škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankarada Düzgün Bir Boyacı Onerir Misiniz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecenin bir vakti kamyonun biri sıkıstirdi. Gece vakti goremedim, durunca gordum kamyonun kasasi sol arka kapiyi  derinden cizmis.  Bir kac da gecmisten kalan vize final cizikleri var. Kapiyi boyatayim diyorum.

Ankarada bildiginiz  guvenilir isini duzgun ve hizli yapacak bir boyaci var mi ?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kaportacilarin boyacilarin malesef hicbirine guvenemiyorum. İsini iyi yapan da ciddi para aliyor. Var bir tane kaportaci numarasi telefonumda ama gider yaptirirsiniz memnun kalmazsiniz falan sebep olmak istemiyorum..

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yardim var da hayir mi olur ser mi kestiremedim :) boya cok sakat is icine sinmezse sebep olmak istemem. Ama gideyim ben bakayim dersen vereyim numarasini. Benim arabamda birkac yeri boyadi fena degildi hosuma gitti isciligi ama iyi de para ister haliyle

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Forumdan bir arkadaş sağolsun bir yer önerdi. Gideceğim gün netleşince karar vereceğim artık.

Çevrimdışı g-rider

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
eğer memnun kalmazsanız bildiğim bir yer var fakat bu arkadaş boyayı hazırlayıp satıyor yine de sizinle elinden geldiğince ilgilenecektir. ankarada güvendiğim 3-5 kişiden biridir diyebilirim

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: g-rider;485106
eğer memnun kalmazsanız bildiğim bir yer var fakat bu arkadaş boyayı hazırlayıp satıyor yine de sizinle elinden geldiğince ilgilenecektir. ankarada güvendiğim 3-5 kişiden biridir diyebilirim

Bir bakalım duruma göre sizle de iletişime geçebilirim.

İlginiz için teşekkürler

Çevrimdışı g-rider

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;485114
Bir bakalım duruma göre sizle de iletişime geçebilirim.

İlginiz için teşekkürler

rica ederim