škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mavna: Volkswagen Passat 1.6 TDI Comfortline Test

dgn · 20 · 5956

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468059
Hahaha ne güldüm ya izleyemediydim testi şimdi izledim pampa gömmüşler senin arabayı fatihasını falan okumadan hemde :)

Beklenti yüksek ondan, benim aracı test etselerdi 5 yıldız almıştı:D Mavra yerine de Savarona yazarlardı:D

Alıntı yapılan: Esariipek;468061
Yok ya octaviayı yaptılar onu da pis gömdüler ama bunun kadar acımasız değildi onu da izlemeni tavsiye ederim :) ama sonunda biri farketmiş psa motorları gibi ses çıkarıyo passat hele ki düzü benm araba kütüphane ondan sonra :)

Passatın geçmişteki kasaları efsane olduğu için bu göze çok batıyor ondan böyle gömdüler:D

Alıntı yapılan: Can;468062
Entersan valla,benim Polo da bile 50 den sonra içeriye motor sesi falan gelmiyor :) Bizim TSI Passatta hele arabanın çalıştığını anlayana helal olsun :)

Cidden öyle, bizim passata ilk defa binen hep soruyor bu çalışıyo mu diye:) Passatın ilacı TSI zaten.Zerre pişman değilim benzinli aldığımıza varsın yaksın:D

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bırak şimdi yaa aliminyum görüntülü plastiği tsi da içinş doldurup mu koymuşlar :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;468066
Bırak şimdi yaa aliminyum görüntülü plastiği tsi da içinş doldurup mu koymuşlar :)

Ahşap benimkisi kardeş:DDenk geldiğinde vurursun üstüne öyle ses gelirse ertesi gün ilanı sahibindende:D

http://i924.photobucket.com/albums/ad81/dgn08/IMG_4278_zpse0c181c5.jpg

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zaferhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben Temel donanımlar hariç ıvır zıvır donanıma hiç önem vermediğim için.. tercihim kalite ve motoru en güzel olan araçtan yana olurdu.. Piyasasınıda düşünerek en mantıklı gelen arabalar audi A4 veya Passat.. A4 biraz eskidiği için Passat ilk tercihim olurdu..