škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Fabia [Fabia III] konu başlığı

turker · 428 · 127670

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmet4283

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arka stoplar çokmu büyük banamı öyle geldi. İç mekanda tasarım biraz polo stilinde olursa ve sert plastikler biraz yumuşarsa güzel bir araç olur. İbizanında kasası degişecek bakalım bu durumda polo mk6 nasıl bir araç olucak.

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet4283;475855
Arka stoplar çokmu büyük banamı öyle geldi. İç mekanda tasarım biraz polo stilinde olursa ve sert plastikler biraz yumuşarsa güzel bir araç olur. İbizanında kasası degişecek bakalım bu durumda polo mk6 nasıl bir araç olucak.

Bagaj kapağındakiler folyo göz yanılması olsun diye yapılmış sanmıyorum o kadar büyük olacağını

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia 1 in stopları bunun 2 katı neredeyse...yani ''III'' ün stopları küçük bile...kasa olarak şık bence...hele ki ''II'' den sonra.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Güzel bir çizgi var burda, Fabia bence bu kez çok daha paket olarak geniş gelebilir, zira VRS nü nesilde olmayacak.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
"Skoda, B Segmenti modelini yeniliyor
Skoda küçük sınıf modeli Fabia’yı 2015 yılında yenilenmiş olarak satışa sunacak. Testleri devm ederken görüntülenen yeni Fabia, markanın güncel yüzünü taşıyor. Arkası tamamen yenilen Fabia, Octavia ve Rapid’den alıntılara sahip.

Fotoğraflardan görüldüğü kadarı ile yerini aldığı modele göre genişliği ve aks aralığı artan yeni Fabia’nın yüksekliği ise azalmış.

Yeni Skoda Fabia, Volkwagen’in yeni MQB platformunu kullanacak. Maliyetleri düşürmek amacıyla tercih edilen bu platform Skoda Rapid’de kullanılanın biraz değiştirilmiş bir verisyonu olacak.

Çek üretici, yeni Fabia’yı 1.2 ve 1.4 lt TSI benzinli ve 1.6 lt dizel ie satışa sunacak. 1.0 lt üç silindirli bir ünitenin de motor gamı içerisinde yer alabileceği konuşulanlar arasında.
Yeni Skoda Fabia, Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılacak."

Alıntıdır..

Çevrimdışı hunter

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
skoda da arac modellerini klonlayan markalar arasina katildi sonunda. yapmayin sunu. her model kendi ruhunun cizgileriyle hatirlansin. fabia 1-2 kasa degistirdi.3 ise kopyalandi bence. rapid-octavia melezi gibi olmus.fabia2 den sonra yaratici bir fikir olusur diye dusunmustum.

Çevrimdışı ahmet4283

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şu haliyle aynalar polo 6r dan artanlardan kondurulmuş :) Mavi renkli sadece far resmindeki farın yapısı ile sonra yayınlanan gümüş grideki far yapısı farklı. Son hali bence mavi resimdeki gibi olursa ön taraf kopya falan ama karizmatik olur.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o değilde skodanın yeni ızgarasına hiç ısınamadım. far grubu ön taraf bi orantısız geliyor gözüme. gözüm alışmadı ondan mıdır nedir.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vrs'i olmadigi gun beni kaybetti. En iyisi benim arabayi satayimda fabia 1 vrs alayim tas gibi binilecek araba o ya..

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;476266
Vrs'i olmadigi gun beni kaybetti. En iyisi benim arabayi satayimda fabia 1 vrs alayim tas gibi binilecek araba o ya..

Orası öyle, temiz, fazla ellenmemiş bir A4 vrs veya Fabia 1 vrs'yi hiç kaçirmam. Ama güzel şeyler geliyor söyleyeyim ;)