škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Spaceback 1.6 TDI DSG hakkinda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı melihaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba bugun basima gelen bir sorunla yine sizlerden yardim rica edicem geri vitese gecmeme ragmen muzik sesi kendisini kismiyor normal halinde calmaya devam etmekte... cozumu nedir ?

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melihaydin;471919
Merhaba bugun basima gelen bir sorunla yine sizlerden yardim rica edicem geri vitese gecmeme ragmen muzik sesi kendisini kismiyor normal halinde calmaya devam etmekte... cozumu nedir ?
Radyo ayarlarından açılış ses seviyesi ve geri vites ses seviyesi ayarlanabiliyor. Bunları kontrol edin belki yüksek degerdeler.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Melih aydın bey,
oncelikle foruma hoşgeldiniz,verdiğiniz(!) selamı alıyorum; ve aleykümüsselaaaaam.
Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın.

Mesajını okuyunca 2.mesajdan bahsediyorum şaşırmadım diyemiyorum.Yani bir dövmediğiniz kalmış forum üyelerini.Öncelikle selam sabah faslı ile tanışma topiğinden dalış yaparak meramınızı anlatabilirdiniz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı melihaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bluevelvet;471927
Radyo ayarlarından açılış ses seviyesi ve geri vites ses seviyesi ayarlanabiliyor. Bunları kontrol edin belki yüksek degerdeler.

aynen radyo ayarlarindan yapiliyormus biraz zor oldu ama basardim sagol tekrar:o

Çevrimdışı melihaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;471972
Melih aydın bey,
oncelikle foruma hoşgeldiniz,verdiğiniz(!) selamı alıyorum; ve aleykümüsselaaaaam.
Aracınız hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın.

Mesajını okuyunca 2.mesajdan bahsediyorum şaşırmadım diyemiyorum.Yani bir dövmediğiniz kalmış forum üyelerini.Öncelikle selam sabah faslı ile tanışma topiğinden dalış yaparak meramınızı anlatabilirdiniz.

yani mesaj attim gunlerce ses cikmadi bende biraz sitem ettim ama gereksiz bir sitemdi kabul ediyorum.

iste arabanin yeni olmasi akilda bir suru soru isareti beni buna itti ama sagolsun arkadaslar yola getirdi beni :D

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melihaydin;472034
aynen radyo ayarlarindan yapiliyormus biraz zor oldu ama basardim sagol tekrar:o

Nasıl yapıldığını tarif edebilir misiniz?

Çevrimdışı 44cihan44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun spaceback tdı dsg testının vıdeosu vardı 8. etap prpgramında

Çevrimdışı melihaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emre0884;472044
Nasıl yapıldığını tarif edebilir misiniz?

yarin bir aksilik olmazsa fotografli olarak gosteririm. arac abimde yarin gelecek

Çevrimdışı melihaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 44cihan44;472046
Bugun spaceback tdı dsg testının vıdeosu vardı 8. etap prpgramında

kacirdik yani :confused:

Çevrimdışı melihaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aşağıda paylaştığım resimleri üzerinden anlatım yapmaya çalışacağım.

geri vitese geçildiğinde radyo yada cd çalırın sesinin otomatik olarak kısılmasını şu şekilde yaptım. infonun yanındaki nota işaretine basıyoruz daha sonra çıkan menüden en sağda bulunan sonraki seçeneğine basıyoruz ve açılış sesi menüsü karşımıza çıkıyor açılış sesine basarak sesi ayarlıyoruz ben 6 yı uygun buldum arabamda siz farklı bir şekilde yapabilirsiniz en son olarak PDC MENÜSÜNE giriyoruz ve seviyeyimizi ayarlıyoruz ben 3 yaptım yarı yarıya sesin kısılması benim için yeterli. aşağıdaki fotoğraflarda elimden geldiğince anlatmaya çalıştım umarım işinize yarar.

http://i.hizliresim.com/lBYGRQ.jpg
http://i.hizliresim.com/kZrzaJ.jpg
http://i.hizliresim.com/d4jdap.jpg
http://i.hizliresim.com/pv43Do.jpg
http://i.hizliresim.com/nYP6DN.jpg
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2014, 18:54:06 Gönderen: melihaydin »

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle herkese selamlar,

10 gün önce Rapid Spaceback 1.6 DSG (Beyaz) alarak aranıza katıldım. aracımı Oğuşlardan aldım. Aracımda bir kaç değişiklik yaptım ve çok memnunum tavsiye ederim.

Spor dikişli koltuk
Navigasyonlu Multimedya (Geri görüş kameralı)
Full HD araç kamerası

Çok fazla vaktim olmadığından dolayı aracı alırken anlatamadılar bana. merak ettiklerimi size de sormak istiyorum.

* Anahtardan camlar kapanıp açılıyor mu?
* Camları tek seferde kapatamıyorum veya açamıyorum elim sürekli cam açma-kapama düğmesinde
* Yabancı sitelerde araç için çok güzel beyaz ön mazgallar var. türkiye de rapidin aksesuarını satan yer biliyor musunuz?
* Araçta 4 adet hoparlör var ancak çokta kaliteli ses verdiği söylenemez. Değiştirmek istersem garantiden araç çıkar mı? Bu işi istanbul anadolu yakasında yapan iyi bir usta var mı?

Hepimize hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin inşallah.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Kazasız belasız İnşaallah.

Anahtardan camlar kapanmıyor şirketteki Rapid elegancelarda. Camları içeriden tek dokunuşla kapatmak da mümkün değil.

Çevrimdışı melihaydin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İyi günlerde kullanman dileği ile hayırlı olsun. camlarla ilgili benim aracımda sadace sürücü camı içeriden otomatik aşağı iniyor ama yukarı çıkmıyor onun dışındaki bütün camlar standarta basılı tutma mantığı mevcut. bende aracımı oğuşlardan aldım aksesuar konusunda benimde bir bilgim yok sadece 17inç jant istemiştim ama onuda 2 ay beklersin dedikleri için vaz geçtim.