škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

işte Size Navigasyonlu Bolero

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erkanarican

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/octavia/octavia-5e/skoda-multimedya1/necvox-skoda-octavia-multimedya-ve-navigasyon-cihazi-dvn-p1097.html  ARKADAŞLAR BU NASIL 2000 LİRAYA  MONTAJ VE GERİ GÖRÜŞ KAMERASI DAHİL ZENECE'İ SORDUM DAHA ÖNCEKİ ÜRÜN FİYAR KALİTESİNE GÖRE 4 BİN 5 BİN'DEN AŞAĞI OLMAZ DEDİLER VAR MI NECVOX KULANAN ARAMIZ DA ACABA ?

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erkanarican;471505
http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/skoda/octavia/octavia-5e/skoda-multimedya1/necvox-skoda-octavia-multimedya-ve-navigasyon-cihazi-dvn-p1097.html  ARKADAŞLAR BU NASIL 2000 LİRAYA  MONTAJ VE GERİ GÖRÜŞ KAMERASI DAHİL ZENECE'İ SORDUM DAHA ÖNCEKİ ÜRÜN FİYAR KALİTESİNE GÖRE 4 BİN 5 BİN'DEN AŞAĞI OLMAZ DEDİLER VAR MI NECVOX KULANAN ARAMIZ DA ACABA ?

Direkt bu ürünü bilmiyorum; ancak Necvox hakkında özellikle ekran hassasiyeti, güneşli havada ekran görünürlüğü ve arayüz basitliği konularında şikayetler mevcut.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mehmetekmekçi

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
necvox rezalet arkadaşlar..skoda efe de servista araçta denedim...beş para etmez...ya columbus ya hiç kısacası.boleroya devam

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;471526
necvox rezalet arkadaşlar..skoda efe de servista araçta denedim...beş para etmez...ya columbus ya hiç kısacası.boleroya devam

+1903.

Çevrimdışı barbaros

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;471492
fiyat bilgisi geldi,set halinde yani 7"harici dokunmatik monitör acayip bir kamera ve zımbırtıları dahil 1000€,bu fiyat etmez,kalitesi icabı etse bile değmez.
Taylant,Honkok ve Çin malı bi kaç farklı üründe buldum 80$ dan 450$ kadar değişen fiyatlarda.
Yıl sonunu beklemekde fayda var bence Zenec oem ürününü yıl sonuna dek piyasaya sunacakmış bide onu görelim onda da maliyet ve fayda mantıklı olmassa bu işin en mantıklı çözümü olduğu gibi kullanmak ;).

Teşekkürler. En iyisi böyle kullanmak herhalde

Çevrimdışı erkanarican

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetekmekçi;471526
  haklisiniz ama benim donanim ambition ve ambition donanima bolero takilmiyormuş çikma bolero buldum servis takamayiz dedi sebepte elektirik tesisati farkliymiş o yüzden alternatif ariyorum tşk.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erkanarican;471596
haklisiniz ama benim donanim ambition ve ambition donanima bolero takilmiyormuş çikma bolero buldum servis takamayiz dedi sebepte elektirik tesisati farkliymiş o yüzden alternatif ariyorum tşk.
Yanlış anlamayın, bilmediğim için soruyorum; yetkili servis orijinal Bolero takamayıp, 3. parti üretim Necwox'u nasıl takacakmış ki?
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı erkanarican

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal bolero ise takılmaması imkansız,takılmaya takılır sadece tam fonksiyonları çalışmaz;örneğin direksiyondaki kontrol tuş fonksiyonları,park sensörü,klima ve aklıma şuan gelmeyen konfor donanımları desteklemeyebilir yada ambition donanımın orjinal teybindeki gibi desteklemeyebilir bu yüzden servisler bu tür işlerde müşterinin talepleri ve istekleri çıkan işten memnuniyet durum riski uğraştıracağı vede genellikle servis çalışan ve ustalarının hem teorik hem pratik olarak deneyim tecrübeleri yetersiz olduğundan ve bunu müşteriye yansıtmamak adına ve servislerin iş ve kar politikası gereği de böyle ince işlerde ''mümkün deği,olmaz''diyerek baştan yanaşmazlar bu işlere.
Bu yüzden bu tip işlerde ve özellikle elektrik ve elektronik bazlı işler için işin ehli ve özellikle yaptırmayı düşündüğünüz işte deneyimli özel servisler yada tuning işi yapan yerleri araştırıp bulun ve oralarda çözüm arayın.
Uzun lafın kısası upgrede işlere çözümü servislerde değil özel çözüm ortaklarında arayın.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2014, 14:40:02 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demirgibi;472428
arkadaşlar ürün türkiyede usaelektranik tarafından satılmakta. ben gittim gördüm yerleri çağlayanda. 1900 tl fiyatı burdan bakabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-skoda-2013-navigasyon-multimedya-oem-dvd-gps-dynavin-144311891/detay/

Bu çok güzel bi bilgi ve paylaşımdı.Teşekkürler.
 Murat bey cihazı gidip gördüm demişsiniz,size zahmet edindiğiniz izlenimleri daha geniş bir şekilde yazarmısınız,nedir düşünceniz fikirleriniz,siz aracınıza taktırmayı düşünüyormusunuz?
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2014, 14:27:46 Gönderen: MaÇaHeL »

Çevrimdışı erkanarican

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demirgibi;472428
arkadaşlar ürün türkiyede usaelektranik tarafından satılmakta. Ben gittim gördüm yerleri çağlayanda. 1900 tl fiyatı burdan bakabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-skoda-2013-navigasyon-multimedya-oem-dvd-gps-dynavin-144311891/detay/

evet hocam bilgileri paylasirsaniz seviniriz dokumatik hassasiyeti nasil denediniz mi acaba görüntüsü güzel necvox  ile karsilastirma imkaniniz var mi? Teşekkür ederim

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
750 tl bile çok bence ki portatif navigasyon cihazlarının en pahalısı dahi 750 tl bile değilken,olmayınca şah şahbaz oluyor demek piyonlar.