škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 Fabia 1.2 70hp Ambiente Dynamic Acil Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ablukada

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 2000 model 1.3 GLXi Skoda felicia Combi aracımızı sattık ve yakıt açısından ekonomi arıyoruz..

Performans peşinde değiliz tek hedef ekonomi  

Başlıktaki araca bakıyoruz fakat internette donanım listesini tam olarak bulamadım..

2011 Fabia 1.2 70hp Ambiente Dynamic; bu aracın tam olarak donanım listesini bilen varsa yardımcı olabilir mi örneğin ASR var mı yok mu net bir bilgiye ulaşamadım !?  

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
:hsg:

Sadece ABS var, ASR, ESP vs. yok.

4 cam elektrikli, sis ve gündüz farı, sürücü ve yolcu airbag, aktif gergili kemerler, 15" alaşım jantlar, yol bilg., elektrikli ve ısıtmalı dikiz aynaları aklıma ilk gelenler...

Çevrimdışı ablukada

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;439696
:hsg:

Sadece ABS var, ASR, ESP vs. yok.

4 cam elektrikli, sis ve gündüz farı, sürücü ve yolcu airbag, aktif gergili kemerler, 15" alaşım jantlar, yol bilg., elektrikli ve ısıtmalı dikiz aynaları aklıma ilk gelenler...

Öncelikle hoşbulduk ve teşekkürler cevap için..

Sanırım bu donanım yeterli olacaktır bize özellikle de felicia'dan sonra :)

Çevrimdışı BAFRALI

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ablukada;439694
Arkadaşlar 2000 model 1.3 GLXi Skoda felicia Combi aracımızı sattık ve yakıt açısından ekonomi arıyoruz..

Performans peşinde değiliz tek hedef ekonomi

Başlıktaki araca bakıyoruz fakat internette donanım listesini tam olarak bulamadım..

2011 Fabia 1.2 70hp Ambiente Dynamic; bu aracın tam olarak donanım listesini bilen varsa yardımcı olabilir mi örneğin ASR var mı yok mu net bir bilgiye ulaşamadım !?
arkadaşım bende baktığınız aracın 2010 modeli var.aynı sizde olduğu gibi 2000 model felicia aracımı satıp bunu aldım.gayette konforlu ve ekonomik,diğerlerinden farkları şöyle.mercekli far,dört cam elektrikli,çelik jant,sis farı diğer özellikler standart yarı otomatik klima,gündüz sürüş farı,iki adet hava yastığı,abs var fakat asr yok,
55 FB 375

Çevrimdışı ablukada

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BAFRALI;439709
arkadaşım bende baktığınız aracın 2010 modeli var.aynı sizde olduğu gibi 2000 model felicia aracımı satıp bunu aldım.gayette konforlu ve ekonomik,diğerlerinden farkları şöyle.mercekli far,dört cam elektrikli,çelik jant,sis farı diğer özellikler standart yarı otomatik klima,gündüz sürüş farı,iki adet hava yastığı,abs var fakat asr yok,

Aracınız kaç km'de şuan.. Bakımlar falan ne sıklıkta tutuyor maliyeti falan ne tutuyor bulmuşken sorayım kusura bakmazsanız :) bir de yakıt olarak nasıl hocam lpg falan !? :thank:

Çevrimdışı avni

• CEBELLİ
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşım öncelikle sitemize hoşgeldin umarım sadece bilgi alıp kaçmak değildir niyetin umarım uzun süreler bizde kalırsın. 1.2 motor almak istediğini yazmışsın inşallah temiz birtane bulursun fiyat aralığını belirtirsen sitemizde aracını satan arkadaşlarla bağlantı kurabilirsin.
Bendede 1.4 ambinate dinamik var. Satıp otomatik vites octavia veya 2006 gibi superb düşünüyorum ilgilenirsen sahibinden sitesine satılık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-2011-12.000km-de-full-fabia-orjinal-garaj-araci-131216960/detay

Çevrimdışı ablukada

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: avni;439720
Merhaba arkadaşım öncelikle sitemize hoşgeldin umarım sadece bilgi alıp kaçmak değildir niyetin umarım uzun süreler bizde kalırsın. 1.2 motor almak istediğini yazmışsın inşallah temiz birtane bulursun fiyat aralığını belirtirsen sitemizde aracını satan arkadaşlarla bağlantı kurabilirsin.
Bendede 1.4 ambinate dinamik var. Satıp otomatik vites octavia veya 2006 gibi superb düşünüyorum ilgilenirsen sahibinden sitesine satılık

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ilk-sahibinden-2011-12.000km-de-full-fabia-orjinal-garaj-araci-131216960/detay

İyi niyetleriniz için teşekkürler elimden geldiğince aktif olmaya çalışırım forumda.. Diğer Skoda forumunun zaten 3 senelik kullanıcısıydım ama orası artık pek aktif değil malesef..

Hocam bütçe max. 25bin onu da lpg kiti içine dahil olması lazım fazlası yok malesef, Aracınız çok güzel gerçekten gönül ister ki gelip alalım direk binip gideyim ama mümkün değil malesef bütçe sıkıntısı var :/ Kendimize uygun bulacağız hayırlısıyla.. Tekrar Teşekkürler..
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2013, 16:45:06 Gönderen: ablukada »