škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Favorit LPG Mikserin Üst Kapağa Değme Sorunu İçin Yeni Polyester Kapak Yapımı M

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozantavsan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar ,,

Uzun süredir  karbüratör üst plastik kapağının Lpg miksere değmesi sorununa çözüm bulmak istiyordum.
Çoğu arkadaşımız kendilerine göre çözümler üretmişti.Ramazan ÜNLÜ arkadaşımız orjinal kapağı keserek yapmıştı.

Ben orjinal kapağı bozmak istemediğimden sıfırdan polyester bir kapak yapmaya karar verdim.
İyikide yapmışım , yeni kapakla turluyorum tadından yenmiyor.
İnip  orjinal kapağı takıp devam ediyorum hiç zevk almıyorum sürüşten , o  kadar fark var.LPg ayarı ile hiç oynamadığım halde.Bakalım yakıtta  düşecekmi.

Ama performansı , kullanımı çok değiştirdiğini söyleyebilirim.Resim vesaire uzun olduğundan bloguma koydum.
Buyrun inceleyin.Bakalım sizlerden de deneyen olacak mı ? Aynı duyguları paylaşabilecekmiyiz uygulama sonrası.
Şimdi Ramazan arkadışımızın vidyoyu hazırlarkenki sözlerinin ne kadar doğru olduğunu görmüş oldum.

http://ozantavsan.blogspot.com/p/sende-yap.html

Çevrimdışı favorit54

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ozan abı senın dedıgın termostatı ıptal ettım gaz ayarını bıraz actım ama araba gaz yemıyor gaza basıyorum sonuna kadar bos tık yok neden olur bole bısey..

Çevrimdışı favorit54

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
aabıvaktın varsa masrafını karsılasam kaç lıra dersen bu kapaktan bana da yapıp yollarmısın rıa etsem..

Çevrimdışı ozantavsan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar , bu kapağı yapmak uğraş isteyen zahmetli bir iş.Bu yüzden kimse kusura bakmasın.Bu konuda yardımcı olamayacağım.Blogumda yapılışını anlattım.Biraz uğraş ile herkes yapabilir.