škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb 2014 te anahtarsız giriş ve çalıştırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı görmeyen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar 2014 süperb lerde en üst donanımda başlığın sıtandart olduğu duyrulmuş ancak aradığım 4 5 bayide olmadığını söylediler bilgisi olan yada yeni araç alan varmı saygılar

Çevrimdışı adanur61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Üstad ben 23 Ocakta aldım. Anahtarsız çalıştırma opsiyonel olarak sunuluyor. ben alırken standart pakete ilave prostij+deri koltuk+anahtarsız çalıştırma olarak aldım.

Çevrimdışı rertaret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Web sitesinde boyle bir ibare goremedim 2014 icin donanim listesinde. Bu ozelligi sevmeyenlerde var, standart olacagini sanmiyorum.

Çevrimdışı görmeyen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar hazirandan sonra dedi yüce oto ayrıca siparişle bile navigasyon olmaz dediler

Çevrimdışı esaddurmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim 2013 1.6 tdi dsg anahtarsiz calistirma elegance + prestige pakete ek efe skoda da süet deri döşemeli olarak aldim sor istersen onlara bi

Çevrimdışı METŠAHİN

• O C T A V I A
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben anlamıyorum arkadaş neredeyse 100.000 liraya araba alıyorsun ve içine parasıyla navigasyon koyduramıyorsun hayret bişey

Çevrimdışı lostar58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
inş. octavialarda ve jetilerde va coğu araçlarına koyarlar bu özelliği

Çevrimdışı naz34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: METŠAHİN;463511
Ben anlamıyorum arkadaş neredeyse 100.000 liraya araba alıyorsun ve içine parasıyla navigasyon koyduramıyorsun hayret bişey

vw grubu malesef aksesuar olarak ek satış düşüncesiyle navigasyonları opsiyonel sunuyor. :( passat ın comfort donanımda 100 000 tl ye yaklaşıyosunuz nerdeyse elektrikli  koltuk yok kas yapıyosunuz :)