škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka plakayı doğrudan yapıştıran var mı aramızda

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar,
A7 kasada, arka plakanın olduğu kısımda kaportada, plakayı doğrudan yapıştırmayı engelleyecek kabarıklıklar var mı?
Bagajı her kapattığımda, rahatsız edici zırıltılar-tıngırtılar duymak istemiyorum.
Çifta taraflı bant ve silikon ile kolayca sorunsuz uygulanır mı?

Çevrimdışı FLAYMAN

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;452687
Arkadaşlar,
A7 kasada, arka plakanın olduğu kısımda kaportada, plakayı doğrudan yapıştırmayı engelleyecek kabarıklıklar var mı?
Bagajı her kapattığımda, rahatsız edici zırıltılar-tıngırtılar duymak istemiyorum.
Çifta taraflı bant ve silikon ile kolayca sorunsuz uygulanır mı?

hocam haklısın kesinlikle benim önümde seyreden araçta gördüm Octavia plakayı doğrudan yapmış birde plaka ışıklarını beyaz yapmış çok tatlı durmuş bende yaptıracağım servise soracağım birde neden kardeşim reklamını benim arabam üzerimden yapıyor rahatsızım bu durumdan yapan arkadaşlar varsa resim istiyoruz kesinlikle

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
A5
kasa alalı yaklaşık bır yıl oldu.  Aldığımın ertesi haftası şeffaf silikon ıle dikine şeritler halinde dört beş yerine sürerek yapıştırdım şimdiye kadar bır sıkıntı yok oynamıyor bile bence çok şık. Hatta çerçevesindeki siyah boyayı da beyaza çevirdim araba da beyaza olunca şık oldu.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ytas11;452694
A5
kasa alalı yaklaşık bır yıl oldu.  Aldığımın ertesi haftası şeffaf silikon ıle dikine şeritler halinde dört beş yerine sürerek yapıştırdım şimdiye kadar bır sıkıntı yok oynamıyor bile bence çok şık. Hatta çerçevesindeki siyah boyayı da beyaza çevirdim araba da beyaza olunca şık oldu.

Bi foto istiyoruz :)

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;452695
Bi foto istiyoruz :)

Dışarısı eksi kaç bilmiyorum ama sabah olunca eklemeye çalışırım.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ytas11;452714
Dışarısı eksi kaç bilmiyorum ama sabah olunca eklemeye çalışırım.
Yaşadığınız yerin Kars olduğuna şimdi dikkat ettim.
Kars'a selamlar.... :gaz:

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çift taraflı bantlar sıcak ve soğuk havadan etkilenip zaman içinde kuruyarak özelliklerini yitiriyorlar o nedenle silikon en sağlamı yalnız plakayı sökmek zorunda kalırsanız silikon da işinizi baya zorlaştırıyor, ben silikon bant ile yapıştırıp garanti olsun diye bir kaç noktaya nohut büyüklüğünde silikon sıktım taş gibi tuttu, sadece silikon bant da yeterli aslında. Silikon bantı biraz ısıtarak yapıştırırsanız çok iyi tutuyor.

Silikon Bant

Çevrimdışı ytas11

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
fotolar çok iyi olmadı ama fikir verir inş.

yalnız fotoları yükleyince dikkatimi çekti. Arkaya da krom bir şeyler mi yapsam..

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ytas11;452731
fotolar çok iyi olmadı ama fikir verir inş.
Yeteri kadar fikir verdi. Teşekkürler.
İyi bir bant bakıp yapıştırayım bende. :moto:

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çift taraflı dış cephe bantı alın.120kg'a kadar tutabilenler var onlardan alırsanız ve sıcak bir ortamda yapıştırırsanız hiç bir problem yaşamazsınız.Ben hep öyle yapıyorum daha bir problem yaşamadım.Hatta normal yollarla sökmeye çalışırsanız sökemezsiniz.Bu yüzden silikon falan sıkmayın boş yere.

Çevrimdışı rubitobin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben plakayı yapan abiye yaptırdım. Daha önceki arabalarımda da yaptırmıştım. Allah kazadan korusun çarpmada dahi çıkmamıştı.
Maslak Sanayide Hasan usta hem silikon hemde çift taraflı bant kullanarak yapmıştı.
(Çamur ve kir için kusura bakmayın)

Çevrimdışı palandoken

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Plakanın değişmesi gereken durumlarda plaka çıkar mı? Çıkarken boyaya zarar vermez mi?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Sadece şeffaf silikon kullanırım, 10 yıldır düşen plakam olmadı. Sökmek istersen fönle ısıt tamamdır  ;)