škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

RS tampon hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bakmadık araç bırakmadım mondeo mu, hyundai i30 mu derken yeni octaviaya param yetmediği için bir önceki kasa octavia almaya karar verdim elegance dizel olacak 50 bin lira civarında.

Ben bu aracı alınca RS haline getirmek istiyorum. Rs tampon, jant, ön ızgara, yay almak gerekecek. onlarıda kartla taksitle alırım diyorum ama bunları nasıl temin edebilirim yada edebilirmiyim bu konu ile ilgili fikriniz varmı ? Bir de en uygun renk sizce hangisidir. Gönlümden geçen mavi veya sarı ama piyasa hep beyaz ona da yakışır mı sizce ne dersiniz?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servisten siparis ile alabilirsiniz ama ciddi paralar tutar. En basitinden bi on tampon sis fari vs tum aksesuarlariyla 1500 tl yi bulur

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;489519
Yetkili servisten siparis ile alabilirsiniz ama ciddi paralar tutar. En basitinden bi on tampon sis fari vs tum aksesuarlariyla 1500 tl yi bulur

teşekkür ederim peki hocam bunu yapan yerler yok mu bady kit şeklinde.

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Gerçekten rs gibi gözükmesini istiyorsanız yetkili servisten tampon,egzoz ucu,jant ,rs logoları hepsi 6-7000 tl tutar diye düşünüyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
rs jantları epey bi tutar almaya hiç gerek yok piyasa işi bir jant alırsınız olur biter.

body kitçiler sağolsunlar genelde çingene işine çeviriyorlar ve de çok para alıyorlar. o yüzden orjinalini yetkili servisten almak en mantıklısı.

ilk etapta ön tampon jant arka rüzgarlık ve logolarla 3-4bin tl civarına çıakrsınız.

oem jantların tanesi 1000tl den aşağı dğeildir (lastikli)

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;489559
rs jantları epey bi tutar almaya hiç gerek yok piyasa işi bir jant alırsınız olur biter.

body kitçiler sağolsunlar genelde çingene işine çeviriyorlar ve de çok para alıyorlar. o yüzden orjinalini yetkili servisten almak en mantıklısı.

ilk etapta ön tampon jant arka rüzgarlık ve logolarla 3-4bin tl civarına çıakrsınız.

oem jantların tanesi 1000tl den aşağı dğeildir (lastikli)

Çok teşekkür ederim yavaş yavaş yapılırsa çok da değil. Kafamdaki renk sarı veya mavi ama beyaza da yakışır sanırım.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İkinci el arabada renk zor is. Kaplamak basarili bir cozum olabilir. 10milyar civarinda bir butceyle o arac gorsel olarak performans olarak ozellik olarak cok yukarilara tasinabilir.

Çevrimdışı nrcnft

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;489579
İkinci el arabada renk zor is. Kaplamak basarili bir cozum olabilir. 10milyar civarinda bir butceyle o arac gorsel olarak performans olarak ozellik olarak cok yukarilara tasinabilir.

Kaplama konusunda korkuyorum. Bir yere filan sürttüğünde yırtılır gider diye düşünüyorum bir de yıkanınca orjinal boyası gibi parlar mı? 2 3 bin kaplatıpda sürtünüp yırtılmasını istemem açıkçası. Tampon, jant, yay ilk etapta işimi görecektir. Beyaz olursa tavanı kaplatırım belki. Daha sonraki süreçte chiplerim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sonucta biyere surtuncede aracinizin boyasi ciziliyor ve boyatmak zorunda kaliyorsunuz bu kadar basit bisey. Kapiyi surterseniz degistirirsiniz kapi kaplamasini olur biter. Hem boyayi da korumus olursunuz.