škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

F1 izleyicisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;486140
yarış bugün(23.11.2014) 15:00da smartsporda

Bilgoler için teşekkürler.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
5-6 senedir f1 izliyorum bu sene motorlar değiştiğinden beri bir kaç yarış dışında hiç zevk almadım. önceden yarışları hiç kaçırmazdım bu sene baksam da olur bakmasam da

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;486161
5-6 senedir f1 izliyorum bu sene motorlar değiştiğinden beri bir kaç yarış dışında hiç zevk almadım. önceden yarışları hiç kaçırmazdım bu sene baksam da olur bakmasam da

F1 tutkudur ya... tamam sesler kötü oldu ama izlesemde olur izlemesemde diyemiyorum hiç :)

Yeni dünya şampiyonuda lewis hamilton.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçen yıla kadar öyleydi sesin de biraz etkisi oldu belki ama eski heyecan kalmadı. geçen yıl lastiklerde yaşanan olaylar çoğu takımın hız olarak bir birine yakın olması kaçırmamak için uyku uyumuyordum, bu sene merc. işi götürdü onlara yakın sadece sauber var diğerleri ayrı bir grup lastiklerin fazla bir etkisi yok yarışlar çok monoton geçiyor. bugünkü yarışı kaçırdım ama tekrarını izleyicim. bu arada ben lotusçu yum belki çok gerilerde olduğu için de soğumuşum dur

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;486164
geçen yıla kadar öyleydi sesin de biraz etkisi oldu belki ama eski heyecan kalmadı. geçen yıl lastiklerde yaşanan olaylar çoğu takımın hız olarak bir birine yakın olması kaçırmamak için uyku uyumuyordum, bu sene merc. işi götürdü onlara yakın sadece sauber var diğerleri ayrı bir grup lastiklerin fazla bir etkisi yok yarışlar çok monoton geçiyor. bugünkü yarışı kaçırdım ama tekrarını izleyicim. bu arada ben lotusçu yum belki çok gerilerde olduğu için de soğumuşum dur

bi düzeltme yapıyım mercedese en yakın takım redbull puan anlamında son yarışlara gelirkende performans anlamında williamstı bugünde 2-3 bitirdiler massa hamiltonun 2.5 saniye arkasında bitirdi 3 tur daha olsa yarışı kazanacaktı son 11turda fark 11 saniyeydi kapattı ama yetmedi (sauber bu sene puan alamadı bmw ile ortaklarından sonraki en kötü sezonuydu.)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: melo_32_75;486167
bi düzeltme yapıyım mercedese en yakın takım redbull puan anlamında son yarışlara gelirkende performans anlamında williamstı bugünde 2-3 bitirdiler massa hamiltonun 2.5 saniye arkasında bitirdi 3 tur daha olsa yarışı kazanacaktı son 11turda fark 11 saniyeydi kapattı ama yetmedi (sauber bu sene puan alamadı bmw ile ortaklarından sonraki en kötü sezonuydu.)

doğru söylüyon bakma sauber dediğime

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Geçen ay ferrari deydim,o f1 lerin sesini bile özlemiştim bence motor sporları bir araba sever için bu hayattaki en güzel duygulardan

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;486191
doğru söylüyon bakma sauber dediğime

olur öyle ;)

Alıntı yapılan: skoda2
Geçen ay ferrari deydim,o f1 lerin sesini bile özlemiştim bence motor sporları bir araba sever için bu hayattaki en güzel duygulardan

katılıyorum. mart ayına kadar beklemek zorundayız artık.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben ham. kazanmasına sevindim rosb. bana çok itici geliyor ham. biraz daha samimi gibi. seneye honda geliyor bakalım ne olacak eğer motorlarda genel değişiklik olmaz ise ferr. ve ren. yine  zorlanacak gibi

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;486202
ben ham. kazanmasına sevindim rosb. bana çok itici geliyor ham. biraz daha samimi gibi. seneye honda geliyor bakalım ne olacak eğer motorlarda genel değişiklik olmaz ise ferr. ve ren. yine  zorlanacak gibi

banada tam tersi geliyor hocam :) hamilton yarış kazandı falan ama mühendislik takım çalışması takım içi uyum hepsi rosbergte var ve tüm otoritelerde bunu kabul ediyo. örneğin belçikada rosberg hamiltona hafif bi temas sonucu hamiltonun lastiği patlamış ve sonra yarış dışı kalmıştı. sonra yaptığı açıklamada "nico bana bilerek çarptı" yalanını söyledi. bu söz bi şampiyona yakışmayan sözler. rosbergse çok güzel cevap vermişti ne kendine ne mercedese nede hamiltona bir söz söylemedi "hızlıydım ve atak yaptım herkesten özür diliyorum" demişti. karakteri duruşu takım içi çalışması tam bir pilot. sözleride babası gibi şampiyon karakterini yansıtıyor. ben keşke ros. şampiyon olsaydı dedim ama olmadı :) bu arada üreticiler motorların %92sini değiştirebiliyor gelişmek için güzel bir fırsat
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2014, 01:28:21 Gönderen: melo_32_75 »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
evet rosberg daha efendi, hamilton fazla konuştu sezon boyunca. Ben de pek takip etmedim bu sene, rai hayal kırıklığıydı, ferrari de öyle. Turbo motorlara geçince mercedes motoru baskın geldi. Yılların ferrarisi, hep son hızda ve motor gücünde avantajlı olan takım motordan kaybetti resmen. Ama seneye şimdiden sıkı çalışıyorlarmış diğer takımlardan baya transfer yapmışlar teknik personel anlamında. Seneye rai-vet ikilisi var, iyi bi araçla alo gittiğine pişman da olabilir demedi demeyin :)

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;486221
evet rosberg daha efendi, hamilton fazla konuştu sezon boyunca. Ben de pek takip etmedim bu sene, rai hayal kırıklığıydı, ferrari de öyle. Turbo motorlara geçince mercedes motoru baskın geldi. Yılların ferrarisi, hep son hızda ve motor gücünde avantajlı olan takım motordan kaybetti resmen. Ama seneye şimdiden sıkı çalışıyorlarmış diğer takımlardan baya transfer yapmışlar teknik personel anlamında. Seneye rai-vet ikilisi var, iyi bi araçla alo gittiğine pişman da olabilir demedi demeyin :)

aynen 60kişilik bi teknik ekip getirildi en önemlisi stefano domanicali ve luca di montezemolo gitti devrim oldu resmen yeniden yapılanmada. alonsoda yüksek ihtimalle mclarene gidiyo onlarda bi yapılanma işine girdi yeni honda motoruyla 2015 zevkli olacak gibi inşallah olur. :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
hondanın ayrılması saçmaydı zaten :) gelsinler de turbo benzinli motorlarını bi görelim bakalım.

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;486246
hondanın ayrılması saçmaydı zaten :) gelsinler de turbo benzinli motorlarını bi görelim bakalım.

honda motor sesi şuan mevcut motorlardan daha iyi çıktı. geçen hafta ingilterede mclaren ile küçük bi test yaptılar ses anlamında hayet iyidi ve fia motor sesleri konusunda iyileştirmelere gidecek

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dünkü yarış nasıldı arkadaşlar.