škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

!!!!!bagaj kapısı sorunu !!!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alone34

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ya arkadaslar merkezı kılıtden  kapıları acıyorum acılıyorr fakat bagaj kapısı acılmıyor saatlerce ugrastım beceremedım kumandadan ortadakı butona bagaj kapsınada bastım gene acmıyor butun kapılar acılıyor bagaj kapısı acılmıyorr bunun nedenı nedır  bunlarda merkezı sıstem oldguundan bagjda anahtarla acma sansında yokk bagajı kullanamıyorum suan  ne yapabılırım arkadaslar acıl yardımlarınızı beklıyorumm  bu kapıyı nasıl acabılırım  sanırım kapı tam oturmadan kıtlenmıss

Çevrimdışı iondergumus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ya arabayı bir kez daha çalıştır durdur birdaha dena, ya da şöför kapısını aç kapa bi daha dene. Bir ihtimal açılır. Bende bir kere bu şekilde olmuştu :d

Çevrimdışı alone34

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kor_ay

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj kapısı açılmadığında, arka kapıyı aç kapat. ben de de sıkça oluyor bu durum. arka kapıyı açıp kapatınca bagaj kapısı da açılıyor. bunu farketmeden önce arabayı parçalayacak kadar beni sinirlendiriyordu bu durum. ayrıca dikkat edin. anahtarı içerde bırakıp çıkmayın. çünkü kapı kili sorun olduğu zaman kendi kendine de kilitliyor kapıları

Çevrimdışı alone34

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
cok sağolun arkadasalr  bılgılerınız cokk yararlı oldu hepınzıe tskkurlerr

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dostum kontağı aç , açık kalsın sonra git bagajı aç , aynı problem bende de olmuştu halada devam ediyor :)

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benzer bir olay benim de başıma geldi sorun bagaj kapağına giden kablodaydı. ben geçici olarak arabanın içinden bagaj kapağını açtım ordadki mandala bir ip bağladım kapağı açmak istediğimde ipi çekerek açtım.

Çevrimdışı xenon116389

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam o bir sorun deil emniyet sistemi diyebiliriz. kiliti açmak için arka kapıyı aç kapa yapın bagaj açılacaktır...eğer bunu denediğiniz halde bagaj hala açılmıyorsa sigortası atmıştır (bunuda bagaj lambasından anlayabiliriz) sigortayı değiştirin 1 yada 2 lira

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aslında o başlı başına bir sorun özellikle sedan araçlarda. Kapağa giden kabloların bulunduğu borunun içinden kopma yapıyor üç sefer başımıza geldi ailede üç tane fabia olunca az biraz deneyim oluyor bi susta ve sabun yardımıyla kabloyu uzatıp eklediğimden bu yana öyle bi sorun oluşmadı.

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bagaj solunda amartisörün yanında
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2014, 13:02:09 Gönderen: biHEmta »

Çevrimdışı fety34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aslında bu bir sorun değil. geçen yıl servise gittiğimde ben de bunun sorun olduğunu düşünerek sormuştum. arka sağ kapıyı açmanız gerek demişlerdi. çok saçma geldi ama alıştım artık.

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dediğim gibi bizde üç tane fabia var ikisi sedan ikisinde de aynı sıkıntı oldu kablo kopması sorunu çıktı. O sorunu hallettiğimden bu yana bahsettiğiniz gibi bişeyle karşılaşmadım hatta bagajı açmak için arka kapıyı açma gereği bile duymuyorum herşey tıkır tıkır çalışıyor hem anahtardan hem bagaj düğmesinden istediğimiz gibi açılıyor.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fety34;479098
aslında bu bir sorun değil. geçen yıl servise gittiğimde ben de bunun sorun olduğunu düşünerek sormuştum. arka sağ kapıyı açmanız gerek demişlerdi. çok saçma geldi ama alıştım artık.

ön kapı sensörün bozulmuş.

Çevrimdışı Toygun_ank

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kor_ay;472218
Bagaj kapısı açılmadığında, arka kapıyı aç kapat. ben de de sıkça oluyor bu durum. arka kapıyı açıp kapatınca bagaj kapısı da açılıyor. bunu farketmeden önce arabayı parçalayacak kadar beni sinirlendiriyordu bu durum. ayrıca dikkat edin. anahtarı içerde bırakıp çıkmayın. çünkü kapı kili sorun olduğu zaman kendi kendine de kilitliyor kapıları

Aynısı başıma geldi kumandadaki orta tuştan bagajı kaldırdım. Bir şey alacaktım anahtarı içeri koydum kapıyı bi kapattım çat çat dedi kitledi neyseki kaskom vardı da çilingire para vermedim