škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia I orijinal CD Calar Symphony Anfi Cıkısı ve bağlantısı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi daha bir önem kazandı bu konu benim için :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı Falmor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
303f aslında free air kullanmak için tasarlanmış bi woofer mdf den bi pandizot yaptırıp kabinsiz olarak da kullanabilirsiniz.Bagajdanda tasarruf etmiş olursunuz..
Renault Clio 1.6 16V Dynamique 3K
Long Live Heavy Metal

Paint Guard

Çevrimdışı janreo

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

bu kabloyu en kolay Karaköy de bulabilirsiniz, Selanik pasajına bakın, ben Selanik pasajının karsısından bir yerden almıstım, Sarı Mini Iso Fisi diyeceksiniz, VW grubu teyplerinki uyuyor genelde,
benim arac Fabia I, sizinkisi Fabia II, teybin arkasından kontrol edin, olmayabilir,

Çevrimdışı greghile

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bende orjinal cd çaları değiştirmeden anfi,subwoofer ve mid bass takimi takmak istiyorum aracim fabia 2 optimal
1.sari mini iso kablo bulabilirmiyim yada fabia 2 icin boyle bir kablo varmi ?
2.mid bas takimini arka kapilarda hoperlor olmadigi icin arka kapilara takmak istiyorum sizce uygunmudur ?
3.mid bass takimini aracin mevcut cd calarina baglasam kaldirirmi yoksa onuda subwoofer gibi anfiyemi baglamaliyim ?

Elimde jameson 1500 watt anfi ve kicker 1000 watt orjinal kabinli subwoofer var amacim rahatsiz edici bir ses degil amacim kaliteli bir ses yakalamak onerilerinizi paylaşırsaniz sevinirim.
Skoda fabia 1.4 TDİ ambiante 2008 gök mavisi

Çevrimdışı greghile

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: greghile;408337
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar bende orjinal cd çaları değiştirmeden anfi,subwoofer ve mid bass takimi takmak istiyorum aracim fabia 2 optimal
1.sari mini iso kablo bulabilirmiyim yada fabia 2 icin boyle bir kablo varmi ?
2.mid bas takimini arka kapilarda hoperlor olmadigi icin arka kapilara takmak istiyorum sizce uygunmudur ?
3.mid bass takimini aracin mevcut cd calarina baglasam kaldirirmi yoksa onuda subwoofer gibi anfiyemi baglamaliyim ?

Elimde jameson 1500 watt anfi ve kicker 1000 watt orjinal kabinli subwoofer var amacim rahatsiz edici bir ses degil amacim kaliteli bir ses yakalamak onerilerinizi paylaşırsaniz sevinirim.

Fabia II icin varmı bilmiyorum, en güzeli teybinizin arka tarafının fotografını koyarsanız belki yardımcı olabilecek arkadaslar cıkabilir, hangi jack+kabloyu alacagınızı ögrenseniz bile parca teminini Istanbuldan yapmalısınız muhtemelen. En temizi Istanbul da Ender elektronik var, VW grubunda iyi bir elektronikci, arayın sorun derim, olmadı Karaköy civarında arastırmalısınız,
Mid bass takımı konusunda, Fabia I Ambiente aracımda ön kapılarda toplam 2 tweeter 2 kolon var idi, ama orijinal cd calar ile ve yerlestirildigi yerle öyle bir uyumluyduki cok tatlı tok bir ses veriyordu, aracın normal halinde iken bile aracta anfi oldugunu sananlar oluyordu. Sonrasında arka bagaj pandizotun yanına en iyi 10 cm lik kolonu aldıysamda(ipek Alpine) önlerden gelen gibi tok ses alamadım, yani kombinasyon önemli,
midbass ı direk teyp kaldırır, fakat anfi bass varsa bass fazla olur, bogar,
en güzeli dört kapıya iki adet kaliteli kompenant kolonu 4 cıkıslı bir anfiyle baglattır derim, bass a filan gerek yok, zaten Fabia cok büyük araba degil,
Elindeki anfi 2 takım compenant + kicker bass ı kaldırmaz gibi, yani elindeki bass anfiyi kullanacaksan, 2 takım compenant icin ayrı anfi almalısın derim,

Ayrıca bu is yarım yamalak olmuyor, yaptın mı tam yapacaksın,
benim yaptıgım gibi orijinalligi bozulmasın deyip en arkaya bass anfi yaparsan, tamam sacların hava kalkar ama kaliteli müzik olmaz,

ya elindeki bass + anfiye ilave 4 kapıya 2 takım kompenant + bunlar icinde anfi yap,

yada sadece 4 kapıya 2 takım kompenant + bunlar icin anfi yap,

(orijinal cd calara anfi baglatacagım dedigim zaman Kocaelindeki tesisatcılar olmaz, dönüstürücü sart demislerdi, uzun arastırmalar sonucunda bu kabloyu bulup, kendim yapmıstım)

Çevrimdışı Hermes

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.akademi-haber.com
anlatım içinteşekkürler, sağolun. ancak görsellerin linki kırılmış. resimleri görebilseydik işimizi hayli kolaylaştıracaktı. ama yine de sağolun.

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Bulabildiklerimi ekliyorum,

Kenar plastiklerin altında arkaya kadar kabloları götürebilirsiniz, ön taraftada teybin yanından asagıdaki sekilde devam edebiliyor,

« Son Düzenleme: 05 Şubat 2015, 16:20:56 Gönderen: mustisahin »