škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia ambition arkada hoparlörler yokmuş :(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jet59;513610
Tekrar ediyorum octiyi kötülemiyorum,bunlar üç aşağı beş yukarı aynı arabalar,zeten demiştim jetta yada passat almayacaksam kesin okti alırım diye,sadece siz çok hassassınız neden böyle anlamadım,ayrıca önüne gelenden meydan dayağı yiyecek biri değilim.

yok yok seninle ilgili iyi niyetli düşünüyordum ama yanılmışım biraderim. sen bariz şamarlanmak istiyon.

biz ne diyoz sen ne kafadasın anlamadım gitti.

Çevrimdışı octavia41

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jet59;513610
Tekrar ediyorum octiyi kötülemiyorum,bunlar üç aşağı beş yukarı aynı arabalar,zeten demiştim jetta yada passat almayacaksam kesin okti alırım diye,sadece siz çok hassassınız neden böyle anlamadım,ayrıca önüne gelenden meydan dayağı yiyecek biri değilim.

Mesele zaten Octavia'yı kötülemen değil. Skoda forumunda Octavia ile ilgili bir konuda Octavia sahipleri birşeyler konuşurken, tartışırken Jetta sahibi birinin konuya dahil olup Jetta daha iyi demesi insanların garibine gidiyor. Tamam art niyetli olmayabilirsin ama bu biraz tuhaf geliyor insanlara. Ama biz seni böyle de seviyoruz :)

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavia41;513614
Mesele zaten Octavia'yı kötülemen değil. Skoda forumunda Octavia ile ilgili bir konuda Octavia sahipleri birşeyler konuşurken, tartışırken Jetta sahibi birinin konuya dahil olup Jetta daha iyi demesi insanların garibine gidiyor. Tamam art niyetli olmayabilirsin ama bu biraz tuhaf geliyor insanlara. Ama biz seni böyle de seviyoruz :)

Eksik olma sabri abi,sonuçta akraba firmayız.

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Düzeltme
« Son Düzenleme: 14 Mayıs 2015, 15:56:31 Gönderen: jet59 »

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;513611
yok yok seninle ilgili iyi niyetli düşünüyordum ama yanılmışım biraderim. sen bariz şamarlanmak istiyon.

biz ne diyoz sen ne kafadasın anlamadım gitti.

Yau arkadaş,neoluyor şamar,mamar.yakışı kalır şeyler değil,cüssem kadar kalbimde , gönlümde , yüreğimde büyüktür.daha uzatmanın manası yok.

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tartışmanın anlamı yok, bizim paramız yetmedi Octi aldık, yetseydi cetta alırdık :)

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jet59;513618
Yau arkadaş,neoluyor şamar,mamar.yakışı kalır şeyler değil,cüssem kadar kalbimde , gönlümde , yüreğimde büyüktür.daha uzatmanın manası yok.

birader
ya botsun (nette otomatik mesaj atan robot sistem)
ya Türkçe'yi yeni öğrenmişsin denileni tam anlamıyorsun
ya anlıyosun sırf inadına cevap yetiştirmek için kasıyorsun
ya da mesaj sayısı kaygın var, herşeye atlıyorsun.

ben senin ilk gördüğüm mesajına cevap vermedim. bir süredir takip ediyorum, olta atıyorsun millet gömüyor sen hala herkese laf yetiştirmeye kasıyorsun. derdin ne senin önce onu söylesen de anlasak forumcak.

Çevrimdışı jet59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civanmukti;513635
birader
ya botsun (nette otomatik mesaj atan robot sistem)
ya Türkçe'yi yeni öğrenmişsin denileni tam anlamıyorsun
ya anlıyosun sırf inadına cevap yetiştirmek için kasıyorsun
ya da mesaj sayısı kaygın var, herşeye atlıyorsun.

ben senin ilk gördüğüm mesajına cevap vermedim. bir süredir takip ediyorum, olta atıyorsun millet gömüyor sen hala herkese laf yetiştirmeye kasıyorsun. derdin ne senin önce onu söylesen de anlasak forumcak.

Muhattab olacağım seviyede ve karakterde değilsin,dahada sana son cevabımdır.

Çevrimdışı civanmukti

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jet59;513639
Muhattab olacağım seviyede ve karakterde değilsin,dahada sana son cevabımdır.

sen benim karakterimi nerden biliyon birader. zaten cevap verme bi zahmet. boşuna zamanını çalıyorsun insanların.