škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bu uyarıda ne demek istiyor?

fkoz · 19 · 8000

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: genious61;457400
O uyarı bende de çıkıyor. Çokta önemli birşey olmasa gerek. Direksiyonu kilitlemenin ne gereği var ben anlayamadım.

Bu, yani "direksiyonu kilitlemek" oto hırsızlığını önlemek amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Ha, otonun çalınmasını %100 önler mi; elbette ki hayır. Ama hiç yoktan iyidir. Valla sizi bilmem ama benim için çok önemlidir. Bir yerde kısa süreli park ederken bile direksiyonu mutlaka kilitlerim.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer aracımda anahtarsız giriş-çalıştırma mevcut.Dediğinize benzer bir uyarı çıkıyor her seferinde.Ayrıca direksiyonu da ben bir şey yapmadan kendi kitliyor, kendi açıyor..

Kalp kırmaya gerek yok bence.Yanlış anlamalar olabilir.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynen direksiyon kendi kilitliyor ama arkadaşların demek istediği hani kontrol etmek babında sağ sol yapınca anlaşılabilir kilitlendiği. bir de arabanın sürücü koltuğunu açınca vıjjjt diye ses geliyor direksiyondan hafif kıpırdıyor o zaman da sanırım kilidi açıyor.

Çevrimdışı ali_firattr

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu uyarının direksiyon kilidi ile ilgisi yok arkadaşlar. Aracın içerisinde vitesin arkasında bulunan kapı kilitleme düğmesi ile veya ayarlarda bulunan hareket sonrasında kapıların otomatik kilitlenmesi opsiyonu ile kapıları kilitleseniz de kapıları içeriden açabiliyorsunuz. Bu takdirde anahtarı mutlaka yanınıza almanız gerekli yoksa kapılar 45 saniye sonra otomatik olarak tekrar kilitlenir. Bu uyarının sebebi budur.