škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Octavia Ambition Sis Farı Takma Hakkında

bekzdl · 73 · 28191

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cemm;571406
Ben taktırdım arkadaşım, aracı almadan önce siparişini verdim efe serviste taktılar bir sorun yaşamadım, bu ayda garantisi bitiyor zaten....

Ücret ne kadar hocam?

Çevrimdışı haykut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben de yeni octavia ambition paket aldım. sis farı takılmıyor diye duymuştum ancak takılıyormuş ben şahidim :) bostancı oto sanayiden sis farı ve panelini toplam 480 tl'ye aldım. yakınlardaki platin oto elektrikte montajını 150 tl'ye yaptırdım. bu versiyonlarda tesisat olmadığı için usta haricen tesisat döşedi. 630 tl maliyetle güzel bir sis farına sahip oldum çok şükür :)

Çevrimdışı Nurullah55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haykut;597644
ben de yeni octavia ambition paket aldım. sis farı takılmıyor diye duymuştum ancak takılıyormuş ben şahidim :) bostancı oto sanayiden sis farı ve panelini toplam 480 tl'ye aldım. yakınlardaki platin oto elektrikte montajını 150 tl'ye yaptırdım. bu versiyonlarda tesisat olmadığı için usta haricen tesisat döşedi. 630 tl maliyetle güzel bir sis farına sahip oldum çok şükür :)

Resim var mı  ? Nette bulabilirmiyiz farı .

Çevrimdışı haykut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Nurullah55;597651
Resim var mı  ? Nette bulabilirmiyiz farı .

resim yükleyemiyorum nedense. boyutları istenilen şekilde ayarladığım halde "2016-11-20_17-50-02.jpg:
Bu Eklenti ile maximum eklenti kayıt hafızası 3.39 MB (Megabyte) aşılıyor" gibi bir uyarı alıyorum. mail atabilirim ama

Çevrimdışı Nurullah55

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haykut;597656
resim yükleyemiyorum nedense. boyutları istenilen şekilde ayarladığım halde "2016-11-20_17-50-02.jpg:
Bu Eklenti ile maximum eklenti kayıt hafızası 3.39 MB (Megabyte) aşılıyor" gibi bir uyarı alıyorum. mail atabilirim ama

facihatr5555@gmail.com

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Hocam bende mail alabilir miyim?
engin_z_engin@hotmail.com
Farların açıldığı düğme değişti mi acaba? Nereden açıp kapatıyorsunuz?

Çevrimdışı haykut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
mailleri yolladım. ayrı bir düğme istemedim. kendi kar lambası ile açılıp kapanıyor. içeride küçük bir uyumsuzluğu var fakat onu da bir tırnaklık yer açmakla halletti usta.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haykut;597876
mailleri yolladım. ayrı bir düğme istemedim. kendi kar lambası ile açılıp kapanıyor. içeride küçük bir uyumsuzluğu var fakat onu da bir tırnaklık yer açmakla halletti usta.

Mailler için sağol hocam, güzel görünüyor. Bu parça orijinal skoda parçası mı. yoksa yan sanayi mi? Uyumsuzluk dediğiniz şeyi pek anlamadım. biraz açar mısınız?

Çevrimdışı haykut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
orjinal parça diye aldım. uyumsuzluktan kastım, sis farının aynı düğmeden açılması için düğmeye ek bir soket eklediler. bu da düğmenin içerideki gözünde taşma yaptı. taşma yaptığı yere ufak bir tırnaklık yer açıldı ve uyum sağlandı. bu işlem yapılmasaydı ayrıca bir düğme takılması gerekiyordu. ben ayrı bir düğme istemedim.

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Hocam bende resim alabilir miyim mümkünse aşağıdaki adrese?

tumermetum@gmail.com

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haykut;599040

resim upload servisleri

Hocam güle güle kullan orjinal gibi duruyor yaptırmayı düşünen arkadaşlar için mümkünse bir de iç düğmenin fotosunu eklesen? O tırnak işi kafamı karıştırdı biraz...

Çevrimdışı haykut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hocam tırnak işi hiç karıştırmasın kafanı. İç düğme dışarıdan aynen duruyor hiçbir fark yok. tırnak işi içerideki önemsiz ve küçük bir dokunuş sadece. usta bana ayrı bir düğme mi yapalım yoksa orjinal düğmeden mi açılsın dedi, ben orjinal düğmeyi tercih ettim. içerideki küçük bir uyarlama işleminden sonra aynı yerden açılıp kapandı hepsi bu. ayrı bir yere işlem yapılacağına orjinal düğmeye içeriden önemsiz bir işlem olması daha mantıklı geldi

Çevrimdışı Meming

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: haykut;599043
Hocam tırnak işi hiç karıştırmasın kafanı. İç düğme dışarıdan aynen duruyor hiçbir fark yok. tırnak işi içerideki önemsiz ve küçük bir dokunuş sadece. usta bana ayrı bir düğme mi yapalım yoksa orjinal düğmeden mi açılsın dedi, ben orjinal düğmeyi tercih ettim. içerideki küçük bir uyarlama işleminden sonra aynı yerden açılıp kapandı hepsi bu. ayrı bir yere işlem yapılacağına orjinal düğmeye içeriden önemsiz bir işlem olması daha mantıklı geldi

Ustam eline sağlık çok güzel olmuş bende aynısını düşünüyorum bostancı sanayide farı aldığın yerle elektirikçinin yerini telefonunu paylaşır mısın acaba kolay gelsin teşekkürler.

Çevrimdışı haykut

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Meming;601088
Ustam eline sağlık çok güzel olmuş bende aynısını düşünüyorum bostancı sanayide farı aldığın yerle elektirikçinin yerini telefonunu paylaşır mısın acaba kolay gelsin teşekkürler.

eyvallah. bu siteden tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. http://www.paramparcam.com/ ilgili arkadaşın ismi de murat diye hatırlıyorum. elektrikçi de platin elektrikte vedat usta.  bu da hemen parçacının alt sokağında bir yerde. murat ustadan detaylı tarif istersiniz