škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç plaka değişikliği için yardım.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracımın plakası 06 DUN.... aracı aldım arkadaş ertesi gün "kardeşim 6'nın üstünü kapat bak  ODUN" oluyo dedi. o zamandan beri plakamı pek sevmez oldum.bu yüzden plaka değişikliği istiyorum. ankara plaka tahsiste 06FBA47 numaralı plakayı gördüm ve anında rezerve ettim. fabiayı adndırdığı için tabi. yoksa galatasarylıyım tabi :d şimdi araç satışı olmadan plaka değiştirmem mümkün mü?

Çevrimdışı fabya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bahsettiğin yorumu kardeşinden başka yapabilecek birinin çıkacağını sanmıyorum. takılma derim...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Mümkün tabi, benim arkadaşın plakası 34 FB ... idi, birileri inadına çiziyor diye değiştirdi

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne kadara patlar bana acaba. 150 civarıysa değiştiricem

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
06'dan 06'ya değişim mümkün olmayabilir. Başka plaka olsaydı 06 yapmak için adres değişikliği ya da eşinize satmak gibi çözümler vardı. Ama 06'yı başka bi 06 için değiştirebilmek mümkün olmayabilir normal şartlarda.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
7 24 plakanıza baksam aklıma gelmezdi ama açıkçası gülmedim değil.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;435863
Mümkün tabi, benim arkadaşın plakası 34 FB ... idi, birileri inadına çiziyor diye değiştirdi

Alıntı yapılan: turker;435869
06'dan 06'ya değişim mümkün olmayabilir. Başka plaka olsaydı 06 yapmak için adres değişikliği ya da eşinize satmak gibi çözümler vardı. Ama 06'yı başka bi 06 için değiştirebilmek mümkün olmayabilir normal şartlarda.

Oluyor, benim kanka BMW'ye yapmıştı yukarıdaki nedenden dolayı

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işin şakası tabi. çoğunun aklına gelmiyor. biraz daha karizmatik olur belki diye. gerçi odun' u görmeyen fba dan fabia türetmez zannımca.

Çevrimdışı HaNcI

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fabya;435862
bahsettiğin yorumu kardeşinden başka yapabilecek birinin çıkacağını sanmıyorum. takılma derim...

Bencede kimse 6 nın uzerini kapat bak odun oluyor demez..bencede takılma..Ama yok illa degistircem diyorsan mecburen satış yapmak zorundasın..Eşine kardeşine babana satiş yapabilirsin ve maliyetine gelince ben 3 ay once aldım arabamı alırken plaka degistirmezsen 80 TL degistirirsen 140 civari diye hatırlıyorum...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
6 nın üstünü kapatma durumu elbette hoşluk olsun diye söylenmiş bişey. çok ta takılmıyorum. ancak rezerve ettiğim plaka da gayet hoş olduğu için değiştirmek istiyorum. satış olmadan da değişim olabilir sanki. araştırıcam biraz daha bakalım.

Çevrimdışı Clausius

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
en son 180 TL idi. ama satış yaptıgında. keyfe keder değiştirmek nasıl oluyor bilmiyorum. bizide buradan bilgilendirirsen seviniriz.

Çevrimdışı fbatuk

• Česká ŠŠkoda
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bizim aracın plakası da 34 RKK idi. PKK yı andırıyor diye değiştirdik, ancak yeni düzenlemelere göre plaka değişimi devir işlemi yapılırken gerçekleşiyormuş. Anneme satıp geri aldık noterde ve plakayı değiştirdik :)

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Madem degistiricen, biraz daha bekle FBI plakayı al derim :-)