škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb fiyat kampanya

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba,
aralık ayında aracımı değiştireceğim, yıl sonu kampanya olurmu?özellikle superb de? son 1 ay içinde fiyat alan oldumu?

Çevrimdışı mete yıldız

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selam bende senin gibi aralık ayında yenilemeyi düşünüyorum.2012 benim aracım otomatik istiyorum. Gecen gün servise gittim. Gitmişken araçlara bakayım dedim fiyat aldım en dolu modeli için 92.000 tl fiyat verdiler. Âmâ ben yine de aralık ayının  üçüncü haftasını bekleyeceğim.

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Resmi fiyatlarda bir kampanya olacağını sanmıyorum. Ama yıl sonunda kota sorunu yaşayan bayilerde baya güzel indirimler oluyor. Size düşen yıl sonunda elinize telefonu alıp tek tek aramak.

Çevrimdışı tyanali

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçen ay 93,500'e aldım metalik boya dahil. İstanbulda bir bayi önce 92,500 ardından 92,000  dedi metalik boya dahil.(eylül sonu demişti o zaman- 10 eylül gibi)Benim eski araç satış durumu ve aracı bekleme şansım olmadığından bulunduğum şehirden aldım.
 Yakın uzak tüm bayileri arayıp gerekirse fiyat konusunda sıkıştırın, benim bayim elinde hazır araç olduğundan pek indirim taraftarı değildi ama az da olsa etkili oldu.
  Prestij paket+ Metalik boya fiyatı yukarıda söylediklerim.

Çevrimdışı merman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında organize olup toplu fiyat alınabilir,avantajlı olabilir...

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Önceki mesajımda da yazmıştım indirim çok zor diye hatta 10 ekimden geçerli 500 TL zam bile gelmiş :(

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AVCI;481406
Önceki mesajımda da yazmıştım indirim çok zor diye hatta 10 ekimden geçerli 500 TL zam bile gelmiş :(

Maalesef öyle. Bayiye gitmeden hesap ediyorsun şu kadar indirim yapsalar şu kadar öderim diyorsun ama en fazla 200 belki 500 indiriyorlar. :(

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;481408
Maalesef öyle. Bayiye gitmeden hesap ediyorsun şu kadar indirim yapsalar şu kadar öderim diyorsun ama en fazla 200 belki 500 indiriyorlar. :(
O da çekirdek parası, Kaldıki Son torba yasa ile gizli ufakta olsa bir zam geldi anında yansıttılar bazı modellere.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne torbaymış arkadaş??? Her konuyla ilgili bir sürpriz barındırıyor içinde...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
BEKLEYİN BEKLEYİN..

ocak ayında 2014 lere 5000 tl ye varan indirim gelebilir,haaa bu sene araç kalırmı bilmem ama ben bekliycem....

Çevrimdışı Artukbey

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bence indirim değilde 2015 modeller zamlı gelince 2014'ler uygunmuş gibi görünebilir.

Çevrimdışı yyildirayy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
5 gün önce zam yaptılar

İndirim yapılacağını pek sanmıyorum

Acaba 2015 modeller de tahmini ne kadar bir fark olur, öngörüsü olan var mı?

2015 model mi alsak diye hesaplamaya başladım

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2015 modeller aynı fiyattan satılır şuanki fiyattan. Ha 15' gelirse  14' fiyatları düşer yılsonunda...

Çevrimdışı banzar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İnternette ve sahibinden com da 94-95 binlira gibi fiyatlar var. 92000 lira gibi fiyatlar pazarlıkla mı veriliyor ?