škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ön park sensörü

engince · 58 · 29926

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüncülere ben de sordum 150 tl ye dedıler dedım boleroda gosterılıyor mubılmıyoruz dedıler. burada yazan arkadaş sanırım konuya hakım ama servistekılerle ıletişim sıkıntısı oluyor sanırım

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;498974
yüncülere ben de sordum 150 tl ye dedıler dedım boleroda gosterılıyor mubılmıyoruz dedıler. burada yazan arkadaş sanırım konuya hakım ama servistekılerle ıletişim sıkıntısı oluyor sanırım

merhabalar,

herhangi bir iletişim sorunu yok efendim. sadece yeni uygulanmaya başlandı görüştüğünüz arkadaşın bilgisi sanırım yoktur. kusura bakmayın
...

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
peki emre bey bu işlem de orjinal ürün kullanılıp bolera ekranda orjinal ön park sensörü gibi görüntü aktarılıyor mu

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;498987
peki emre bey bu işlem de orjinal ürün kullanılıp bolera ekranda orjinal ön park sensörü gibi görüntü aktarılıyor mu

orjinal ürün vede bolero'ya aktarım yapılıyor
...

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yüncülere çıtalar ve spoiler için gelecektim. ortalama ne kadar surede gerçekleştiriliyor bu işlem ve ankara efeye sorduğumda elektrik aksama mudehale garanti dışı bırakıyor demişlerdir. garanti konusunda bir sıkıntı var mı. çünkü işlemi siz yapıyorsunuz ama genelde zaten tekirdağdaki kısıler sıze yaptırıyor ve aracın dıger sıkıntılarını da sızınle hallettıgınden sorun olmuyor ancak benım gibi ankara da yasayıp tekırdag da calısanlar için ankara efe and gibi yerlerde de sorun olmasın

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
park sensörü 150 tl mi ? bide montajla birlikte mi acaba :)

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia7_;499023
park sensörü 150 tl mi ? bide montajla birlikte mi acaba :)

o yan sanayi. orjinali değil. ekrana da bağlantı vermıyor

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;499024
o yan sanayi. orjinali değil. ekrana da bağlantı vermıyor

anladım abi sağolasın :)
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2015, 23:54:03 Gönderen: octavia7_ »

Çevrimdışı Sertel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
peki orjinalini takıyorlar mı? ve fiyatı ne kadar. mantıklı bir fiyat  ise İstanbul dan gelirim.

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bakalım ben serdar beyle gorustum yunculerden bellı kapora istedıler gonderdım. 27 sınde taktıracagım. bana orjınal kutulu skoda markalı on sensor oldugu soylendı. gıdınce de tekrardan kontrol edecegım. takılınca foto atıp durumu buradan yazarım

o degılde ankara da efeye sordum adamların aksesuardan haberlerı yok. sadece on cıtayı anlatabılmek için 5 dakıka ugrastım adamla telefondan gorusurken ınternetten katolog ındırdım urun kodunu soyledım adam tamam dedi sonra geldı ama bızde o urun yok sıparısle getırrırız ama dedı. ben de park sensorunu bıle sormadım

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kimse alınmasın ama servisler bu tür hatalar yapabiliyor maalesef.

Mesela ben Opel Astra H kasa aracıma CC taktırmak istemiştim. Binbir dereden su getirdiler yok olmaz yok direksiyon kutusu değişecek vs vs. 2007 yılında bana 650 TL fiyat çıkarmışlardı. Sonra aynı aracı olan bir arkadaşım başka bir serviste 120tl ye taktırmıştı:)

Çevrimdışı Alp27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dryusufbal;499203
bakalım ben serdar beyle gorustum yunculerden bellı kapora istedıler gonderdım. 27 sınde taktıracagım. bana orjınal kutulu skoda markalı on sensor oldugu soylendı. gıdınce de tekrardan kontrol edecegım. takılınca foto atıp durumu buradan yazarım

o degılde ankara da efeye sordum adamların aksesuardan haberlerı yok. sadece on cıtayı anlatabılmek için 5 dakıka ugrastım adamla telefondan gorusurken ınternetten katolog ındırdım urun kodunu soyledım adam tamam dedi sonra geldı ama bızde o urun yok sıparısle getırrırız ama dedı. ben de park sensorunu bıle sormadım

Merhaba Yusuf Bey ,

Bu işlem için kapora verdim dediniz,  total olarak fiyat ne verildi ?  şimdi ben yazlanların hepsine bakiyorum . Yüncüler 150 tl olan şey için sanki  orjinal bolero ya uyumlu demiş gibi görünüyor ?
Bir açıklık getirir misiniz lütfen ?

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
150 tl olanı ben 2 hafta once sordum. normal piyasadakı standart park sensoru. 4 tane sensor onde de oten bır hoparlor baska bırsey deıl.

yunculerın yapacagı bu yenı olan ıse skoda markalı fabrıka çıkışlı on sensorlu gelen araclardakı on sensorunun aynısı olacak dedıler. ayrıca bolero ekrandan da orjınalındekı gıbı gorsel olarak gorebılecekmısız. fiyat olarak 1300 tl forum uyelerıne ozel 1200 tl.

en azından bana vaad edılen bu. gidince gorecegız kutularını da alacagım uygulanan aletlerın oradan daha net bılgı edınebılırız. sanırım bunu da skoda servısınde uygulayan ılk kısı olacam bakıp gorecegız

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Hayırlı olsun.
Cumartesi günü yapabilirler ise kesinlikle yaptırmayı düşünürüm Bursa'dan gelip.
Ön sensör bana şart.
Arabayı yanaştırıcam 4 kere iniyorum bakmak için arabadan :)
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dostum mutlaka aramayı unutma suan doğus oto da bıraz tedarık gecıkmesı var ben de haber vermelerını belıyorum. servısı arayıp mutlaka bılgı al