu kaşıntıyı biraz daha ötelemek için yazılım yaptırıcam yaza doğru :)

A5,cc 6 grandcoupe falan düşülebilir abi ozman ilerleyen zamanlarda 4 kapılı coupe :) yada cruze alırsın hatırlarmısın coupe tarzı sedan tasarım diye lanse olmuştu :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O saydıkların keşke olsa ama maddi olarak bana çook uzak seçenekler :)

Listeye dün de Corsa D GSI aldım. :)

Bu geyik bitmez bence .....

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492536

Ooo gsi muhabbetine başladıysak cidden bitmez gibi :)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492536

Corsayı bilmem ama bizim mahallede 2 arkadar astra gsi topladı 220hp civarında olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.Kafaları atınca akşam çıkıp gazlıyorlar pist günlerinde piste çıkarıyor.Ciddi uğraştılar ama yurt dışıncan bir ton parça getirdiler güzelce topladılar rengide kırmızı çok can yakıyor.Bi gün octi ile otobanda denk geldik maşşallah sağlam gidiyor bi yere kadar direndim baktım tamponumdan ayrılmıyor yol vermek zorunda kaldım :D

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
94 model GSI lar çok sağlam giderlidir. Atmosferik olarak da aşırı beslemeyle de çok iyi mod lanabilirler.

Benim bahsettiğim GSI COrsa D, 1.6lt 150hp turbo. Yazılımla 220hp ye çıkabiliyor. Tad alınabilecek bir araç yani. Beklediğim olursa ya GTC ya GSI

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
:) dahi bakem geyik meyik, ralize edilirse hoş olur...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi valla foruma girer girmez su konuya daliyorum. Bu aralar 1.8t agu a3 de fena gozum var benim. 2milyar brc kit. Gt28 kirmizi bobin yazilim egzoz setup 250+hp yuruyesim var lpg de temiiiz temiiizz. Egzozdan alev atar sesi guzel olur tek kapi sunrooflu ve eski.. Aaah ahh aksam aksam icim kiprasti yine..

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
walla aslında herkesin içindeki yarayı deştim bi şekilde :)

Ben tercihleri 3 e indirdim en azından

1- GTC Turbo
2- GSI Turbo
3- DS3

param gelirse bu 3 ünden biri. Oldukça keyifli olur benim için.

Sizin A3 de fena ama nedende ben dış tasarımına alışamadım.

Bu arada dün baktım benim GTC 4. sahibni bulmuş. ben 33 e almıştım sıkışıklıktan 31 e sattım. Benden alan İlker  36 ya ilan koymuştu. Ondan alan elaman da 40 a ilan koymuş yuh dedim :)

İsteyenler için sahibinden de Ankara da siyah GTC plakası KER :)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492625
walla aslında herkesin içindeki yarayı deştim bi şekilde :)

Ben tercihleri 3 e indirdim en azından

1- GTC Turbo
2- GSI Turbo
3- DS3

param gelirse bu 3 ünden biri. Oldukça keyifli olur benim için.

Sizin A3 de fena ama nedende ben dış tasarımına alışamadım.

Bu arada dün baktım benim GTC 4. sahibni bulmuş. ben 33 e almıştım sıkışıklıktan 31 e sattım. Benden alan İlker  36 ya ilan koymuştu. Ondan alan elaman da 40 a ilan koymuş yuh dedim :)

İsteyenler için sahibinden de Ankara da siyah GTC plakası KER :)

Stock diyo abi buna yazılımsız mıydı bu sende?

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evt sattığım için yazılıma vakit bulamadık. Intake ve orta susturucu iptali vardı sadece.

Ama boya yok da diyo ki yanlış. Çünkü başta sağ arka çamurluk üzeri olmak üzere ufak tefek yerlerinde çizikler vardı. Ben de kısa sürede satacağımı bildiğimden, boya satarken sorun çıkarır diye yaptırmamıştım. Benden sonra alan arkadaş, İlker, sanırım temizlik boyası yaptırmıştı. Ki resimlerde de öyle görünüyor.

Ama yine de benden sonraki sahipleri iyi baktıysa motor-yürüyen ve gövde olarak neredeyse 0 km bir araçtı. 2007 model olmasına rağmen Erhan ın dyno sunda 178hp çıkmıştı ki yorulmuş GTC ler çok daha az güçler veriyor dyno da.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;492662
evt sattığım için yazılıma vakit bulamadık. Intake ve orta susturucu iptali vardı sadece.

Ama boya yok da diyo ki yanlış. Çünkü başta sağ arka çamurluk üzeri olmak üzere ufak tefek yerlerinde çizikler vardı. Ben de kısa sürede satacağımı bildiğimden, boya satarken sorun çıkarır diye yaptırmamıştım. Benden sonra alan arkadaş, İlker, sanırım temizlik boyası yaptırmıştı. Ki resimlerde de öyle görünüyor.

Ama yine de benden sonraki sahipleri iyi baktıysa motor-yürüyen ve gövde olarak neredeyse 0 km bir araçtı. 2007 model olmasına rağmen Erhan ın dyno sunda 178hp çıkmıştı ki yorulmuş GTC ler çok daha az güçler veriyor dyno da.

Dynoya pek güvenim yok benim açıkçası abi ama araba diri duruyo belli