škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A7 Sunroof

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Akif Bey, bugün würth hhs 2000 aldım ve kullandım. bozuk yola girmedim ama oldu sanırım. öneriniz için çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ses konusundaki şikayetiniz geçti mi, uygulamayı tavsiye eder misiniz?

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: simurgson;479161
Ses konusundaki şikayetiniz geçti mi, uygulamayı tavsiye eder misiniz?

Yuzde 90 azaldi. Acemice yagladigim halde basarili. Wurth ile halletim.
ama ilerde yine yaglamak gerekecek gibi.

slikon sprayi merak ediyorum. Yaglamadan daha faydali olurmu?

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracım 2000 KM de, o kadar saçma sapan ses geliyor ki tavandan arabayı satmayı bile düşünüyorum, ayıptır 2000 km de ki aracın içi yıkılıyor, arabaya binenlerden utanıyorum artık!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;479237
Aracım 2000 KM de, o kadar saçma sapan ses geliyor ki tavandan arabayı satmayı bile düşünüyorum, ayıptır 2000 km de ki aracın içi yıkılıyor, arabaya binenlerden utanıyorum artık!

Götür hocam servise ve aynen buraya yazdığın tonda anlat bunları gerekirse servis müdürüne çık çirkef olmazsanız işinizi yaptıramazsınız bugün bakımdaki aracımı teslime gittiğimde yıkamadaydı araç geçerken bi baktım otomatik aynıyı terse kanıttırmışlar kan beynime sıçradı hemen çağırdım teslim ederken verdiğim beyfendiyi ben size böyle mi verdim bu hal ne dedim hemen ilgilendi yerine ottutturdu kontrollerini yaptı sizde serr olun

Çevrimdışı Y.Emre52

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;479241
Götür hocam servise ve aynen buraya yazdığın tonda anlat bunları gerekirse servis müdürüne çık çirkef olmazsanız işinizi yaptıramazsınız bugün bakımdaki aracımı teslime gittiğimde yıkamadaydı araç geçerken bi baktım otomatik aynıyı terse kanıttırmışlar kan beynime sıçradı hemen çağırdım teslim ederken verdiğim beyfendiyi ben size böyle mi verdim bu hal ne dedim hemen ilgilendi yerine ottutturdu kontrollerini yaptı sizde serr olun
Serviste bağırsam çağırsam ne olacak ki, yağ sıkıp yollayacaklar 2 gün sonra yine...Bu 3. cam tavanlı aracım, hiçbirinde tık ses yoktu, 2000 km de ki araba yıkılıyor, böyle bir şey olamaz...

Çevrimdışı TATMACA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Y.Emre52;479296
Serviste bağırsam çağırsam ne olacak ki, yağ sıkıp yollayacaklar 2 gün sonra yine...Bu 3. cam tavanlı aracım, hiçbirinde tık ses yoktu, 2000 km de ki araba yıkılıyor, böyle bir şey olamaz...

pireye kızıp yorgan yakmaya gerek yok. bence eğer uğraşmak istemiyorsanız servise uğrayıverin yağlasınlar. bende gıcık olmuştum ama yağladım mağladım şimdi iyi. skodanın sunroofta bir eksiği var ama anlamadım. aslında bu şikayetlerin olmaması gerekli. bildiğim kadarı ile aynı sunroof'u leon, golf va a3 de kullanıyor. onlarda durum nasıl acaba?