škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabiam satıldı :(

101hp · 20 · 5975

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vallahi piyasa yuksek. 2001 octavia lk yi 22.5 a aliyoruz yarin arkadasima. 99 1.4 sienayi 12.700₺ e satti.

Engin abi senin 1.2 o haliyle 18 eder bence

Sokersen uzerindekileri de 16 civari eder tahminim

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;468515
Vallahi piyasa yuksek. 2001 octavia lk yi 22.5 a aliyoruz yarin arkadasima. 99 1.4 sienayi 12.700₺ e satti.

Engin abi senin 1.2 o haliyle 18 eder bence

Sokersen uzerindekileri de 16 civari eder tahminim

Siena ne ki benim arkadaş Kartalı 12'5e vermiş Denizlide.Kaza yaptıkta ondan sattık diyordu birde.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
aracımım satılığa çıkarttım 2 günde 8-10 kişi aradı görmek istedi müsait değildim.hafta sonu müsait olduğumda ilk gelen kaporayı verdi.Çok fazla ilgi çekiyormuş meğer skoda.2 eli zayıf kelimesine katılmıyorum
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İkinci eli iyi gidiyor.. çünkü modeli yüksek.. alman malı.. temiz arabayı ucuza satıyoruz..aynı modeldeki kendi sınıfında araçlara bakın.. bir tek hyundai ucuzdur skoda dan..

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
her iki tarafa da hayırlı olsun inşallah daha iyisini alırsınız.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-temiz-lpg-li-fabia-125385655/detay

bende aracımı satlığa çıkardım. 19000 istiyorum bugün bir kaç kişi  aradı 18500 veren oldu biri denedi adliyede makam şoförü 1.6 fluence sürüyormuş gidişi 1.4 olmasına rağmen 1.6 fluence gibi dedi .(ben arabamı hantal sanıyordum)
açıkçası çok ta satma gönüllüsü değilim bu arabayı bu fiyata satıp bir üst sınıf araç için en az 12-15 bin tl gerekiyor. alacağım araç muhtemelen bu araba kadar temiz ve alışıldık bir araba olmayacak ama bende anlamış değilim neden sattığımı. sırf piyasayı ölçmek için koydum ama taliplileri çıktı istediğim rakam olursa satarım.