škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

piano black ön ızgaralar.(bonus iç ambiyans+gövde rengi kaliperler)

DDŞ · 40 · 15981

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi plasti dip soyuluyor. birde sökmek istediğin zaman sökmesi işkenceymiş öyle okudum. ızgaraları kesinlikle piano black bırakıcam. çerçeveyi tekrardan kromlayabilirim ya da astarı maliyetini geçer gidip sadece krom çerçeveyide alabilirim 30-40 TL bişeydir nasılsa. daha mantıklı değil mi? :)

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;459163
abi plasti dip soyuluyor. birde sökmek istediğin zaman sökmesi işkenceymiş öyle okudum. ızgaraları kesinlikle piano black bırakıcam. çerçeveyi tekrardan kromlayabilirim ya da astarı maliyetini geçer gidip sadece krom çerçeveyide alabilirim 30-40 TL bişeydir nasılsa. daha mantıklı değil mi? :)

aynen, hiç uğraşmaya gerek yok
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benimde yapmak istediğim birsey ızgaraları piano black yapmak. arkasına gazete koyup öndende maskeleme yapsak yeter heralde. 2 kat astar 3-4 katta boyayla olur sanırım.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben hepsini söktüm. sökmek çok zor değil zaten bir tek plakanın altındaki ızgara namertlik yaptı çıkmak bilmedi bende söküp takmakla uğraşacağıma dedim maskeledim arkasına da karton koydum boyadım.

boyamaya başlamadan önce keçe ile ağarttım (siz zımparada kullanabilirsiniz ama boyacı bana keçeyi önerdi kolay oluyor) astarı fazla atma tek kat at dedi boyacı bende tek kat attım. 2-3 kat boya üzerine yine 2-3 kat vernik attım. vernik atmadan parlamıyor. iyi bir vernik seçin.

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boyayı nerede hazırlattın kardeşim, piano black diye mi istedin kodu falan var mı? Motip diye bir markanın akrilik verniği var elimde iş görür mü dersin?

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şaşmaz sanayide boya hazırlayan boyacılar var onların birinde yaptırdım. başkent sanayide ünlü otonun yanında renk boya varmış. başka bir araca boya yaptıracağım orayı önerdiler. sanırım iş görür ancak boyayı hazırlattığınız yere sormakta fayda var. 20tl birşey vernik.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kodu falan yok piano black istiyorum diyosun suratına bön bön bakıyo parlak siyahlar var ya abi ayfon4 lerin renginde parıl parıl siyah diyosun haaa tamam diyo. basıyo kutuya üzerine de ''piyano blek'' yazıyo veriyo sana :D

Çevrimdışı lostar58

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı GÖKHAN06

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;460152
kodu falan yok piano black istiyorum diyosun suratına bön bön bakıyo parlak siyahlar var ya abi ayfon4 lerin renginde parıl parıl siyah diyosun haaa tamam diyo. basıyo kutuya üzerine de ''piyano blek'' yazıyo veriyo sana :D

:D Bende bu manzarayla karşılaşacağımı bildiğimden özellikle kod arıyorum :D Bir kod buldum bakalım derdimi anlatamazsam verecem kodu :)

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bir gün bursa soydaş pazarında geziyorum vatandaşın biri esnafa sordu abi bunun nayk olanı varmı dedi adam da yoh gardaşım sedece Adidas ve ( lütfen yazıldığı gibi okuyun ) NİKE  var dedi vatandaş da gülerek gitti. hani deriz ya hep YURDUM İNSANI DİYE işte böle napceniz gari (işte bende egeliyim mesela)
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;460296
bir gün bursa soydaş pazarında geziyorum vatandaşın biri esnafa sordu abi bunun nayk olanı varmı dedi adam da yoh gardaşım sedece Adidas ve ( lütfen yazıldığı gibi okuyun ) NİKE  var dedi vatandaş da gülerek gitti. hani deriz ya hep YURDUM İNSANI DİYE işte böle napceniz gari (işte bende egeliyim mesela)

hahahaha yurdum insanı gerçekten alem. aslında hepimiz ayrı alemiz :)

Çevrimdışı khannka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar piano black boyamayı ankarada yaptırabileceğim bir yer önerisi olan var mı acaba?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piano Black folyo da kullanabilirsiniz, hem uygulaması kolay, hem de geri dönüşü mümkün...sıkılırsanız eskiye dönersiniz...aksesuarcılarda ve internette kolayca bulunabiliyor..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)