škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeniyim :) teknik özellikler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı duymet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selamlar yeni 2010 model 1.4 tsı superb aldım
araçta olmayan özellikler yazılımla açılabiliyormu
örneğin: yağmur senserü  dokunmatik multimedia var buna navigasyon yüklenebiliyormu geri vitese takılınca aynaların aşağı inmesi ,dikiz aynalarının elektronik kapanması gibi araç hakkında net bir bilgim yok belki bu konular yazılmıştır ama herkesden özür-dilerim  tecrübesizliğim diyelim herkese iyi günler

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle donanımı ne aracın onu belirtirseniz daha rahat yardımcı olabilirz. Ancak şuanki haliyle yağmur sensörü yoksa yazılımla açılamaz taktir edersiniz ki bi algılayıcıya ihtiyaç duyacaktır. Ekranda malesef yüklenemiyor rcd 510 dur muhtemelen onun için columbus isimli rns510 kodlu cihaza ihityacınız var. Koltuklarınız hafızalı ise ayna ayar düğmesini sağ tarafta bırakırsanız aynanızın yattığını göreceksiniz. Dikiz aynaları da kumandadaki kilitle düğmesine uzun bastığınız zaman açık camlarınız şa beraber kapanır. Kazasız belasız sürüşler. İyi forumlar

Çevrimdışı mev09

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba, nereye yazmam gerektiğini bilemedim, o yüzden "yeniyim" başlığına yazmayı uygun buldum. 2013 model superb sahibiyim. Ancak aracım ambition donanım olduğu için gündüz farları led li değil. Ön farlara orijinal elegance donanımındaki gibi led taktırmak mümkün müdür?

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeri varsa taktırırsın yeri yoksa yenisini alırsın.

mehmet (duymet) aynalar elektrikli koltuk varsa daha doğru yolcu tarafı yatar yoksa olmaz. aynalar ya kapıdaki düğmeden sıfır konumuna alınarak veya anahtardaki kilit düğmesine 3-5 saniye basılı tutarak kapanır.