škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb'imin 7,5 Yıllık Evrimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;483705
Ender çalışmalar güzel olmuş. Bende de baya eklemeler oldu ancak vakit ayırıp konu açamıyorum :)

Sis ledleri için link verebilir misin? Arıza ışığı yakmadı sanırım.

Yusuf ledler iyi ışık veriyor, ama dediğim gibi biraz dandik gibi. Aslında satıcının itibarı gayet iyi, ürünle ilgili referanslar da çok iyi, zaten bu nedenle bunu almıştım. Bu arada arıza lambası yakıyor, direnç gerekiyor yine 50 Watt.

http://www.ebay.com/itm/310895325337?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fsch%2Fi.html%3F_from%3DR40%26_sacat%3D0%26_nkw%3D310895325337%26_rdc%3D1
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483708
Direnç lazım ona. Şu an Çin'den gelecek bir direnç setim var, bu hafta içi gelmesini bekliyorum. Sabretsin, o direnci takarız...

Ne kadar abi bu set kaç tane çıkıyo içinden

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;483713
Ne kadar abi bu set kaç tane çıkıyo içinden
2 adet direnç çıkıyor içinden. Plakalıklarda 2 lamba vardır zaten, 2'si için 2 tane olacak. 10 dolara aldım ben. Dirençlerde ucuz olanlar da var, ancak watt değeri önemli. Ben 50 watt olanından aldım.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyimiş hakana bi takalım bende octiye takabilirim

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;483724
İyimiş hakana bi takalım bende octiye takabilirim
Takma işini Doğukan'a havale edeceğiz:)

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;483711
Yusuf ledler iyi ışık veriyor, ama dediğim gibi biraz dandik gibi. Aslında satıcının itibarı gayet iyi, ürünle ilgili referanslar da çok iyi, zaten bu nedenle bunu almıştım. Bu arada arıza lambası yakıyor, direnç gerekiyor yine 50 Watt.

http://www.ebay.com/itm/310895325337?ru=http%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fsch%2Fi.html%3F_from%3DR40%26_sacat%3D0%26_nkw%3D310895325337%26_rdc%3D1

Direnç işi kötü oldu :)

Linkini alabilir miyim?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;483801
Direnç işi kötü oldu :)

Linkini alabilir miyim?
Yusuf basit iş, tabii ben kendim bağlamadım da usta hemen bağladı, halletti. Ben aceleci olduğum ve kadranda arıza ışığından hiç hoşlanmadığım için Cumartesi gün lambayı takıp, arızayı görünce hemen Ankara'da bir yerden 50 watt direnç alıp onu bağlattım. Benim Çin'den sipariş ettiğim ise aşağıda:

http://www.aliexpress.com/item/Plug-N-Play-Error-Free-Decoder-Wiring-Kit-For-H8-LED-Bulbs-on-Fog-Lights-or/1394010598.html

Bu arada sen bende olmayan ne yaptın araca?:D

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Su 50 watlari nerden aliyorsun :) bulsam geri vitesleri hallettircem. Ampuller yatıyor.  :) sisleri de siparis edeyim ozaman :)

Ek olarak bmw köpek balığı anten, yeni logolar ve arka difuzoru siyah kaplama islerinii yaptirdim. Yeni projelerim yazilim ve jant piano black boyatmak :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;484149
Su 50 watlari nerden aliyorsun :) bulsam geri vitesleri hallettircem. Ampuller yatıyor. :) sisleri de siparis edeyim ozaman :)

Ek olarak bmw köpek balığı anten, yeni logolar ve arka difuzoru siyah kaplama islerinii yaptirdim. Yeni projelerim yazilim ve jant piano black boyatmak :)

Yusuf direnç alma sen, dediğim gibi ben geçen haftasonu sisler arıza ışığı yakınca Ankara'dan aldım. Çin'den sipariş ettiklerim Türkiye'ye giriş yapmış, bugün-yarın elimde olur sanırım.İstersen onları gönderebilirim sana.

Yazılıma hala karar veremedin mi? Ecufast'in teklifi hala geçerliyse orada yaptır derim ben.

Benim jantlar mat siyah biliyorsun. Seninkiler nasıl olacak şimdiden merak ediyorum. Boyatacak mısın plastidiple falan mı kaplatacaksın?

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484153
Yusuf direnç alma sen, dediğim gibi ben geçen haftasonu sisler arıza ışığı yakınca Ankara'dan aldım. Çin'den sipariş ettiklerim Türkiye'ye giriş yapmış, bugün-yarın elimde olur sanırım.İstersen onları gönderebilirim sana.

Yazılıma hala karar veremedin mi? Ecufast'in teklifi hala geçerliyse orada yaptır derim ben.

Benim jantlar mat siyah biliyorsun. Seninkiler nasıl olacak şimdiden merak ediyorum. Boyatacak mısın plastidiple falan mı kaplatacaksın?

Tamam ücreti karşılığında alırım o vakit :)

Yazilima karar verdim de neden beklediğimi bende bilmiyorum.  Yogunluktan sanirim. Bide firma Dr.ecu imiş.  Fark eder mi?

Jantlari boyatcam plastidip hoşuma gitmedi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;484155
Tamam ücreti karşılığında alırım o vakit :)

Yazilima karar verdim de neden beklediğimi bende bilmiyorum. Yogunluktan sanirim. Bide firma Dr.ecu imiş. Fark eder mi?

Jantlari boyatcam plastidip hoşuma gitmedi.
Tamamdır, ben direnç gelince haber veririm sana.

İşte Ecufast 2'ye ayrıldı, kim nereye geçti bilmiyorum. Orada ismen Özgün ve Alper yapıyordu yazılım işini diye biliyorum. Dr.Ecu'da kim yapıyormuş şimdi yazılımı?

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484164
Tamamdır, ben direnç gelince haber veririm sana.

İşte Ecufast 2'ye ayrıldı, kim nereye geçti bilmiyorum. Orada ismen Özgün ve Alper yapıyordu yazılım işini diye biliyorum. Dr.Ecu'da kim yapıyormuş şimdi yazılımı?

Özgün dr.ecu'da abi.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;484177
Özgün dr.ecu'da abi.
Bildiğim kadarıyla Ecufast'te asıl işi yapan yani Ecufast'in bu kadar meşhur olmasını sağlayan Özgün'dü.

Yusuf bence Dr. Ecu'da yaptır, fiyat makul zaten.

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;484190
Bildiğim kadarıyla Ecufast'te asıl işi yapan yani Ecufast'in bu kadar meşhur olmasını sağlayan Özgün'dü.

Yusuf bence Dr. Ecu'da yaptır, fiyat makul zaten.

En kısa zamanda randevu alıp gidiyorum.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;484227
En kısa zamanda randevu alıp gidiyorum.
Ben de sonucu merakla bekliyorum o halde:)