škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Gündüz LED hakkında Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CyberWolf

• Fabia Aşığı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2005 fabia aracıma gündüz LED taktırmak istiyorum fikir ve tecrübelerinize ihtiyacım var

aracım bu

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de bir projem var bu konuda, madem konu açtınız yazayım, emanet, basit  görünen, tampona ya da panjura birşey düşünmüyorum.
Kısa far ile sinyal arasındaki çubuk yerine yüksek güçlü power smd led yapacağım, tasarım şemasını ve işlem fotolarını 1-2 haftaya kadar paylaşırım.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tabi o kadar uğraşmak da istemiyorsanız sis farının çerçevesinin içine piyasa ürünlerinden birini gömebilirsiniz. engin abinin projesinin yanından geçemez ama maksat eş dost çarşıda görsün :)

Çevrimdışı CyberWolf

• Fabia Aşığı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Engin E. Projeni sabırsızlıkla bekliyorum... Hatta Benim içinde düşünürsen sevinirim...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abim de takmış piyasa ürünlerinden getz aracına. dedim yok olmamış. söktürdüm valla.
güzel aracınıza orjinal bişey yapın

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçenlerde hurdacıdan 1 çift pert far aldım, çerçeveleri sağlam, onlara yapıp, sonrasında farlara takacağım, çıkanları da isteyene yaparım, ondan çıkan da başka bir fabiacıya gider artık...( sonra hepsi uşağa...:))

« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2014, 18:54:21 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı CyberWolf

• Fabia Aşığı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Engin abi tam olarak anlamadım nasıl birşey olacak

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bekliyoruz Engin abi. Konseptten sonra seri üretime geçersin artıkın :D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Engin abinin far projeleri meslek liselerine yıllık müfredat olur valla :)

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de a5 octi ye far altına yada sis farı altına düşünüyorum bayramdan sonra led leri bulup montaj öncesi deneme paylaşırım kısmet olur sa

Çevrimdışı CyberWolf

• Fabia Aşığı
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Aracına gündüz led takan yokmu ... varsa foto paylaşabilirmi ... Yoksa kimse ciddiye mi almıyor....

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Google'a gir ve fabia led yaz, gorseller tarafina geç, bir çok seçenek göreceksin. Hatta far ici modeller de var. Tek tek led şeklinde yapmaya kalkışırsan, çok kalteli led bulman gerekiyor. Piyasadaki standart ledler iş gormez.
Ben eski aracim için cok ugrasmistim, çin den 24mm çapında jumbo led bile getirttim, ancak hiç biri gundüz guneşli havada 5metre sonrasinda ğözukmuyor. Power ledler de degisik versiyonlari var. Iyi secim yapman gerek. Tabii yerleşim icin, aracın çizgisine uyacak şekilde yerlestirmezsen,sırıtacak.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende passatlardaki gibi farın içine U şeklinde istiyorum ama led şeklinde değilde ışık tüpü şeklinde istiyorum. Tabi önce ışık tüpü bulmak gerekiyor :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
keyfinizi kaçırmak istemem ancak son bir genelge yüzünden manisada trafik sonradan takma gündüz ledlerini söktürmeye başladı
 geçende bizim yerel gazetede bir haber vardı ti ye alma haberi manşet şu idi MANİSADA YAYALAR KASKSIZ GEZEMİYOR
 ayrıca bir öğretmen arkadaş kasksız diye ceza yemişti plaka gelmiş ceaza ama araç otomobil gitti dzelttirdi eveli günde turgutluda bir araç kullanıcısına kask sız diye adresine ceaz gelmiş oda gazetey vermiş. yeni müdürümüz müthiş yol kenarları kavşaklar hep polis
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kuzenimi istanbulda motosikletiyle giderken çeviriyolar dolmuş içerisinde kener takmamaktan ceza kesiyolar. Göreceğim hiçbirşey beni şaşırtamaz artık