škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İç Aydınlatma Işıkları Yanmıyor:(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ersinkahraman;632042
Arkadaşlar merhaba,

Aracın iç aydınlatması artık kendiliğinden yanmıyor. Tüm okuma ışıklarını açmamızı sağlayan üç kademeli düğme orta da iken aracın kilidini açtığımızda açılan aydınlatmalar düğmenin temas sorunundan dolayı artık otomatik yanmıyor. Düpmeyi 1 konumuna getirdiğimizde tüm okumalar açılıyor orada sorun yok ama düğme ortada iken çalışmıyor. Bu düğmenin sorununu kendim çözebilir miyim yoksa ustalık bir iş midir?

Teşekkürler.

Bende de aynı sorun var Octavia syle 2016 sorunu çözebildinz mi

Çevrimdışı szteker

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ersinkahraman;632042
Arkadaşlar merhaba,

Aracın iç aydınlatması artık kendiliğinden yanmıyor. Tüm okuma ışıklarını açmamızı sağlayan üç kademeli düğme orta da iken aracın kilidini açtığımızda açılan aydınlatmalar düğmenin temas sorunundan dolayı artık otomatik yanmıyor. Düpmeyi 1 konumuna getirdiğimizde tüm okumalar açılıyor orada sorun yok ama düğme ortada iken çalışmıyor. Bu düğmenin sorununu kendim çözebilir miyim yoksa ustalık bir iş midir?

Teşekkürler.

benim aracımdada aynı problem var servis komple tavan aydınlatma kontrol panelinin değişmesini söyledi 2000 tl civarıydı. 1 senedir bu şekilde kullanıyorum. dışarada söktürmek istemedim. (arac superb II sunrooflu)
çözebildinizmi bu problemi acaba

Çevrimdışı bykocbey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyler daha yeni üye oldum siteye nereden konu açabiliyorum ?

Çevrimdışı mermn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2014 model Superb II aracımda da aynı problem var, 5-6 aydır bu şekilde kullanıyorum.

Düğme 1 konumundayken ışıklar yanıyor, hatta orta konumdayken üzerinde biraz bastırıp oynatırsam dahi kısa süreliğine kapılar açıkken yanmaya devam ediyor. Ama ertesi gün yada 1-2 saat sonra yeniden bozuluyor.

Sigortaları kontrol ettim ama orada problem yok, çözüm bulabilen oldu mu? Kapılar açılınca ışıklar yansın diye 2000 TL vermek istemem tabii :)

Çevrimdışı w0lkan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun süre geçmiş konunun üzerinden ama yazmak istedim.belli ki bu sorunu yaşayan çok. Aracı alalı 7-8 ay oldu,aldığımdan beridir tavan ışıkları kapıya emtegreli şekilde yanmıyor,manuel olaral çalışıyordu.Bugun fırsat bulup söktüm ön tavan panelini.Anahtarın bulunduğu paneli komple söktüğümde uzun süreli açık kalmaya bağlı mod seçici tırnakta kararma kurum gördüm.Paneli söküp eve götürdüm,paneldeki tırnağı tutan lehimleri söktüm,tırnaktaki kurumları zımparayla temizleyip yerine taktım ve tekrar lehimledim. Söktüğüm paneli tekrar topladım.Sonuç olarak panel değişimine vs gerek kalmadı sorunum çözülmüş oldu.