škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti tavan ray kapağı

crgn · 41 · 29681

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hep fais fiyatlar..Yetiden önce  fiat punto vardı bende. Direksiyon sol alttarafinda sigorta kapağının  tirnaklari kırılmıştı. Kapagi komple degistirmistim. 4 yıldan fazla oldu. 80 tl vermiştim.hiç  unutmam.

Çevrimdışı Umut Yeti

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;648183
Şükürler olsun ben de 1995'ten beri araba kullanırım ihtiyaç duymadım. Fakat günden güne riskin arttığı gerçeğini de unutmamak gerek! Bu arabada baştan beri dördüncü sene oldu yaptırıyorum. Bu seneki indirimli fiyatım 865 TL tuttu. Böyle olunca en basitinden cama taş geldi, stoptu, fardı derken birisi yanaşırken bile kırsa zaten kasko tutarı kadar para isteniyor. O yüzden bu şekilde kafam rahat. En önemlisi hırsızlık, afet, yangın tabi! Aslında bir yerde vardı tam ayrıntısını bilemiyorum, kasko yapanlara zorunlu trafik indirimli olsa çok iyi olacak. Sonuçta risk paylaşılıyor. Gerçi kaskocular öncelikle trafik sigortasını işletip kalanında kaskoya müracaat ediyorlar.

2yıl önce İstanbul'da yağan dolu sonrası aracımda 226 tane göçük oluştu. ve ön cam çatladı. Kasko ile yaptırdım. Ön cam 1250 tl ve boyasız olarak göçükleri düzeltmek için de kasko 3000 tl ödeme yaptı. Kaskom olmasaydı toplamda 4250 tl cebimden çıkacaktı. Çok şükür bugune kadar kazam belam olmadı ancak kasko büyük şehirlerde bence öncelikli ihtiyaç. Olmaz olmaz bir sefer birşey olur keşke yaptırsaydım dememek için yaptırıyorum.

Bu arada reklam gibi olmasın ama o dönem günlerce araştırma yapmıştım aracı nerede yaptırayım diye. Ön camı Erya da değiştirdim ve göçükler için sonunda kayışdağındaki Pars Boyasız Göçük Düzeltme diye işin erbabı bir firma var orada karar kıldım gittim yerlerini gördüm gözlemledim oturdum konuştum ve aracımı doludan sonra orada yaptırdım ve aşırı derecede memnun kaldım. Boyasız göçük düzeltme ihtiyaçlarınız için bir tık pahalı çalışıyorlardı ama bence farklı firmalar ile macera yaşamanıza gerek yok. Bu konuda bilginiz olsun istedim. Anadolu yakasındaki tüm yetkili skoda servislerine gittim ve hepsi de komple boyanmadan olmaz demişlerdi..
« Son Düzenleme: 20 Mart 2019, 10:34:55 Gönderen: Umut Yeti »

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: astrabestan;648245
Kasko(Güneş Sigorta)hala ödemedi.

Güneş sigorta ödemeyi onayladı fakat şimdi de ödeme gününü bekliyoruz para hala elime geçmedi.
 Kasko yaparken bunları anlatmıyorlar.

Çevrimdışı astrabestan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: astrabestan;648813
Güneş sigorta ödemeyi onayladı fakat şimdi de ödeme gününü bekliyoruz para hala elime geçmedi.
 Kasko yaparken bunları anlatmıyorlar.

Sonunda aldım parayı.

Çevrimdışı akar1976

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hasan sümen;485760
benim de bugün düşmüş.ama bu parçanın çıkarıldığını düşünüyorum öyle kolay düşecek parça değil.mecbur 100 küsür liraya alacağız.

Yıkamatik tarzı fırçalı oto yıkamacılardan oluyor. fırça kılları araya sıkışık döndüğünde zorlayıp yerinden çıkartıyor, bizzt şahit oldum bilginize... benimki böyle çıktı

Çevrimdışı emez2005

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba. 2012 model yetimin sol on tavan rayi dusmus. Nereden aldiginizi yazabilir misiniz. Aramada sozu gecen yerlerde bulamadim. Tesekkurler

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzer bir sorun başıma geldi. Yeni konu açmak istemedim.
Yeti'min ]sağ ön tavan ray kapağı[/URL] bir şekilde düşmüş. Buradan baktığımda parça kodunun 5L0860146 olduğu görünüyor. Temin edebileceğim bir yer bilen var mı?
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2020, 23:31:49 Gönderen: rsimsek »

Çevrimdışı miyop

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.instagram.com/mysensorlog/
Alıntı yapılan: rsimsek;657672
Benzer bir sorun başıma geldi. Yeni konu açmak istemedim.
Yeti'min ]sağ ön tavan ray kapağı[/URL] bir şekilde düşmüş. Buradan baktığımda parça kodunun 5L0860146 olduğu görünüyor. Temin edebileceğim bir yer bilen var mı?

parcafilosu.com.tr sitesinde satışta görünüyor. servislerden de sorgulatabilirsiniz, bazen, indirimle daha uygun fiyata gelebiliyor.

https://www.parcafilosu.com.tr/5l0860146-orjinal-tavan-citasi-kapagi-sag

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok paraymış, kaskoyu bozmaya değer mi acaba?