škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hangi lastik markası almalıyım? önerileriniz..

bdk86 · 27 · 9870

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çakal262

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: agasarca;432912
Pahalı lastik alınamıyorsa Petlas derim. Kışlıklardan da memnun kaldım ben.

Aynen katılıyorum lastik etiketlerinide araştırdığınızda çok az fark görünüyor.Ben kışlıklarını kullandım memnun kaldım,şimdi yazlıklarınıda aldım.....tecrübemle lassa ve bridgeston dan eksiği olmadığını hatta daha iyi olduğunu tespit ettim.Çıkarttığım lastikler bridgestone.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim kışlıklar Michellin yazlıklar pirelli.İkisinden de memnunum açıkcası.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yazlıklar değil ama michellin kışlık lastiklerini kullanıyorum olağanüstü. kauçuk oranı yüksek. lassa gibi sadece reklamdan ibaret değil. abimin kışlık lassa lastikleri yazlıklardan daha sert bu sertlikte nasıl güvenli sürüş sağlayacak onu anlamış değilim. azıcık pahalısı olsun iyisi olsun. michellin forever!

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sama;435479
Nokian nasıldır?

Lastiğin ferrarisidir;)

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ferrari derken hız lastiğimi yoksa kaliteli ve bizim yollarımıza bile dayanıklı bir lastik mi?

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sama;435505
Ferrari derken hız lastiğimi yoksa kaliteli ve bizim yollarımıza bile dayanıklı bir lastik mi?

Cok cok kaliteli , muazzam yol Tutus, fren mesafesinde kisalma, ıslak zeminde kuru gibi tutunması , lastik iyi isitildiginda semislick kadar performans vermesi, balon yapmaması , yuvarlanma direnci ... Yani bir lastikten cok cok daha fazlası, parasını hak etmediği kadar düşük fiyata satılan ancak bilenlerin kullandığı vazgeçemedigi bir markadir. Azerbaycan , Moldova, Rusya , Arabistan , Avrupa'da cok cok tutulan lastiktir;)

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sama;435531
Lastikler Nokian galiba.;)

Suan conti3 var üzerinde öyle geldi;) ama alacağım lastiktir, bütçem uygun olursa kesinlikle yok olmazsa petlas;)

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Continental PremiumContact 5 kullanıyorum şiddetle öneririm :+1:

Çevrimdışı oxmoxtox

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
contiental PremiumContact 5 aldım ben de lastik müthiş yol tutuyor ve sağlam yere basıyor.kesinlikle contiental diyorum.aracın üzerine çıkıyorsunuz lastik önemli 50-100 tlnin bu konuda hesabı olmaz.aldın mı lastik kaliteli olacak.bilmiyorum bu benim fikrim.