škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bugün Aracınızda Ne Değişiklik Yaptınız?

kadir_ · 1684 · 1011980

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
abiler tekrardan başlık açmamak için buraya yazıyorum atas ürünlerını elden alabılecegım bıryer varmı acaba mumkunse anadolu yakasında 10tl ye vınet alıp 5tl kargo vermek ıstemedıgımden soruyorum

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ümraniye sanayide würt cam suyu aradım ama bulamadım daha sonra opete girdim meğer boşuna dolanmışım :) 8 adet aldım torpidoya doldurdum tanesi 2,25tl idi :)

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;430069
Ümraniye sanayide würt cam suyu aradım ama bulamadım daha sonra opete girdim meğer boşuna dolanmışım :) 8 adet aldım torpidoya doldurdum tanesi 2,25tl idi :)

katılıyorum sıze bende meguıars urunlerı aradım tüm sanayıyı dolastım ama bulamamıstım sanırım bu tarz seyler yok ama atasın yıkamacısı var sanayıde acaba onlar satış yapıyo mudur?

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Emre Y.;430080
katılıyorum sıze bende meguıars urunlerı aradım tüm sanayıyı dolastım ama bulamamıstım sanırım bu tarz seyler yok ama atasın yıkamacısı var sanayıde acaba onlar satış yapıyo mudur?

İrfan abinin dediği gibi bu pazar buluşma var.Gelirseniz bütün ürünleri deneme ve alma şansınız var onun haricinde sanalpazar üzerinden erdem boyadan alabilirsiniz veya perpada erdem boyanın yeri var oradan alabilirsiniz en kötü Murat abi ile görüşüp direk kendisinden alabilirsiniz :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boyasını yıkadım kuruladım çektim yerine :)
-------------------------------------------------

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yikandik ve quick detailers yaptik... paril paril parladik... resimler karanlikya cekildi kusura bakmayin ama hala parliyor masallah...:):):):):)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir pembe yapsaydın :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;430488
Kadir pembe yapsaydın :D

Babamda beğenmedi çok sıradan olmuş dedi keşke yapsaydım.. :D

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;430533
Babamda beğenmedi çok sıradan olmuş dedi keşke yapsaydım.. :D
Cidden siyah yapsan bile griden iyi olurdu...en azından jantı gösterirdi...emeğine sağlık..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sonunda benimde dikişli direksiyon kılıfım oldu, 2,5 saat uğraştım. gerçi biraz acemi işi oldu ama olsun kendim diktim...:)

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet abi arabaya hiç binmiyorsun herhalde maşallah içi sıfır gibi :)

Bende akşam LPG aldım baktım indirim gelmiş 75 tl ile 345 km yol yapmışım.10 km hariç hiç basmadan sakin kullanım :)

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Detailng forumda yazdımda burdada yazıyım oraya girmeyenler var paylaşım olsun biraz :)

Tekirdağ'dan misafirimiz geldi, ERDEM BOYA dan çeyiz toparladık adama

Ahanda böyle bi tip işte tipsiz bişey :D Tütütüt :D

Fabişin canı damarı kalp atışlarının sebebi Can iş başında. Misafirimizle birlikte ciğerlerini kontrol ediyor.

Sexy

Fakirhane :D

Kaputtaki çziikleri buluşmadada söylemiştim atladık onları,hatta İrfan abi bırak şimdi ya falan demişti içeri girme maazereti sanmıştı kanıtı buda, fotoda yanlşlıkla çıkmış hatta, kurulama merkezimiz Folyolu tavan :D

Sercan ve Harun'la buluştuk. FNK nin kapı altıları kodlanıcaktı

Passat Jetta Fabia  genel üçlü

Bu arada tabi VAG kablosuna fabiayada taktık bidünya özellik çıktı 6R7 kodlu kontrol ünitesi olduğu icin hepsini karşılıyor. Ama çoğu hata verdi. Ne maxi dot var ne adaptif farlarımız :)

Daha sonra Fabia ya büyük bi iyilik yapıp yağını mobil 1 ESP 5-30 ile değiştirdik.Bosch orj hava filtresi takıldı,yağ filtresi orjinali ile değiştirildi.  

Motor yağı bildiğiniz su kıvamına gelmişti ve kapkaraydı. Hava filtresinden kum çıktı bildiğiniz :) Yağ filtresi ise tortu olmuştu. Şu kulağıma küpe oldu kardeş tavsiyesi bizim yol şartlarımızda kesinlikle bu arabalar çok kısa zamanda rutin bakıma girmesi lazım. Zarar vermişim resmen. Ama mecburdum beklemesi lazımdı. 6.000KM içerisinde oldu bunlar.

Neyse konunun son resmine gelelim. Passat ı olan Cem abi geldi Fabia her zamanki gibi bayrampasada dinlenmede. Biraz lafladık sonra oradan kaçtım ben yepyeni yağım ve filtrelerimle :D

[/QUOTE]