škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hesaplı Önereceğiniz İnternet Servis Sağlayıcı?

ZaHiR · 11 · 4220

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Arkadaşlar ben 2009'dan beri dsmartnet(smileadsl) kullanıyorum. İlk yıl 24 ay taahütlü müthiş bir indirimi vardı bir giriş yaptık çıkamadık da.. Kampanya kampanyayı izledi şimdi yine bir kampanya bitiş ayı geldi. Beni bugün aradılar ve önerdikleri kampanya bir öncekinin aynısı;

8 Mbit hızında LİMİTSİZ - 50 GB AKN

12 ay taahütlü - İlk üç ay: 26.99 tl - Sonraki dokuz ay: 49 tl

15 tl de hiç kullanmadığım telefon ücreti var. Yalın yaparsam o da 10 tl'ye inecek.

Sizce uygun mu, başka tavsiye edeceğiniz servis sağlayıcı var mı?

fabialife

• Ziyaretçi
ben de 5-6 yıldır smile kullanıyorum, daha önceleri 2 yıllık taahhüt yapmıştım, geçen yıl bir yıllık yaptım ve sizin yazdığınız paketi yine yazdığınız fiyattan kullandım. 10 tl de yalın adsl parası ödüyorum.
geçen ay taahhüdüm bitmişti, bu yıl için de son fiyat olarak yine aynı paketi aynı fiyata sundular. tekrar 1 yıllık taahhüt yaptım ve kullanıyorum.
ıspartadaki ev için de internet bağlatacağım, nette biraz dolaştım bu fiyata bile pek yok.
daha cazip fiyatlar varsa bizim de haberimiz olsun. üniversite öğrencisi oğlum kullanacak özellikle taahhütsüz olursa iyi olur.

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eger fiber hat varsa ben size superonline oneririm... eger telefon hatinida onlara tasirsaniz aylik 49 tl ye 20 mbit hiz a kadar sinirsiz internet veriyorlar... bunun em guzel yani ise sabit telefonda sabit ucret yok.. eger kullanirsaniz fiyat oduyoruz.. guzel bir kampanya...

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;445987
Eger fiber hat varsa ben size superonline oneririm... eger telefon hatinida onlara tasirsaniz aylik 49 tl ye 20 mbit hiz a kadar sinirsiz internet veriyorlar... bunun em guzel yani ise sabit telefonda sabit ucret yok.. eger kullanirsaniz fiyat oduyoruz.. guzel bir kampanya...

Can bey, fiyat da hız da çok güzelmiş. Oturduğum binada fiber internet alt yapısı var mı diye kontrol ettiğimde;

- http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/Guncel/Detay/Fiber-Internet#fiberharita : Var gözüküyor.

- http://www.superonline.net/baglan/fiber-internet/hemen-basvur - Yok gözüküyor.

Acaba hangisi doğru.. Yarın telekom bayine bir soruyum. Öneri için teşekkürler..

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Turk telekom bakir kablo uzerinden fiber internet verebildigini soyluyor.. bu pek mumkun degil... bu konida superonline a guvenmeniz daha dogru olur..

Çevrimdışı kagan06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Superonline adsl avci kampanyasi devam ediyorsa 34 X 24 taahhutlu 8mbit 50 gb kadar sonra 3mbit duser;)

Ben gecen sene almistim 29.90 X 24 ay di simdi biraz zamlanmisti

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kablo tv internet + teledünya HD paket + HD kutu+ kablosuz model
20 MB hız 50 GB AKN :

49 TL ..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben ttnet fiber paket kullanıyorum.20mbit hız ve sınırsız net (AKK var mı yok mu bilmiyorum hız düşmüyor hiç) ayrıcada ev telefon faturası yok akşam7 sabah 7 ev telefonları ücretsiz 100kontörde cep telefonlarına var.Biraz karışık ama epeyi kullanışlı.Toplam 63,25TL.

Superonl,ne'nın fiberi daha gelmediği için daha geçemedim ama 4gözle bekliyorum:)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;446423
...AKN...

Alıntı yapılan: dgn;446437
...AKK...
??????????????????????????????????????????????????????????????????

Çevrimdışı ZaHiR

• No! Gıybet
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;446423
Kablo tv internet + teledünya HD paket + HD kutu+ kablosuz model
20 MB hız 50 GB AKN :
 49 TL ..

Turksat Kablo hizmeti illerinde olanlar için en uygun paketler arasında.. Maalesef biz bu hizmetten şu an mahrumuz..

Ben araştırmalarıma göre en uygun yine aynı kampanyayı gördüm ve 1 yıl uzattım. Aylığı yalın abonelik dahil 53.49 tl'ye geldi.

Yorum yazan tüm arkadaşlara teşekkürler..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle