škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vag com da özellikleri açacak birileri var mi?

saday · 73 · 23770

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Araştırabildiğim kadarıyla bu sitedeki  açılımlar harici ekstra bişey yapabilen görmedim malesef

http://www.stemei.de/pages/coding/skoda-rapid-nh.php

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Türkçesi bu şekilde

Emniyet kemeri hatırlatmalar
Devre Dışı emniyet kemeri hatırlatmalar

Otomatik Kilit
Otomatik kilit (15 km / saat otomatik kilidi) etkinleştirmek

Auto Unlock
Otomatik kilidini (otomatik unlock) etkinleştirin

Bluetooth onay tonu
Başarılı Bluetooth bağlantısının onay sinyalini devre dışı bırakın

Yrd Fren ayarlayın
Hidrolik fren yardımı ayarlayın

Bremsscheibentrockung özelleştirmek
Fren diskleri kurutma ayarlayın

DWA Horn ile onaylamak keskinleştirmek
DWA açma ve kilitleme Horn ile kabul

Konfor yanıp
Yanıp sönen konfor devre dışı bırakılması (yanıp sönen karayolu)

Komfortblinker döngüsü
Dönüş sinyali döngüsünün Adaptasyon

Konfor Arka işlevini silin
Arka silme konfor fonksiyonu devre dışı bırakılması

Direksiyon yardımı ayarlayın
Direksiyon yardımı Değişim

Mikrofon hassasiyeti
Mikrofon hassasiyeti ayarı

Far yıkayıcılar tüketimi
SRA (far pullar) sürücü zamanında ayarlanması

Ateşleme olmadan aktif bugle
Kontak kapalı araç korna etkinleştirin

Tüketim ekranı özelleştirmek
Tüketim ekranı özelleştirmek

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MRS1461;504723
Yeni özellik yok olanları açtırdım [emoji1][emoji1]

@MRS1461 memnunmusun. Daha once bahsettiysen kacirdim. Tam olarak hangileri acık? Acmak icin ne kadar ucret istiyorlar.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a.L.i;505278
@MRS1461 memnunmusun. Daha once bahsettiysen kacirdim. Tam olarak hangileri acık? Acmak icin ne kadar ucret istiyorlar.

Ender elektronik maltepede açtırdım 40₺ ücret aldılar 4 özellik açıldı. Başkada özellik yok zaten [emoji1]
1- konfor sinyal sayısı 3 ten 4 e çıktı
2- kadran selamlama kontağı açtığınızda ibrelerin sona vurup geri gelmesi
3- kapıları kilitleyince kornanın bir kez çalması
4- almanız gereken yakıtın litre cinsinden gösterilmesi.
Kullandığım sadece konfor sinyali
Korna işi gereksiz olduğundan kapattırdım. Almam gereken yakıt cinsini ₺ olarak pompacıya söylemeye dvm ediyorum. Hiç bir zaman bana 7 litre mazot ver demedim :)
Kadran selamlama ilk başlarda hoştu arkadaşlarıma havasını attığım anlar oldu şimdi sona vurdumu gidip geldimi bakmıyorum bile. Karar senin anlıyacağın. He bazı rapidlerde hız 15 km olunca kapılar otomatik kilitlenmiyormuş eğer sende de öyleyse bu özelliğide aktif ediyorlar

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alınması  gereken yakıt cinsini doğru ölçüyor mu acaba, benzin istasyonun eksik/fazla yakıt verdiğini anlayacabilecek kadar hassas mıdır?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: egeadam;505403
Alınması  gereken yakıt cinsini doğru ölçüyor mu acaba, benzin istasyonun eksik/fazla yakıt verdiğini anlayacabilecek kadar hassas mıdır?

5 er 5er ölçüyor

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;505413
5 er 5er ölçüyor

:) çok hassasmış

Çevrimdışı a.L.i

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Altur'da "0" rapid alanlarin hepsinde kendileri aciyorlar 15km hıza gelince kapilarin kapanmasini.

Diger soylediklerin icinde sadece kadran selamlama ve yakıt litre olayini yaptirabilirim belki.

Bu sinyal olayi tam olarak nasil oluyor.

Çevrimdışı Tevfik Yüksel

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wimpir;491615
Bana da aynı şeyi demişlerdi. Şubatın sonunda araç iki yılını dolduruyor. Ender Elektronik'e gidip ne varsa açtıracağım.

Alıntı yapılan: scorpion;491706
Arkadaşlar servisin size verdiği bilgi doğru onlar vagcom kablosu kullanmıyorlar araca bluetooth ile bağlanıyorlar kullandıkları sistem her özelliğin açılmasına izin vermiyor.
Yokuş kalkış desteği süresi-kapıların 15 km sonra kilitlenmesi ve konfor sinyal sayısının arttırılması özelliklerini aktif edebiliyorlar.

Başka bir Skoda servisini aradım ve şu cevabı aldım. Özellikleri açmayı tavsiye etmiyoruz, ancak müşteri çok ısrar ederse açıyoruz, ancak bu işlem garanti dışıdır ve bundan sonra meydana gelebilecek arızalar bu işlemden kaynaklanırsa aracınız garanti dışı işlem görür dedi. Rapidin kullanma kılavuzunda corner fonksiyonlu sis farı olduğu yazıyor, ancak servis tarafından açılamaması(bazı servisler hiç açamayacaklarını söylüyor) veya garanti dışı kalır demeleri bana çok ilginç geliyor.

Çevrimdışı MRS1461

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tevfik Yüksel;505718
Başka bir Skoda servisini aradım ve şu cevabı aldım. Özellikleri açmayı tavsiye etmiyoruz, ancak müşteri çok ısrar ederse açıyoruz, ancak bu işlem garanti dışıdır ve bundan sonra meydana gelebilecek arızalar bu işlemden kaynaklanırsa aracınız garanti dışı işlem görür dedi. Rapidin kullanma kılavuzunda corner fonksiyonlu sis farı olduğu yazıyor, ancak servis tarafından açılamaması(bazı servisler hiç açamayacaklarını söylüyor) veya garanti dışı kalır demeleri bana çok ilginç geliyor.

Servislerde vagcom kablosu olmadığımdan bu işlemleri yapamadıklarından garanti dışı kalır diyip kestirip atıyorlar. Garanti dışı gibi bir durum söz konusu değil. Açılan özellikler araçta zaten  var olan ama fabrikanın kapatıp ülkelere gönderdiği araçlar. Zaten sistem destekliyor ama fabrika ülkelere göre açık yada kapalı gönderiyor. Corner fonksiyonu vagcomla hallolacak bir durum değil ayrıca konfor beynine kablo çekilerek yapalan bir uygulama. Ben yaptırdım onuda.

Çevrimdışı Fahrenheitt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba.
Gaziantep de bu işi yapan bildiğiniz ve yaptırdığınız bir yer var mı? Aracım 2014 skoda superb 1.6 tdı elegans paket

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim active donanımda corner/dönüş farı ve gündüz far desteği vardı. Açtım çalışıyor. Hatta active donanım olmasına rağmen geri viteste aynanın aşağı inmesi de çalıştı. Coming home manuel çalışıyor, gerektiğinde arabadan inmeden selektör yapıp kapıyı açtığımda ayarladığım süre kadar farlar ve parklar yanık kalıyor. Tadilat işi sıkıntılı olsa da daha eski moddellerde başka çare olmayabilir.