škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hızlı yanıp sönen kırmızı renk uyarı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bugün farkettim.Daha öncede arada bir oluyordu ama güneş yansımasıdır falan diye önemsememiştim.Şimdi motoru çalıştırdıktan sonra yakıt ve hararet gösterge panellerinin olduğu noktada kırmızı renk bir uyarı 1 saniye yanıp sönüyor.Arabada sıkıntı yok normalde.10 dakikada bir yanıp sönüyor.Çok hızlı yanıp söndüğü içinde şekli göremiyorum.Araca tek bindiğimde olmadı.4 kişi binince oluyor.Kitapçığa baktım sanırım arka koltuk arkalık kilidi gibi bir uyarı şekli gördüm.Biraz bu uyarıya benziyordu.Bu konuda bilgili arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Göstege paneline tam ışığın yandığı yere fener tutup şekile bakabilirsiniz yada ters ışıktada belli oluyor çoğu zaman.

fabialife

• Ziyaretçi
arka koltuğun sağındaki ve solundaki damaklara basıp arka koltuk sırtlığını öne doğru yatırın. damakların geçtiği yerde her hangi bir şey ( kılıf vs. gibi ) olmadığından emin olduktan sonra arka koltuk sırtlığını hızlıca yerine oturtun.
sırtlık tam oturmadığı için veya kilitlerde bir sorun olduğu için arka koltuğa 1-2 kişi oturunca sivic oynadıkça sinyal veriyor muhtemelen.
aynı olay benim choicede de olumuştu, sırtlığı açıp sertçe kapatınca sinyal sönüyor. eğer sönmezse muhtemelen kilitlerde bir sorun vardır.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;445995
Göstege paneline tam ışığın yandığı yere fener tutup şekile bakabilirsiniz yada ters ışıktada belli oluyor çoğu zaman.

ışık 1 saniye gibi görünüp kaybolduğu için bir şey anlayamıyorum.Yani ışık uzun süre yanmıyor,bu nedenle bakmakla anlaşılmıyor.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabialife;445998
arka koltuğun sağındaki ve solundaki damaklara basıp arka koltuk sırtlığını öne doğru yatırın. damakların geçtiği yerde her hangi bir şey ( kılıf vs. gibi ) olmadığından emin olduktan sonra arka koltuk sırtlığını hızlıca yerine oturtun.
sırtlık tam oturmadığı için veya kilitlerde bir sorun olduğu için arka koltuğa 1-2 kişi oturunca sivic oynadıkça sinyal veriyor muhtemelen.
aynı olay benim choicede de olumuştu, sırtlığı açıp sertçe kapatınca sinyal sönüyor. eğer sönmezse muhtemelen kilitlerde bir sorun vardır.

önerilerinizi uygulayacağım.

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ee netice 28 den buyana nerdese 10 gün olcak üstad
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: muallim45;446853
ee netice 28 den buyana nerdese 10 gün olcak üstad

Deneme imkanım olmadı,çünkü araçta 4 kişi varken oluyordu bu uyarı.Şimdilik bir şey yok.Araçta 4 kişi denk geldiğinde kontrol etme imkanım olacak.