škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişimi satabilirim ne kadar eder

sama · 22 · 5624

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar özel nedenlerden dolayı aracımı satmak zorunda kalabilirim. Aracım

Elegance---108.000 km'de--Tüplü işli---1.4 16 valf 101 hp---Motor gayet iyi durumda (Maşaallah)---Çelik jant---Hiçbir lokal boya yoktur---

Masrafları var bunlar;

Tavan sarkması var---Lastikler çok eski değil ama alınabilir---Sağ arka far hafif kırık çevresinde sürtme var boyatmadım---Baskı balata isteyebilir ben yaptırmadım---Sağ arka cam ses yapıyor masrafı var---

Ne kadar eder?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
İçimden 18 demek geçti ama çok da bilemiyorum açıkcası...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok piyasa yuksek yine 18 den fazla eder. Bu masraflari olmasaydi 22 falan ederdi ama masraflarla 20 civari is gorur.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Masrafların tutarı ne kadar eder acaba. Yani satmaktan vazgeçersem diyorum. 22 eder diyenarkadaş neye göre 22 dedi, artılarım eksilerim nedir..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasası 18-18,500 bu haliyele

Masrafa gelicek olursak:

Tavan kaplama:200 tl
4 lastik 14" olarak hesaplarsa iyi birşey: 500 tl
Baskı Balata: 420 parça 150 tl işçilik daha geçen ay arkadaşım derğiştirdi
Stop Sıfırı:150 tl civarında olması lazım orijinal
Boya düzeltme işçilik:100 tl

Kabaca 1500 tl masrafı var.18,500 e satarsanız zaten alan kişiye 20 ye gelmiş olucak bence normal :)

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2001 model için 18 bin çok değil mi? ben yazın 2004 model 90.000 kmdeki 1.4 special i 19 bine satamadım üstelik michelin 2 haftalık yazlık ve kışlık lastikleri vardı. piyasa baya baya şişmiş. demekki 20 den aşağı satmamam lazım

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasa yüksek ama satış yok. Millet sıfıra yönelmiş durumda

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
17-18 arası değişir. Ha ama biraz zor satarsınız şu dönemde.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
artık türkiyede sıfır araba satın almak hayal gibi birşey normalin biraz üstündeki arabalar 50 000 den başlıyor iyi sayılabilecek arabalar 75000 liradan. geçtiğimiz yıl seat cordoba 1.2 tsi  style kaçırmakla hayatımızın hatasını yaptık.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;489979
Piyasası 18-18,500 bu haliyele

Masrafa gelicek olursak:

Tavan kaplama:200 tl
4 lastik 14" olarak hesaplarsa iyi birşey: 500 tl
Baskı Balata: 420 parça 150 tl işçilik daha geçen ay arkadaşım derğiştirdi
Stop Sıfırı:150 tl civarında olması lazım orijinal
Boya düzeltme işçilik:100 tl

Kabaca 1500 tl masrafı var.18,500 e satarsanız zaten alan kişiye 20 ye gelmiş olucak bence normal :)

Ben debriyaj değişmesi gerekiyor demedim  yani kötü demedim şu anda kullanıyorum sorun yok yani. Eğer ben alacak kişiye bunu söylemesem ben demekki 400-500 oradan kar ederim. Yani bu bir arıza değil. Nedir arıza tavan sarkması mesela ona diyecek lafım olamaz. Lastik isterse alır istemezse almaz kendi bilir şu anda çok rahat kullanıyorum balon hava kaçırma gibi şikayetler yok. Boya demişsiniz ben bu ufak çiziği boyatsam ayrı bir kayıp boyatmasam ayrı bir kayıp. Bence en güzeli boyatmamak çünkü milletimiz ön yargılı. Bu da bir arıza veya kayıp değil, kendi bilir yani. Kısa lafın özü bence masraf 300-500 arası, 1500 falan değil. Şimdi, siz eğer araba almak istiyorsanız bütün masrafları bu kadar inceleyecek olursanız eski arabanın mutlaka dünya kadar masrafı olur. Ve siz kolay kolay araba alamazsınız. Zaten size de satmam, yine de bilgileriniz için Teşekkür Ederim...

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum hala. Cevabım sert kamış olabilir ama araba satmak stresli bir iş idare ediverin artık.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sama;489997
Ben debriyaj değişmesi gerekiyor demedim  yani kötü demedim şu anda kullanıyorum sorun yok yani. Eğer ben alacak kişiye bunu söylemesem ben demekki 400-500 oradan kar ederim. Yani bu bir arıza değil. Nedir arıza tavan sarkması mesela ona diyecek lafım olamaz. Lastik isterse alır istemezse almaz kendi bilir şu anda çok rahat kullanıyorum balon hava kaçırma gibi şikayetler yok. Boya demişsiniz ben bu ufak çiziği boyatsam ayrı bir kayıp boyatmasam ayrı bir kayıp. Bence en güzeli boyatmamak çünkü milletimiz ön yargılı. Bu da bir arıza veya kayıp değil, kendi bilir yani. Kısa lafın özü bence masraf 300-500 arası, 1500 falan değil. Şimdi, siz eğer araba almak istiyorsanız bütün masrafları bu kadar inceleyecek olursanız eski arabanın mutlaka dünya kadar masrafı olur. Ve siz kolay kolay araba alamazsınız. Zaten size de satmam, yine de bilgileriniz için Teşekkür Ederim...

Pardonda ben sizin aracınıza talibim vs dedim mi? Siz sormuşsunuz bende insanlık edip cevaplamışım alan adam bakar bakmaz o beni ilgilendirmez gelmiş saçma sapan cevap vermişsiniz biraz uslubunuza dikkat edin.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2001 model araba için 20 yüksek bir rakam. Bufünlerde piyasa durgun. 18 gibi olursa kolay satılır..