škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SKODA Yeti Tuning

TamerK. · 45 · 15015

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben beğendiysem güzeldir:D
Güle güle kullanın..
Spor yay takılsa daha da güzel olur mu?

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;471801
Cikma far aaaal. Ya da git yurtdisindan falan orjinalini getirt en guzeli ;)

Bulsam getirtcem ama bulamadım yada bakılacak yer bilmiyorum. Ne güzel polıların falan hep yan sanayileri var benm arabaya yok

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tamerkarakulak.com
Alıntı yapılan: DDŞ!;471715
Gordugum en guzel yeti bu sanirim. Elinize emeginize saglik. Suyunu cikartmadan sade ve sik olmus. On farlariniz el yapimi mi?

Çok sağolun emeğime değdiğini görmek mutluluk verici.Ön farlar aracın kendi orjinal farları, Atatürk oto sanayide Far Tuning adlı profesyonel bir firmada yaptırdım.İçleri siyaha boyandı,halojen far ampülleri yerine bmw X5 den çıkma d1s gerçek bixenon ampül ve mercek takıldı.Eski farlara oranla kısalarda daha rahat ve aydınlık bir görüş sağlıyor.Uzunlar ise resmen şimşek çakar gibi bir ışık veriyor.
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2014, 22:04:40 Gönderen: TamerK. »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TamerK.;471811
Çok sağolun emeğime değdiğini görmek mutluluk verici.Ön farlar aracın kendi orjinal farları, Atatürk oto sanayide Far Tuning adlı profesyonel bir firmada yaptırdım.İçleri siyaha boyandı,halojen far ampülleri yerine bmw X5 den çıkma d1s gerçek bixenon ampül ve mercek takıldı.Eski farlara oranla kısalarda daha rahat ve aydınlık bir görüş sağlıyor.Uzunlar ise resmen şimşek çakar gibi bir ışık veriyor.

Fiyat ne kadara geldi

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;471815
Fiyat ne kadara geldi

D1s Bixenon ampül ve mercek montajı + fariçi boyama + sislere güzdüz ampülü uygulaması + tampon altına led gündüz farı uygulaması 1800 TL tuttu.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece bi xenon montaj ve farı tahminen be kadar tutar hocam

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;471826
Sadece bi xenon montaj ve farı tahminen be kadar tutar hocam

Mtec marka kit bixenon taktırırsanız 1000 TL altı olur sanırım.Ama tavsiyem D serisi gerçek xenon ampulü kullanmanızdır.bu da 1000 Tl yi bulabilir.Bence far tuning firmasını arayıp bilgi alsanız daha sağlıklı olur.İlk çalışma yaptıkları skoda yeti benimki olmuştu.Bahs ederseniz far sistemini hatırlayıp ona göre bir fiyat çıkartırlar hocam.Ama sizdeki octavia olduğundan aracı bir görmeleri de gerekebilir.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: TamerK.;471827
Mtec marka kit bixenon taktırırsanız 1000 TL altı olur sanırım.Ama tavsiyem D serisi gerçek xenon ampulü kullanmanızdır.bu da 1000 Tl yi bulabilir.Bence far tuning firmasını arayıp bilgi alsanız daha sağlıklı olur.İlk çalışma yaptıkları skoda yeti benimki olmuştu.Bahs ederseniz far sistemini hatırlayıp ona göre bir fiyat çıkartırlar hocam.

Teşekkür ederim ama doğukan beni bu kadar korkutmuşken girişebileceğimi sanmıyorum bu işe. Ancak yan sanayilerinin çıkmasını bekliyebilirim :)

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Açıkcası yaptırmadan önce benimde tereddütlerim vardı.Ama adamların atölyesinde sırada bekleyen porcheleri masarettileri range roverları görünce kararım değişti :-) bixenon taktırmayıp sadece far içini boyatmak için ya da içine led döşetmek için gelmişler.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlginçmiş valla :) ne diyon doğukan reyiz iş çıkar mı burdan :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şeritler hoş durmuş,arabanın rengide güzel, Allah kaza bela vermesin :)

Düzenliyim, plaka ve plakalıkların acil değişmesi lazım. :)
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2014, 13:54:07 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Akif Hoca;471806
Ben beğendiysem güzeldir:D
Güle güle kullanın..
Spor yay takılsa daha da güzel olur mu?
Yüksek yapıda bir araç alıp üstüne bir de yay takmak çok da mantıklı gelmemiştir bana.

Çevrimdışı TamerK.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;471864
Şeritler hoş durmuş,arabanın rengide güzel, Allah kaza bela vermesin :)

Düzenliyim, plaka ve plakalıkların acil değişmesi lazım. :)

Sağolun hocam.Plakalar konusunda haklısınız bir ara onları da halletmek lazım :-)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;471831
İlginçmiş valla :) ne diyon doğukan reyiz iş çıkar mı burdan :)

Sikinti su ki adaptif far yukseklik ayari olmadigi zaman kesinlikle muayneden xenon gecmiyor. Far yukseklik ayari olmasi icin de oem bixenon far lazim maliyeti de 2000₺ yi buluyor.

O yuzden cikma fara bu islemi yapip muayne zamani sok tak yapmak lazim (ben 15 gun once oyle yaptim)

Oem ampul balast seti 400-500₺ civarinda guzel bir mercek kapaklariyla 100-250₺ arasi bide cikma ya da yan sanayi far da giriyor isin icine 1000₺ yi rahat buluyor maliyet.

Benimki ogrenci isi farlar hazir icinde cakma xenon diye tabir edilen h7 xenon kit var (inandim d2s mercege oturttum) aydinlatma performansi cok dusuk. Fari verimli kullanamiyorum. Elim erince oem xenon kit alicam layigiyla kullanabilmek icin.

Para harcamayi goze aliyorsan emin ya getir bana yapayim ya da baska birine yaptiralim ama ucuz olmuyor neticede.

Bu arada cin mali mtechin falan bixenon merceklerinden uzak durulmasini tavsiye ediyorum. Hayal kirikligi olur. Bu is yapilacaksa oem bixenon mercek sart.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaptırırsam sana yaptırırm zaten kime yaptıracam reyiz aşkolsun :) kol dayamam ve krom egsoz ucum kaldı şuan sadece bunları hallettikten sonra biriktirmeye başlarım bi şekilde bakarız zamanı gelince