škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı doğubey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar öncelikle merhaba ben yeni aranıza katıldım.octavia a5 kasa almak istiyorum ama bütün  arabalar yüksek kilometreli acaba yüksek kilometre olurmu birde acaba 2. el fiyatlar nasıl şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dizel mi, benzinli mi? Hangi donanım paketini almak istiyorsunuz?

Çevrimdışı doğubey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benzinli ve elegance almayı istiyorum

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende şu sıralar skoda bakıyorum ama fiyatlar çok yüksek hem yaz tatili hem bayram yaklaşıyor etkisi yüksek.aceleniz yoksa yıl sonuna kadar bekleyin derim temiz benzinli lpg takılmamış garaj arabaları var ilanları sürekli takip edin düştüğü an yakalayın tabi cebiniz müsaitse ama ben olsam yıl sonunu beklerdim diye düşünüyorum...

Çevrimdışı doğubey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
galiba dediğiniz gibi yıl sonunu beklemek daha mantıklı belki fiyatlar biraz daha uygun olur

Çevrimdışı doğubey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
octavianın bakımları ve parçası pahalı mı ? pahalımı derken ford a hondaya toyotaya göre nasıl

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elegance iyi seçim. Benzinli alacaksanız MPI motorlu olanların LPG ile uyumu güzel. TSI olanlardan alacaksanız bastın mı iyi giden, basmadın mı makul seviyelerde yakan bi motor. Bakımları zamanında yapıldıysa çokta sıkıntı çıkarmaz yüksek kilometreli olması. Tabi kimin nasıl kullandığını bilmek imkansız.

Bakım fiyatları diğer markalarla aşağı yukarı aynı.

Çevrimdışı 06VRU31

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla hocam oldukça memnun kalırsınız.. Ben bi a5 kullanıcısyım.. aracım 400bin e yaklasıyor.. daha motoruna anahtar değmedi ilk günkü gibi.. Km sorunu yok bu araçların.. Tabi bu dediğim MPİ motorlar icin gecerli.. diğerleri hakkında bilgim yok.. 2005-2008 arası guzel bir elegance alırsınız 30-35 arası bir fiyata.. ama tavsiyem 40 civarına çıkarsanız FACELİFT almanız.. daha güzel duruyor =)

Alıntı yapılan: doğubey;470935
arkadaşlar öncelikle merhaba ben yeni aranıza katıldım.octavia a5 kasa almak istiyorum ama bütün  arabalar yüksek kilometreli acaba yüksek kilometre olurmu birde acaba 2. el fiyatlar nasıl şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı frezya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben ikinci oktavyamı aldım.oldukça memnunum.parça fiyatları diğerleriyle aşağı yukarı aynıdır, 2007 model ve sonrasını elegans olanı tavsiye ederim.geniş bagaj ve güvenlğiyle aile için mantıklı bir seçim.km konusunda düşük km olması daha makuldur,ancak mpi motor çooook uzun kmler devirir.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2014, 00:19:41 Gönderen: frezya »

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğer tüp takarım ilerde diyorsanız Mpi, yok ben bastımmı giden basmadımmı aznyakan istiyorum derseniz Tsi. Bütçeniz ne kadar? Dsg sanzıman istiyor musunuz? Km eğer düzgün bakılmışsa servise zamanında gitmişse sorun çıkarmaz. :ok:

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2010 elegance 1.4tsi 78bin aracımı satmayı düşünüyorum rengi bordo(rosso kırmızı) ocak 2014te aldım ama şimdi satmayı düşünüyorum. Aldığımda temizdi hala temiz. yaz lastikleri 3 aylık kış lastikleriyle birlikte vereceğim.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AyPars;475136
2010 elegance 1.4tsi 78bin aracımı satmayı düşünüyorum rengi bordo(rosso kırmızı) ocak 2014te aldım ama şimdi satmayı düşünüyorum. Aldığımda temizdi hala temiz. yaz lastikleri 3 aylık kış lastikleriyle birlikte vereceğim.
DSG mi? Manuel mi? Fiyat ne düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bakınıyorum sürekli piyasasına 45bin  gibi yaklaşık daha fazla isteyende var ama ortalaması bu sizce nasıl. Manuel bu arada. ben cok memnunum aracımdan ama bekarım işte düğün vs. için hazırlanmam lazım. döşemeleri felan heryeri tertemiz. isteyene ans620 aldım ama taktıramadım onuda vericem fiyatı eklnerk

Çevrimdışı doğubey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06VRU31;474926
valla hocam oldukça memnun kalırsınız.. Ben bi a5 kullanıcısyım.. aracım 400bin e yaklasıyor.. daha motoruna anahtar değmedi ilk günkü gibi.. Km sorunu yok bu araçların.. Tabi bu dediğim MPİ motorlar icin gecerli.. diğerleri hakkında bilgim yok.. 2005-2008 arası guzel bir elegance alırsınız 30-35 arası bir fiyata.. ama tavsiyem 40 civarına çıkarsanız FACELİFT almanız.. daha güzel duruyor =)

30-35 arası araç yok gibi şu an piyasada bide facelift dediğinizi tam olarak bilmiyorum o nasıldır

Çevrimdışı doğubey

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bütçem 30-35 arası manuel tüplü bir octavia istiyorum.temizini bulup 4-5 yıl sorunsuz binmek istiyorum