škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Uygulamasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2013 yıl uygulaması Türkiye için geçerli, üretildiği ülkede 2014 olarak kayda geçiyor

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim araba 22.06.2010'da üretilmiş, bana teslimi 2,5 ay sonra... Kvasiny fabrikasında üretilmiş...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir tek ben mi 9 ay beklemiş aracı almışım anasının karnında mı beklemiş bu kadar anlamadım gitti :confused:. şubatta üretiliyor haziranda Türkiye'ye gelmiş kasımda da ben almışım demek o yüzden lastiklerde sorun çıkmıştı araba yatmaktan lastikler deforme olmuş.

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;490559
bir tek ben mi 9 ay beklemiş aracı almışım anasının karnında mı beklemiş bu kadar anlamadım gitti :confused:. şubatta üretiliyor haziranda Türkiye'ye gelmiş kasımda da ben almışım demek o yüzden lastiklerde sorun çıkmıştı araba yatmaktan lastikler deforme olmuş.

Ben bakmadım daha akşam bakarım ama muhtemelen kader ortağınız olabilirim :) böyle meselelerde şansım pek açık değildir de :)

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;490559

Anı durum bana denk geldi Doğuş otodan aldığım 0 km ibiza teşhir ürünü idi. lastiklerde sıkıntı vardı. hepsini ücretsiz değiştirtmiştim.:ok:

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: EMİR_EFE;490598
Anı durum bana denk geldi Doğuş otodan aldığım 0 km ibiza teşhir ürünü idi. lastiklerde sıkıntı vardı. hepsini ücretsiz değiştirtmiştim.:ok:

Benimkide teşhirdi acaba bilerek mi bukadar bekletiyorlar